IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ivkoo Разгледай мнение
    Груйчо... Очевидно е че съм пресилил малко нещата, но реалноста не е много далеч. А дали тиквата или съсела ше е на власт не ме интересува... Само да не е е мазния г*й с бемката...

    И не ми обяснавай. че продавача или касиера във Фантастико или Техномаркет не за заменими... Заменими са стой та гледай...

    А ще те успокоя ли ако ти кажа, че имота, който съм купил се е обезценил с около 15-20%... Е, но нали си живея в него от доста време и ми е гот, а и нямам намерение да го продавам, нямам и кредити... А и мацката се кефи, като я водя на НДК, а после й развея баданарката...

    Нито съм инвеститор, нито бизнесмен... Но апартамент си купих там където исках при това без кредит. И ми е много гот...
    А какво говорят клошарите чакащи апартаментите станат по 100-200 Евро не ме интересува... Има ги навсякъде...
    Ивко ивкоо, много си зле брат!

    Не знам какъв бизнес имаш, но има продавачи, които правят оборот и такива които нищо не могат да направят, пък било то и във фантастико!
    На НДК се разхождат само хората, котито не живеят в СФ

    явно има елемент на украса в написанотот от теб

    Коментар


    • road_runner

      Не става , почти няма хора със сигурни доходи за наематели. Просто няма.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • хайде сега - според теб съм безомотен клошар, според защончо съм ъпър - хванете се разберете (имотното ми състояние съм го обявявал няколко пъти в темата). Не, не ми е гот, че на някой му е паднал/качила цената на апартамента - всеки си е за него си и аз кеф от подобни неща не изпитвам. Пък и нали ти е за личен кеф, а не за инвестиция - щом си те кефи локация, разпределение, обзавеждане и т.н. - твой си, радвай му се, нали затова си го купил Репликата ми беше за друго, но то е дълга тема и не е за тук.....
        Първоначално изпратено от Ivkoo Разгледай мнение
        Груйчо... Очевидно е че съм пресилил малко нещата, но реалноста не е много далеч. А дали тиквата или съсела ше е на власт не ме интересува... Само да не е е мазния г*й с бемката...

        И не ми обяснавай. че продавача или касиера във Фантастико или Техномаркет не за заменими... Заменими са стой та гледай...

        А ще те успокоя ли ако ти кажа, че имота, който съм купил се е обезценил с около 15-20%... Е, но нали си живея в него от доста време и ми е гот, а и нямам намерение да го продавам, нямам и кредити... А и мацката се кефи, като я водя на НДК, а после й развея баданарката...

        Нито съм инвеститор, нито бизнесмен... Но апартамент си купих там където исках при това без кредит. И ми е много гот...
        А какво говорят клошарите чакащи апартаментите станат по 100-200 Евро не ме интересува... Има ги навсякъде...
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • интересно ми е, какво мислите за това, да се взимат няколко гарсониери/двустайни, на кредит, като се прави вноската по тях да е максимално близка до средния наем за региона.
          Демек набутваш един два даунпеймънта от около 20ина процента и след n на брой години имаш собствеността на имота.

          Два проблема виждам, - не знам кой ще ти даде два кредита (или един за два имота)
          Като гледам как няма кой да живее в тея апартаменти, може да се наложи да плащаш поне по 2-3 вноски на година от себе си, докато е празен.

          Коментар


          • Груйчо... Очевидно е че съм пресилил малко нещата, но реалноста не е много далеч. А дали тиквата или съсела ше е на власт не ме интересува... Само да не е е мазния г*й с бемката...

            И не ми обяснавай. че продавача или касиера във Фантастико или Техномаркет не за заменими... Заменими са стой та гледай...

            А ще те успокоя ли ако ти кажа, че имота, който съм купил се е обезценил с около 15-20%... Е, но нали си живея в него от доста време и ми е гот, а и нямам намерение да го продавам, нямам и кредити... А и мацката се кефи, като я водя на НДК, а после й развея баданарката...

            Нито съм инвеститор, нито бизнесмен... Но апартамент си купих там където исках при това без кредит. И ми е много гот...
            А какво говорят клошарите чакащи апартаментите станат по 100-200 Евро не ме интересува... Има ги навсякъде...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
              Бах та в тариката

              Без пари к`во ще прогнозираш? Q3 2011 наемаш ли се?
              аз се наемам - Q3 2011 цената по НСИ за София ще е с около 3-5% по висока от Q2 2011. Причина - вече се купуват по-малки жилища (банковото кредитиране се пораздвижи, но не се отпускат големи суми), а средната цена на един малък апартамент винаги е по-висока от тази на един 3-стаен. Ти какво прогнозираш, ама по НСИ, а не по ЧСИ
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ivkoo Разгледай мнение
                Интересно ми е да чуя твоята дефиниция за честния и нечестния труд...

                Различни са хората...
                Едни цял живот си търсят работа, а други цял живот се опитват да създадат бизнес... Едни се провалят, други забогатяват. Понеже повечето хора просто си търсят "неква" работа конкуренцията за едно място е много голяма и заплащането пада. Според мен хората, които просто си търсят "неква" работа трябва да взимат толкова колкото да има какво да ядат, да си плащат наема, лизинга по колата и да могат да направят една зимна и една лятна почивка за по около седмица. А хората, които създават, а не са изпълнители в един бизнес трябва да прибират големите парчета. Това е нормалното движение на благата.

                Всеки иска да е продавач в магазин (за масовката говоря) и заплата е около 500-600 лева в добрия случай. Заплатата на един овчар е около 1000 лева, но няма кандидати...

