IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кво стана с тез 200000 туранаги дето щехме да ги каним да живеят у нашта ТАТОвина? Ако ше ги каним да ги каним че след някой друг месец и да каним нема да има жив туранага останал там с таз радиация Ама казвайте навреме да купува ТАТО ви че кат вземат да идат туранагите панелката ше е милион евро нагоре
    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
      Не не... Цялата сделка ми излезе 275 х. евро и около 15 х. евро такси..... Не дей така че сега съм в периода дето еуфорията отстъпва на черните мисли....
      Един имот или требе да го използваш,
      или да ти носи доходи дето покриват
      дълга по него, или почваш да вярваш
      на ъперите за вечния ръст на цените.
      Ти си знаеш !!!!
      --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
      http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
        Rapana имам те за сериозен човек,
        но като прочетах долния пост имам
        съмнения , че сделката не е добра
        или е твърде скъпа(пак същото де).
        Как може заради къща да влезнеш
        в голям дълг от всичко живо дето
        познаваш и да разпродадеш всичко.
        Да не би къщата да е над
        1 500 000-2 000 000 евраци ???
        Не не... Цялата сделка ми излезе 275 х. евро и около 15 х. евро такси..... Не дей така че сега съм в периода дето еуфорията отстъпва на черните мисли....

        Коментар


        • Rapana имам те за сериозен човек,
          но като прочетах долния пост имам
          съмнения , че сделката не е добра
          или е твърде скъпа(пак същото де).
          Как може заради къща да влезнеш
          в голям дълг от всичко живо дето
          познаваш и да разпродадеш всичко.
          Да не би къщата да е над
          1 500 000-2 000 000 евраци ???
          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

          Коментар


          • И така вчера финализирах сделката на живота си... Вече съм горд собственик на къщата за която мечтаех в Гърция... Казвам Ви го с надеждата да ме подкрепите защото в момента съм във онази фаза, след всяка голяма сделка в която почват съмненията, въпросите итн... Сега започвам фаза две - да се изнеса от БГ... И за нея имам план...

            Та като и очаквах голяма драма стана - гръцка банка кредити на българин не дават.. Препаращат към поделенията си в БГ. В БГ не искат да правят ипотеки в гърция... Наложи ми се да кеширам (както се и бях подготвил) всичките суи активи в БГ и да взема по един заем от всички финансово адекватни мои приятели.... Та тук придобих един безценен опит, който и на Вас ще е полезен - значи като тръгнах предните месеци да си разпродавам дяловете по фирмите, два имота и акциите на БГ борсата, новината тръгна като лавина - за два дни в кабинета ми нахълтаха две разплакани девойки с въпроса "Кога фалираме и дали да си търсят работа" звъннаха ми поне 10 човека (единият Директор в Банка) да питата дали очаквам среив на борсата или срив на недвижимите имоти, които преди това съм им прродал итн.... Та извода ми е следният: Ако решите да кеширате глолеми суми (при покупка го няма същият ефект или поне е по слаб - хората не се впечатляват толкова а и са страхливи да те следват), давайте ясни индикации защо го правите (кеширам това, за да купя онова, няма страшно), за да не стане като фаса дето пали бензиностанцията... Разбрал недоразбрал някой Банков или ПФ мениджър, че продаваш целият си портфеил (макар че на практика при мен се касаеше за 8 х.лв лв БГ акции - нищо работа и аз не съм някой кой знае колко значим фактор), но на другият ден някой изсипал 2 млн портфейл на компанията ХХХХХ стерсиран от мисълта че видиш ли до два дни всичко ще отиде по дяволите......

