IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
    Това е истината и за мен е съкровенна. Споделям я само щото форума е анонимен, а няма къде да си изпразня негативната енергия.... Абе спираме по тая тема. Извинявай ако съм те обидил или натоварил с което и да е мое писание. Не ебило умишлено.
    Не си ме обидил, а и аз теб също не съм искал.
    Имал съм много близък човек, който в нещастието си да е болен и споделящ болестта си, разболя поне двама негови здрави роднини.
    Затова и реагирам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
      Благодаря за подкрепата, но аз дори не искам на там да ни тръгва дискусията... Аз проблеми по сериозни от на другите хора нямам... и моите проблеми сам си ги решавам.. Напротив може да се каже че аз много помагам и съм роден оптимист....Плащам данъци колкото 10 анончета... Абе дайте по същество за да не спамим....
      добре. махам го.
      Успех.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Ти си полудял. Кой ти говори за покупката?!
        За долното съм реагирал. Ти си го написал:
        Деба мамаму започнал съм да плача като мисля за живота... Аз никога не съм плакал до сега... Не знам какво ми става.

        А, кажи ми сега - това мъжка приказка ли е?!
        Че и по форум го пишеш.
        Това е истината и за мен е съкровенна. Споделям я само щото форума е анонимен, а няма къде да си изпразня негативната енергия.... Абе спираме по тая тема. Извинявай ако съм те обидил или натоварил с което и да е мое писание. Не ебило умишлено.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
          Абе,когато се случват на другите е лесно да си мъж...Сития на гладния не вярва......
          Благодаря за подкрепата, но аз дори не искам на там да ни тръгва дискусията... Аз проблеми по сериозни от на другите хора нямам... и моите проблеми сам си ги решавам.. Напротив може да се каже че аз много помагам и съм роден оптимист....Плащам данъци колкото 10 анончета... Абе дайте по същество за да не спамим....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
            Чудя се дали в тази тема да ти тегля една майна или в другата специалната..... Па не си ми оставил мнение че си празнодумец ама явно добре си се укрил.... Пич ако стигна до там че да търся състрадание от такива като теб (или по форумите) ти обещавам да се застрелям.... Айде сега си избери който и да е спорт (физически) и да се пробваме.... Аз предпочитам една борбичка или боксче, щото ще ми е кеф истински да те заболи и да разбереш че тая работа не е като оная работа.... На всички им се случвали лоши неща.. Абе кажи едно честито, едно със здраве да си я ползваш.... И без това ми е нервно само ми е до форумни чикиджиии.
            Ти си полудял. Кой ти говори за покупката?!
            За долното съм реагирал. Ти си го написал:
            Деба мамаму започнал съм да плача като мисля за живота... Аз никога не съм плакал до сега... Не знам какво ми става.

            А, кажи ми сега - това мъжка приказка ли е?!
            Че и по форум го пишеш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Знам, но това не оправдава мрънкането му.
              Доколкото разбирам е мъж. Случват се неща в този живот.....
              Абе,когато се случват на другите е лесно да си мъж...Сития на гладния не вярва......
              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Знам, но това не оправдава мрънкането му.
                Доколкото разбирам е мъж. Случват се неща в този живот.....
                Чудя се дали в тази тема да ти тегля една майна или в другата специалната..... Па не си ми оставил мнение че си празнодумец ама явно добре си се укрил.... Пич ако стигна до там че да търся състрадание от такива като теб (или по форумите) ти обещавам да се застрелям.... Айде сега си избери който и да е спорт (физически) и да се пробваме.... Аз предпочитам една борбичка или боксче, щото ще ми е кеф истински да те заболи и да разбереш че тая работа не е като оная работа.... На всички им се случвали лоши неща.. Абе кажи едно честито, едно със здраве да си я ползваш.... И без това ми е нервно само ми е до форумни чикиджиии.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                  Човекът е споменавал,че има сериозен здравословен проблем.Може би не трябва да бъдеш толкова строг към него.
                  Знам, но това не оправдава мрънкането му.
                  Доколкото разбирам е мъж. Случват се неща в този живот.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Този пост е като за Джоанката. Тя обича да скърби за хората в нещастие.

                    Не разбирам защо ни облъчваш с негативизъм?! Успокоява ли те? Съчувствие ли търсиш?
                    Човекът е споменавал,че има сериозен здравословен проблем.Може би не трябва да бъдеш толкова строг към него.
                    Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                      Е аз съм от първите идеята ми е много тъпа - за няколко години оставям само бизнеси и активи дето изискват моето минимално участие (горе долу очквам до тогава да ми се е случило едно (или серия от) лошо събитие и вече да не мога да работя пълноценно).... Тогава си отивам на морският бряг и започвам да пиша роман (Хемингуей) и така в алкохол, платена любов, романтика и възвишени идеи, прекарвам последните 10 (промерно години от живота си... Къщата по някое време ще я даря на семейството ( е това ми е проблема че те ще ми липсват) а тя цената и само ще расте (първа линия, монолитно, рай в Гърция, освен война няма каво друго да му свали цената) та винаги могат да я кешират (аз съм и казал на дясната ми ръка, да им помага при такива сделки ако нещо ми се случи)..... Деба мамаму започнал съм да плача като мисля за живота... Аз никога не съм плакал до сега... Не знам какво ми става
                      Този пост е като за Джоанката. Тя обича да скърби за хората в нещастие.

                      Не разбирам защо ни облъчваш с негативизъм?! Успокоява ли те? Съчувствие ли търсиш?

                      Коментар


                      • Rapana
                        на гръците имотите ще падат
                        неопределено дълго време,
                        но най-малко поне 2-3 години
                        Да ти Честита новата къщурка де !!!
                        Със здраве да си я ползваш !!!
                        --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                        http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                          И така вчера финализирах сделката на живота си...
                          Поздрави и хич недей да съжаляваш баш сега, просто няма смисъл! Иде лято, така че се отдай на сладки разходки до новата придобивка, и тн.! Пилците се борят наесен - даже в случая след около 10-15 есени ..!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                            Един имот или требе да го използваш,
                            или да ти носи доходи дето покриват
                            дълга по него, или почваш да вярваш
                            на ъперите за вечния ръст на цените.
                            Ти си знаеш !!!!
                            Е аз съм от първите идеята ми е много тъпа - за няколко години оставям само бизнеси и активи дето изискват моето минимално участие (горе долу очквам до тогава да ми се е случило едно (или серия от) лошо събитие и вече да не мога да работя пълноценно).... Тогава си отивам на морският бряг и започвам да пиша роман (Хемингуей) и така в алкохол, платена любов, романтика и възвишени идеи, прекарвам последните 10 (промерно години от живота си... Къщата по някое време ще я даря на семейството ( е това ми е проблема че те ще ми липсват) а тя цената и само ще расте (първа линия, монолитно, рай в Гърция, освен война няма каво друго да му свали цената) та винаги могат да я кешират (аз съм и казал на дясната ми ръка, да им помага при такива сделки ако нещо ми се случи)..... Деба мамаму започнал съм да плача като мисля за живота... Аз никога не съм плакал до сега... Не знам какво ми става

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                              Най-искрени поздравления. Само не разбирам защо е в темата за понижението
                              Прав си... Мерси... Ами тази тема намерих а и съм малко развълнувам и неадекватен (повече от обичайното)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                                И така вчера финализирах сделката на живота си...
                                Най-искрени поздравления. Само не разбирам защо е в темата за понижението

                                Коментар

                                Working...
                                X