                Докато един бизнесмен рискува тегли кредити, носи цялата отговорност и е нормално лъвския пай да отива за него. Съответно работника няма право на претенции към работодателя си, ако разбира се бизнесмена спазва всички закони.

                Всички тези идеи за работника, че създавал нещата и т.н. са остатъци от сбъркания комунизъм. Работника е най-заменимата и оборотната част от един бизнес, особено ако е на изпълнителска длъжност. Когато работата е свърза на с творческа или управленска длъжност нещата са малко по различни, но не бягат от общото правило. А дали това му харесва или не на работника няма никакво значение.
                Ако заплата от 500 лева не му харесва все ще са намери друг който ще склони...

                Добре дошли в Капитализма...
                хахахаха, това е вицът на деня - или си фен на Светиня Му и вЕрваш безрезервно на всека негова дума, дори да е откровена простотия, или си толкова далеч от всякаква идея за пазара на труда, или си мислиш, че кашкавала расте по дърветата или е компилация от горните нещица. Еваларка, успя да ме разсмееш.
                П.С. Питай Бате пешо да ти кажа колко взема селския овчарин - може пък да се навие да те вземе, ама как ще се разделиш с кетапа ти за гражданя - хапартаментя до ЙенДйеКату дет си го купил с парите от бригадите в сащианско
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zloblivi_podritvaniq Разгледай мнение
                  стадо, ама ако не е стадото не можеш да вършиш големите игри
                  някои трябва да върши черната работа за стотинки и точно тук идва намека ти за честния и нечестния труд
                  Интересно ми е да чуя твоята дефиниция за честния и нечестния труд...

                  Различни са хората...
                  Едни цял живот си търсят работа, а други цял живот се опитват да създадат бизнес... Едни се провалят, други забогатяват. Понеже повечето хора просто си търсят "неква" работа конкуренцията за едно място е много голяма и заплащането пада. Според мен хората, които просто си търсят "неква" работа трябва да взимат толкова колкото да има какво да ядат, да си плащат наема, лизинга по колата и да могат да направят една зимна и една лятна почивка за по около седмица. А хората, които създават, а не са изпълнители в един бизнес трябва да прибират големите парчета. Това е нормалното движение на благата.

                  Всеки иска да е продавач в магазин (за масовката говоря) и заплата е около 500-600 лева в добрия случай. Заплатата на един овчар е около 1000 лева, но няма кандидати...

                  Докато един бизнесмен рискува тегли кредити, носи цялата отговорност и е нормално лъвския пай да отива за него. Съответно работника няма право на претенции към работодателя си, ако разбира се бизнесмена спазва всички закони.

                  Всички тези идеи за работника, че създавал нещата и т.н. са остатъци от сбъркания комунизъм. Работника е най-заменимата и оборотната част от един бизнес, особено ако е на изпълнителска длъжност. Когато работата е свърза на с творческа или управленска длъжност нещата са малко по различни, но не бягат от общото правило. А дали това му харесва или не на работника няма никакво значение.
                  Ако заплата от 500 лева не му харесва все ще са намери друг който ще склони...

                  Добре дошли в Капитализма...
                  Last edited by Ivkoo; 18.07.2011, 21:41.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Всеки работи за себе си ! Няма такова нещо другите да работят за теб , може да си им осигурил работа , но това също е работа.
                    къде имаш недовършени апартаменти
                    в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Видимо извършва по-малко работа, както е видимо за овцете, че стригането и доенето е по-лесна работа от пашата.
                      Освен това - овчарят пази овцете от вълците, при добро желание.
                      Освен това - овчарят носи отговорност за овцете.... докато дават вълна, мляко и накрая - месо.

                      стадо, ама ако не е стадото не можеш да вършиш големите игри
                      някои трябва да върши черната работа за стотинки и точно тук идва намека ти за честния и нечестния труд

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        За децата и образованието си прав.Здравето е Божа работа и съвкупност от много фактори.Тук с инвестиции според мен не става.Инвестиция е земята хубавата плодородна земя.
                        Божата работа е гена (в това си прав), останалото е начин на живот, хранене и т.н.
                        Плюскай всеки ден в МакДоналдс и чакай здраве.

                        П.П. А най-съм се чудел на родители, които макар и да говорят диалектно български, позволяват и на децата си да го правят (говоренето/това е част от образованието).

                        Е как без връзки едно мякащо пиано да стане Managing director?!
                        Last edited by anon6706; 18.07.2011, 21:03.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Три неща са инвестиция:
                          1. Децата
                          2. Здравето
                          3. Образованието.

                          Останалото по всяко време може да се превърне от инвестиция в балон.

                          Съгласен ли си?
                          За децата и образованието си прав.Здравето е Божа работа и съвкупност от много фактори.Тук с инвестиции според мен не става.Инвестиция е земята хубавата плодородна земя.

                          Коментар


                          • Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

                            Първоначално изпратено от zloblivi_podritvaniq Разгледай мнение
                            фирмите обикновенно се крепят единствено на уменията на някои от работниците
                            собственика обаче взима най-много
                            въпреки че извършва по малко работа
                            Видимо извършва по-малко работа, както е видимо за овцете, че стригането и доенето е по-лесна работа от пашата.
                            Освен това - овчарят пази овцете от вълците, при добро желание.
                            Освен това - овчарят носи отговорност за овцете.... докато дават вълна, мляко и накрая - месо.

                          Working...
                          X