IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Само 10 милиарда евро са похарчени от руснаци да купят имот в България в кризата !!!!!
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • bpst

      Цикъла при имотите е 7 годишен , като времевата рамка ще се свива.Кой , ще купи казваш тези имоти? За нови апартаменти ли става въпрос?
      В момента всичките имоти си имат собственици , ако има такива имоти без собственици да им стана , ще се жертвам.
      България няма как да остане изолирана, населението в глобален мащаб се увеличава и няма глобален демографски срив.Сам се досети кой, ще купува имоти при деварвиране на стойността на основните валути. Няма да са глупавите българи платили банковия дълг подмамени от високите лихви.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
        Вземи картата на България (явно си пропуснал някой и друг урок по география в прогимназията) и виж какво се намира МЕЖДУ Дуранкулак и Синеморец! Поради естеството на работата ми обикалям по строителни и недостроителни обекти, като съотношението е примерно 60%/40%. От 60-те % завършени към 30% не са продадени. А 40-те % недовършени ще си останат такива и в близките 10 години! Това само по морето.
        А в София се предлагат за продажба над 150 000 жилища. Средно по 3 души - 450 000 нови граждани трябва да се появят. Дали? Кога? За да "скочат" цените...
        А и скоро е "краят на света" - който продал-продал.
        и това как обяснява връщането на руснаците по черноморието и то за регулирани парцели а не за построено?

        както и попитах за статията как си обясняват "умните" това което става в УСА?

        Но разбира се двата въпроса нямат нищо общо по между си! Търсенето на евентуална връзка е манипулация от ваша страна...
        Last edited by iivanoff; 07.09.2012, 10:44.
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
          Вземи картата на България (явно си пропуснал някой и друг урок по география в прогимназията) и виж какво се намира МЕЖДУ Дуранкулак и Синеморец! Поради естеството на работата ми обикалям по строителни и недостроителни обекти, като съотношението е примерно 60%/40%. От 60-те % завършени към 30% не са продадени. А 40-те % недовършени ще си останат такива и в близките 10 години! Това само по морето.
          А в София се предлагат за продажба над 150 000 жилища. Средно по 3 души - 450 000 нови граждани трябва да се появят. Дали? Кога? За да "скочат" цените...
          А и скоро е "краят на света" - който продал-продал.
          +10

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Мен много ме развеселяват разни лольовци , които си въобразяват, че основни активи ще се сриват обезценяват и свръхпредлагат в дългосрочен план. Има ги в множество теми за имотите, металите, акциите и фючърсите. В крайна сметка те винаги си остават губещи лузъри и смешното им хронично късогледство в инвестициите много ме кефи.
            То е гаранция, че масата са си стадо. Те не осъзнават, че трябва да се инвестира срещу течението, а не по него. Чипът им е несменяем и неъпгрейтван по никакъв начин.
            Това е сигурен успех за малкото просветени. Да живее стадотоооооооооооооо!
            +1
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Мен много ме развеселяват разни лольовци , които си въобразяват, че основни активи ще се сриват обезценяват и свръхпредлагат в дългосрочен план. Има ги в множество теми за имотите, металите, акциите и фючърсите. В крайна сметка те винаги си остават губещи лузъри и смешното им хронично късогледство в инвестициите много ме кефи.
              То е гаранция, че масата са си стадо. Те не осъзнават, че трябва да се инвестира срещу течението, а не по него. Чипът им е несменяем и неъпгрейтван по никакъв начин.
              Това е сигурен успех за малкото просветени. Да живее стадотоооооооооооооо!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                И кой те е питал? Никой, но ти си го втълпи сам, което значи, че си обременен.

                Аи умният отстъпва, повече нямам намерение да си губя евтиното време с умопобъркан.
                нищо не съм си втълпил - ти ми го повтаряш непрекъснато!! - че или съм гладен обременен с глад и проблеми брокер или ипотекар! После сам допусна че може да има и 3-ти вариант но беше късно след 100т изписани глупости и понеже се самопритискаш с глупостите си решаваш че няма смисъл да пишеш - ами да прав си, но трябваше от самото начало да постъпиш така!

