IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
    Абе Реде кога ги направи 15 000+ поста. Като се ригистрирах я имаше 2-3 000
    Не ми се вярва да са били толкоз само.
    Вероятно са били около 10К
    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Стоката е добра , ще се намери кой да я прилапа ..само погледни навън какво става - лоши климатични условия.. Представи си какво е да живееш някъде където половината година е така , че и повече. Ние не ценим това което имаме , готови сме да го зарежем..има и обективни причини - малка държава и много ни крадат големите държави..просто не сме ориентирани правилно - ние да им прилапаме на тях парите и ресурсите..ето Швейцария как приютяват паричките навсички крадци по света с висок обществен ранг...
      Не бе приятел.Не ни крадат.Просто ни мързи да работим.Това е причината.Разбери че дохода идва от труд а не от ориентация към партии и държави.Няма нищо вечно на тоя свят всичко се променя всичко е движение.Само ти ревеш по цял ден как ти пречат.Вземи се запиши в БСП щото тя честичко идва на власт.Другите са времянки.И дано ти излезе късмета да те уредят с някоя службичка за четири години та да замълчиш и да лапаш.И от мен да знаеш не може цял живот да се лапа.Три четири години най много.Щото после идват други тарикати лапачи да не мислиш че само ти искаш на ясла.Сега е момента щото са в опозиция и помиярите тичат в ГЕРБ.

      Коментар


      • Абе Реде кога ги направи 15 000+ поста. Като се ригистрирах я имаше 2-3 000
        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Стоката е добра , ще се намери кой да я прилапа ..само погледни навън какво става - лоши климатични условия.. Представи си какво е да живееш някъде където половината година е така , че и повече. Ние не ценим това което имаме , готови сме да го зарежем..има и обективни причини - малка държава и много ни крадат големите държави..просто не сме ориентирани правилно - ние да им прилапаме на тях парите и ресурсите..ето Швейцария как приютяват паричките навсички крадци по света с висок обществен ранг...
          То всичко хубаво, но требе и да има
          от какво да се жювее и доходи и т.н.
          инък празните хапартаменти и къщи
          ще стават все повече,,,,,,,,
          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Вече голф 3 е без пари , няма да стане такъв бартер , но за нов голф със сигурност. Няма толкова ниски цени на имоти никъде по света , дори в опасните климатични зони цените са по високи. Който изкупи България сега , като недвижима собственост , ще я вземе на супер промоция.
            Той хубаво ще я изкупи........ но какво ще я прави...........

            Земята вече не е толкова ценна, както да речем преди 100 години. Вече има технологии за тераформинг (макар и в начален стадии). Вижте Дубай примерно или Япония. Няма значение къде живееш, ако имаш достатъчно пари, всяко място може да бъде превърнато в райска градина.

            Никой няма да тръгне да купува като луд земя в България, при днешното управление.
            Last edited by Xman1; 17.10.2011, 11:29.

            Коментар


            • Стоката е добра , ще се намери кой да я прилапа ..само погледни навън какво става - лоши климатични условия.. Представи си какво е да живееш някъде където половината година е така , че и повече. Ние не ценим това което имаме , готови сме да го зарежем..има и обективни причини - малка държава и много ни крадат големите държави..просто не сме ориентирани правилно - ние да им прилапаме на тях парите и ресурсите..ето Швейцария как приютяват паричките навсички крадци по света с висок обществен ранг...
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Не знам как е по принцип в Перник ,
                но в бившите окръжни градове от
                30 до 40% от жилищата са празни,
                а някъде предполагам , че стигат и над 50%.
                И да не са празни много често единствения
                им обитател е 89 годишна бабичка !!!
                Та колко да струва двустаен хапартамент
                в празен град дето няма кои да го купи.
                Даже и голф 3-ка му е много !!!
                Пък тия дето щели да ги изкупят
                сигурно ще ги напълнят с китайци или
                ще си ги метнат през рамо и ще си
                ги занесат някъде
                --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                Коментар


                • Вече голф 3 е без пари , няма да стане такъв бартер , но за нов голф със сигурност. Няма толкова ниски цени на имоти никъде по света , дори в опасните климатични зони цените са по високи. Който изкупи България сега , като недвижима собственост , ще я вземе на супер промоция.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                    ....
                    Требе да се провери дали в някои пернишки
                    вестник няма обява:
                    -заменям двустаен срещу Голф 3
                    Редов,
                    то си има анкета по въпроса.