            Та извода е че колкото и да сме малки трябва да даваме ясни сигнали и да обясняваме много ясно на околните всичките си негативни ходове за да не предизвикванме "Рекъл, казал..: и да станем капсул детонатора на някоя бомба....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от много търпелив Разгледай мнение
              Промоциите тепърва предстоят, наблюдавай пазара. Тази и следващата година ще са твъде интересни.
              +1

              това се нарича дългова дефлация .
              имотите са само надолу от тук нататък поне следващите няколко години . първата фаза ги свали само 10-20% , а в Япония примерно вече 18 години падат поред .
              правете си сметка..... успех на ъпърите....

              Коментар


              • Тц Тц страшни прогнози се изстрелват в пространството. На алчността очите са големи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от много търпелив Разгледай мнение
                  Промоциите тепърва предстоят, наблюдавай пазара. Тази и следващата година ще са твъде интересни.
                  И аз съм на същото мнение, но нещо все още имат силици и удържат положението основните играчи. Чудя се кой ще е повода за второто падане на цените? Първия беше световната криза?
                  Трябва им само повод за да паднат с още 30% ... само се дебнат, кой ще е първия

                  Аз предлагам формалната причина да са "жегите през лятото"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                    Наивник да не се изакаш кат мен преди 11годин .Аз тогаз дебнех една къщурка на два етажа с Акт 16 от Балканската война и с 2 дка към нея в Странжата на 60км. от морето .Челяка ми свали до 1600лв. ама аз чаках да падне още и саках за хилядо да ми я подари обаче кво стана ?Един дебеловрат мутант ме изпревари и я купи с джобните си
                    Ходил ли си скоро да видиш района? Интересно ми е как изглежда и какво е развитието.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Аз очаквам още 20-на процента. В момента се ослушвам да си купя къщура на село да си копам. Имам си даже избрано суперско село, но тамошните хитреци не искат да свалят цените. Аз пък ще чакам
                      Наивник да не се изакаш кат мен преди 11годин .Аз тогаз дебнех една къщурка на два етажа с Акт 16 от Балканската война и с 2 дка към нея в Странжата на 60км. от морето .Челяка ми свали до 1600лв. ама аз чаках да падне още и саках за хилядо да ми я подари обаче кво стана ?Един дебеловрат мутант ме изпревари и я купи с джобните си
                      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Аз очаквам още 20-на процента. В момента се ослушвам да си купя къщура на село да си копам. Имам си даже избрано суперско село, но тамошните хитреци не искат да свалят цените. Аз пък ще чакам
                        Преди 3-4 години ..

                        "ИМОТО СЕ ПРОДАВА 1,355м
                        1 000 000 ЕВРО СТЕФАН "

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sando1 Разгледай мнение
                          Ми ти пак си купувай. Нали сега само ще се качват. Ще си печелиш и от наеми и от покачване на цената
                          Много точен коментар. Не виждам какво чакат ъпърите. Да ипотекират имотите, които имат, да теглят по един заем от банката и юруш на имотите. След година ако са прави ще направят
                          печалба. Аз лично не бих го направил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sando1 Разгледай мнение
                            Ми ти пак си купувай. Нали сега само ще се качват. Ще си печелиш и от наеми и от покачване на цената
                            Ще купива с пещерни въшки
                            Те пещерните тролове освен бълхи
                            И ВЪШКИ друго едва ли имат.
                            Е по някое кими от времето на социализъмЪ
                            останало от баща или дядо имат може би,
                            но като типични тролове имат и психологията
                            на ЛАЛУГЕРИ, т.е. от време на време смятат
                            с калкулатора колко богати са станали ,
                            но от доста време цифрата намалява и
                            врякат и съскат по форума като ПАТКИ
                            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Жалко че свърши понижението на жилищата. Щях да си купя тЪнкъна!
                              Ми ти пак си купувай. Нали сега само ще се качват. Ще си печелиш и от наеми и от покачване на цената

                              Коментар


                              • Аз очаквам още 20-на процента. В момента се ослушвам да си купя къщура на село да си копам. Имам си даже избрано суперско село, но тамошните хитреци не искат да свалят цените. Аз пък ще чакам

                                Коментар

                                Working...
                                X