                Най-много мразя спора, но в интерес на спора да попитам какво манипулирам? Това не е риторично!!
                Last edited by iivanoff; 07.09.2012, 10:21.
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                  (

                  (2)аз никога не съм казал че съм обременен с каквото и да е... !
                  И кой те е питал? Никой, но ти си го втълпи сам, което значи, че си обременен.

                  Аи умният отстъпва, повече нямам намерение да си губя евтиното време с умопобъркан.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                    Не, това че искаш да те развеселявам означава че искаш да пиша ТУК наистина а не риторично !!!!!!!!!!!! Ти си много глупав сериозно...
                    Кой е глупав и кой не другите ще решат. Пък може и да съм много глупав, ако това ти помогне с нещо.

                    Ами на какъв език искаш да ти напиша, че искам да пишеш тук? Какви са причините - да ме развеселяваш, да дискутираш с другите, другите да те четат - какво е значението. Недей че ме разсмиваш...
                    На какъв език искаш да ти напиша - понеже съм много глупав мога да ти го напиша само на български, английски, немски, френски. Ако искаш жена ми ще ти ко напише и на японски. Без гугъл, ей тъй щото съм тъп

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      (1) ако не мислиш за имоти какво правиш в този форум ?

                      (2)аз никога не съм казал че съм обременен с каквото и да е... това е твоя презумпция!
                      Явно си наистина обременен. Защото аз написах, че аз не съм обременен. Обаче обремененото съзнание веднага почва да го тълкува от своя гледна точка.

                      Какво правя в този форум ли ... забавлявам се с такива като теб.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                        Е и? Това, че искам да ме развеселяваш означава, че не искам да пишеш за всички???
                        Не, това че искаш да те развеселявам означава че искаш да пиша ТУК наистина а не риторично !!!!!!!!!!!!
                        Last edited by iivanoff; 11.09.2012, 22:39.
                        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                          ами като САМ разбираш че няма абсолютно никакво значение, защо не си закопчаеш панталона - риторичен въпрос - не ми отговаряй

                          ----------------------------------------------------

                          Ти скочи да ме ядеш ня втория постинг - кой съм какъв съм с какво се занимавам.... а не обърна внимания какво пиша... кой е паткомера ??
                          Ти си!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                            Не ми трябва да мисля за това. (1) Не съм обременен финансово и имотно, е ти ако си продължавай да мислиш (2)
                            А пък аз казвам евала на всеки който при този пазар на имоти печели с честен труд - имам впредвид хората които влагат труд, усилия и средства, а не тези които си мислят, че като купят един кимизарник после ще го продадат и ще купят два, после ще ги продадат и ще купят четири и т.н.
                            Този филм сме го гледали и ако не знаеш как се казва ще ти кажа - "господин за един ден". Ако не му знаеш края, виж го.
                            (1) ако не мислиш за имоти какво правиш в този форум ?

                            (2)аз никога не съм казал че съм обременен с каквото и да е... това е твоя презумпция!
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                              Ето какво ми каза преди малко:

                              П.П. И моля те остани да пишеш тука, че много ме развеселяваш.

                              Понеже ТЕ развеселявам значи ТИ искаш да пиша тук...

                              а за другата ти "манипулация" че съм писал САМО на теб - ако беше така щях да използвам Л.С. ...
                              Е и? Това, че искам да ме развеселяваш означава, че не искам да пишеш за всички???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                                Продължавай да мислиш... просто трябва да правиш повече това отколкото да пишеш глупости...
                                Не ми трябва да мисля за това. Не съм обременен финансово и имотно, е ти ако си продължавай да мислиш
                                А пък аз казвам евала на всеки който при този пазар на имоти печели с честен труд - имам впредвид хората които влагат труд, усилия и средства, а не тези които си мислят, че като купят един кимизарник после ще го продадат и ще купят два, после ще ги продадат и ще купят четири и т.н.
                                Този филм сме го гледали и ако не знаеш как се казва ще ти кажа - "господин за един ден". Ако не му знаеш края, виж го.

                                Коментар

                                Working...
                                X