                    Кое ще се срине първо през 2008-а?

                    Коментар


                    • Нова мода: бартер кола за имот:
                      Сделките на база бартери в повечето случаи стават без участието на агенция или брокер между двете страни, потвърдиха представителите на големите агенции у нас. Според тях обаче тенденцията към активизиране на замените дава сигнали, че на пазара има някакъв порок – т.е. големите разходи по покупко-продажби, като такси, данъци и дори комисионите, говорят за острата липса на средства у клиентите.
                      +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
                      ЩЕ РИПАТ ХАПАРТАМЕНТИТО ЗНАЧИ !!!
                      Требе да се провери дали в някои пернишки
                      вестник няма обява:
                      -заменям двустаен срещу Голф 3
                      --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                      http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                      Коментар


                      • ...

                        Време им е на банките с чуждестранен собственик у нас да спрат с преводите на пари към така наречените банки майки в чужбина. Не може да пращат всеки месец половината от набраните като депозити пари тук в чужбина. Ясно е че наляха пари и искат да си ги изтеглят , обаче стига толкова..те трябва да пододържат някаква част от капитала да е на собственика..тя трябва да се увеличи като изискване.Те тук са БГ юридически лица и дефакто сам общия собственик е връзката между чуждата банка и банката в България. Това че зад граница с парите , които събират тук купуват ДЦК на тяхната си държава е много вероятна инвестиция към която те са прибегнали , отписването на 60% дълг от Гърция ще донесе съответните загуби на гръцките собственици на банки в България. Не се съмнявам , че същото ще се случи и с дълговете на Испания , Италия и другите от групата..Така , че най добре да спрат износа на пари от България .
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                          Зависи в коя банка.

                          Иначе от чуждите клонове на мен Райфайзен ми се виждат най стабилни.
                          Имам в райфайзен и в ЦКБ
                          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sisiko Разгледай мнение
                            "Водещи европейски банки заявиха, че по-скоро биха продавали активи, отколкото да набират скъп нов капитал в случай, че се наложи да посрещнат задължителните изисквания за капиталова адекватност, обсъждани в Европейския съюз (ЕС).

                            Това би довело до още по-сериозно свиване на кредитирането за отслабващата европейска икономика, пише Financial Times.
                            Този радикален подход, предложен от две от големите френски банки - BNP Paribas и Société Générale, ще бъде възприет и от банки в Италия, Испания и Германия, посочват банкери."

                            Ауу! Горките цени на НИ!

                            http://www.investor.bg/news/article/124411/334.html
                            И според тебе в активите на банките, особено тия дето се продават има апартаменти а ???? Много капацитетно бе ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от HPQ Разгледай мнение
                              Правете разлика между "да има някой акционер грък" и "100% гръцко участие в акционерната структора"! В ОББ правилата на работа се определят от гърци, и управлленските решения се взимат от гърци.
                              ahaa и това увеличава риска??!
                              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                                Не говорех за качеството на услугите, говорех за риска от фалит. (макар че двете неща са свързани до извесна степен)

                                То все едно в Булбанк е различно.......... всичко списвах на ръка последния път.......... все едно съм "писарушка".

                                Аз съм имал случай в Общинска банка, когато ми заявиха, че такъв човек (т.е. аз) няма сметка при тях . После се оправихме........ но на мен ми се изправи косата.......

                                Между другото това за преводите явно е често срещано (в нашата банкова система) и други хора са се оплаквали .


                                Предложи някаква банка с добро обслужване и без риск от фалит.
                                БУЛБАНК. Като искате сигурност ще вземете малко по - ниска лихва по депозитите. Ако не искате има ПИБ, ЦКБ и прочие където депозитите най-добре ги плащат. Ама там и кредитите ти най-добре си ги плащаш Отдавна вече вносни бележки и разписки не се пишат. Като правиш преводи ще пишеш ми как, навсякъде се пише. Като не ти се пише има интернет банкиране. За сведение много е удобно. Да говорите за фалити в Българската банкова система глупавичко ми се струва, ама като чета какво пишат половината "инвеститори" е ясно, че глупав въпрос няма И какво правиш в Общинска банка, дето до скоро не продаваха паундове ??????? 2009 год. се опитах да си купя 500 паунда и получих отговор, че не работят с такава валута/ Сега не знам как е , нямам и намерение да проверявам.

                                Коментар

                                Working...
                                X