IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mesoiadess Разгледай мнение
    За кривата на отчаянието още е рано
    А бе какво отчаяние ви гони,
    тук цените на недвижимите имоти сигурно са най-високи в сравнение със коя и да е европейска или азиатска страна ако се сравнят с доходите на наслението.
    Тук една панелка от 60 квадрата сърува колкото 400-500 месечни работни заплати
    а за другите страни тази пропорция е около 100-120 заплати.
    Този абсурд се получи благодарение на банките и агенциите за недвижими имоти.
    advokatfilipova.eu

    Коментар


    • За кривата на отчаянието още е рано

      Коментар


      • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
        Здравейте,

        Като прочетох тази тема се сетих за една моя тeма в един форим.
        През 2007 година написах, че цените на недвижимите имоти ще започнат да падат и тогава някакви алчни агенти на недвижими имоти ме оплюха много здраво.
        Няколко месеца след това моята прогноза се сбъдна и никой от тези нищо не каза.

        Сега какво си мисля няма никава причина за скачане на цените на недвижимите имоти, а и никой няма полза от високите цени на недвижимите имоти с изключение на агенциите и банките.

        Затова вие какво мислите ще скочат ли цените или ще паднат?
        Твърдо ще скочат... Не е ясно обаче през прозореца или през балкона.
        Щом и "Ъпърa" Marandi спря да пише - отчаянието е пълно.
        Last edited by valio1900; 26.03.2011, 16:36.

        Коментар


        • Здравейте,

          Като прочетох тази тема се сетих за една моя тeма в един форим.
          През 2007 година написах, че цените на недвижимите имоти ще започнат да падат и тогава някакви алчни агенти на недвижими имоти ме оплюха много здраво.
          Няколко месеца след това моята прогноза се сбъдна и никой от тези нищо не каза.

          Сега какво си мисля няма никава причина за скачане на цените на недвижимите имоти, а и никой няма полза от високите цени на недвижимите имоти с изключение на агенциите и банките.

          Затова вие какво мислите ще скочат ли цените или ще паднат?
          advokatfilipova.eu

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Шаш...
            Не бях поглеждала темата, сигурно от месец, но видяното...хич не е оптимистично )))
            Последното - сериозно, въпреки усмивката

            Освен каруцарската тема дето сте си отворили, имаше една по- хубава "Кръчмата" - приказките ви са за там, пък и истината по-лесно се преглъща с някоя наздравица
            Не си я поглеждала, защото в нея или има отчаяни неизлечимо болни или неизлечимо безпарични, инвестирали последните си пари в 3 бутилки газ.....

            Хич не са за "Кръчмата" постовете.

            Коментар


            • Шаш...
              Не бях поглеждала темата, сигурно от месец, но видяното...хич не е оптимистично )))
              Последното - сериозно, въпреки усмивката

              Освен каруцарската тема дето сте си отворили, имаше една по- хубава "Кръчмата" - приказките ви са за там, пък и истината по-лесно се преглъща с някоя наздравица

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                .....П.П. На 56 години взима парички от маминка.....
                Думата според варненския диалект , означава "баба "( по роднинска линия ,обаче ) -- > уникално учтиво обръщение чийто фонетичен произход така и не мога да разбера ...
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Пловдив. Двама психолози в момента разговарят с мъжа, заплашил със самоубийство в Пловдив, предаде репортер на радио „Фокус”-Пловдив. На този етап няма екипи от София. Работи се по случая, каза пред журналисти говорителят на Областната дирекция на МВР-Пловдив Бригита Декало. На мястото пристигна майката на 56-годишния Стоян Стоянов. Тя ще се опита да влезе при него. На мястото са и кметът на община Пловдив Славчо Атанасов и директорът на Областната дирекция на МВР-Пловдив старши комисар Тодор Чонов. По информация на Атанасов майката е дала на Стоянов 100 лева, като той самият впоследствие е разбрал, че ги е взела на заем. Мъжът е безработен. Предполага се, че тежкото финансово състояние е причина за желанието му да се самоубие. Кметът Славчо Атанасов се ангажира да потърси работа за Стоян Стоянов и да му даде помощи ако се окаже, че наистина проблемът са безработицата и финансови причини. Той каза още, че ще се мисли за това къде да бъдат настанени живущите от входа ако ситуацията се проточи.

                  http://focus-news.net/?id=n1507038


                  За този казват, че бил работил в Ирландия, ама нещо се бил върнал и сега е безработен....

                  Нали чакахме свежи пари от емигрантите ни за повишаване цените на НИ?! Вместо това, сега ще гърмят околните апартаменти с газови бутилки и така ще стимулират новото строителство. Пак ще са на далавера Ъпърите.

                  П.П. На 56 години взима парички от маминка.....
                  Last edited by anon6706; 25.03.2011, 17:58.

                  Коментар


                  • Поне пишете, че сте изтрили поста на някого, за да се види, че има цензура.

                    Лоша работа, форумът да се цензурира по този начин...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                      За неудачните имотковци - нищо утешително

                      http://www.investor.bg/news/gallery/...2/2.html#photo
                      Шшшттттт!!!!,

                      Тихо, че ей сега ще изкочат лалугерите...

                      Коментар


                      • За неудачните имотковци - нищо утешително

                        http://www.investor.bg/news/gallery/...2/2.html#photo
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                          Не не... Цялата сделка ми излезе 275 х. евро и около 15 х. евро такси..... Не дей така че сега съм в периода дето еуфорията отстъпва на черните мисли....
                          Сложи някоя снимка с изглед от къщата да помечтаем малко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от all_trader Разгледай мнение
                            +1

                            това се нарича дългова дефлация .
                            имотите са само надолу от тук нататък поне следващите няколко години . първата фаза ги свали само 10-20% , а в Япония примерно вече 18 години падат поред .
                            правете си сметка..... успех на ъпърите....
                            Ох котьоОУ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                              Е аз съм от първите идеята ми е много тъпа - за няколко години оставям само бизнеси и активи дето изискват моето минимално участие (горе долу очквам до тогава да ми се е случило едно (или серия от) лошо събитие и вече да не мога да работя пълноценно).... Тогава си отивам на морският бряг и започвам да пиша роман (Хемингуей) и така в алкохол, платена любов, романтика и възвишени идеи, прекарвам последните 10 (промерно години от живота си... Къщата по някое време ще я даря на семейството ( е това ми е проблема че те ще ми липсват) а тя цената и само ще расте (първа линия, монолитно, рай в Гърция, освен война няма каво друго да му свали цената) та винаги могат да я кешират (аз съм и казал на дясната ми ръка, да им помага при такива сделки ако нещо ми се случи)..... Деба мамаму започнал съм да плача като мисля за живота... Аз никога не съм плакал до сега... Не знам какво ми става
                              Rapana,

                              отдавна ти беше мечта за къща в Гърция.

                              Аи честито и новата придобивка да ти носи само радост...

                              Коментар


                              • US DATA: Feb new home sales -16.9% to record low 250k, well below
                                the 290k rate expected, but following upward revisions to the previous
                                two months. Sales were down sharply in all four regions of the US, with
                                particularly large declines in the NE (-57.1%) and MW (-27.5%).
                                Supply
                                of new homes for sale was unchanged at 186,000, but the drop in sales
                                allowed the months supply to rise to 8.9 months at the current sales
                                pace from 7.4 months in Jan. The median sales price fell a record 13.9%
                                to $202,100 in Feb, the lowest level since Dec. 2003 ($196,000).
                                The
                                February housing data were generally negative, even this far into the
                                recovery.

                                Коментар

                                Working...
                                X