IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    да не развалям рахата на повишителите в другата тема

    днес на протеста бяха изключително собственици в малки и средни фирми, а и доста не отидохда, че официално вчера го отмениха след преговорите при фин мин. Ако всичко за тези хора е мед и масло няма да бият път до жълтите павета и да викат под прозорците на ББ.

    когато притиснеш малкия и среден бизнес в ъгъла, че да пълниш хазната и 'отлгеждаш' едрия зализан бизнес,за който всичко е цвета и рози..... ами нещата не са на добре. Може да не е веднага, но рано или късно ще се усети.

    В такава икономическа среда не виждам предпоставки за ръстове, а напротив мисля, че пикът на този икономически цикъл беше през месец декември.

    Да сме живи и здрави пък каквото дойде.
    Засега могат да бъдат спокойни собствениците на малки и средни фирми.
    https://www.actualno.com/business/bo...s_1432756.html

    Коментар


    • Каврък да се поправиш
      Я вижте какъв ръст на спиране на производството ИМАМЕ, не се задава.
      До края на Февруари КИТАЙ НЯМА ДА РАБОТИ и ИЗНАСЯ !?!?!
      Няма и да потребява суровини от внос
      Last edited by RUBLA; 09.02.2020, 14:16. Причина: Забранен линк!
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • да не развалям рахата на повишителите в другата тема

        днес на протеста бяха изключително собственици в малки и средни фирми, а и доста не отидохда, че официално вчера го отмениха след преговорите при фин мин. Ако всичко за тези хора е мед и масло няма да бият път до жълтите павета и да викат под прозорците на ББ.

        когато притиснеш малкия и среден бизнес в ъгъла, че да пълниш хазната и 'отлгеждаш' едрия зализан бизнес,за който всичко е цвета и рози..... ами нещата не са на добре. Може да не е веднага, но рано или късно ще се усети.

        В такава икономическа среда не виждам предпоставки за ръстове, а напротив мисля, че пикът на този икономически цикъл беше през месец декември.

        Да сме живи и здрави пък каквото дойде.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Бай пеше ти на 20 не си ли бил "глупав" така като погледнеш от дистанцията на времето.
          Нима не си мислил че ще се къпем в пари след 20-30г демокрация?
          Аз след 5-10 си мислех че ще се оправим. Даже след масовата приватизация след като понаправих и 1/2 от парите които и сега имам си мислех че благодата започна и това е само началото. Сега съм милионер в левчета, след няколко години и в зелено ..
          да ама не както казваше бочаров
          Аз никога не съм бил глупав.Нито на 10 нито на 20 нито на 30.Никога не съм позволявал да ме манипулират или командват.Затова и навремето имах ядове с пионерите и комсомолците..Имам си глава и си я ползвам.Никога не съм си и помислял че след 20-30г демокрация ще се къпем в пари...Ходехме по митингите и се чудех как така нормали зрели хора допускат че за някакви си 20 г заплатите ще надминат немските че щели били запада да ни вземе на буксир че всички магазини щели да са Кореком.Ходех си из София гледах овехтелите сгради и си мислех леле колко бач и пара ше трябват ако искаме нещо да се промени...Израснал съм повечето на село и от малък знам какво е да копаш царевица да косиш трева да пасеш овце да гледаш кокошки и какво е тежка физическа работа.През 2008 един младеж в работата ме убеждаваше как 50000 евро за две стайчета в Плевен са ниска цена и как само след няколко години ще взимаме по 10000 евро и тоя апартамент е платен.Е днес сме 2020 и тоя млядеж порастна сега слуша като говоря дори си води записки.И приятелят на дъщеря ми и той подскачаше като петле ама това не е така онова не е така.Сега внимателно суша гледа и си води записки.Аз никога не съм бил със стадото не се поддавам на агитация.Поради тазио причина лекарите берат ядове с мен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Бота бе риск е едно глупост друго.Това да играеш комар с Черепа не е риск а глупост.Са който е глупав и не слуша да си плаща.нямам жал към глупаци.
            Бай пеше ти на 20 не си ли бил "глупав" така като погледнеш от дистанцията на времето.
            Нима не си мислил че ще се къпем в пари след 20-30г демокрация?
            Аз след 5-10 си мислех че ще се оправим. Даже след масовата приватизация след като понаправих и 1/2 от парите които и сега имам си мислех че благодата започна и това е само началото. Сега съм милионер в левчета, след няколко години и в зелено ..
            да ама не както казваше бочаров
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Накавръче ми то и с пътния холдинг същото прибра парите на глупаците...Когато предупреждавах ми викаха лузър нещастник на когото никоя банка не отпуска кредит....После никовете на присмехулниците изчезнаха.Аз отдавна съм казал пари там дето друг взема решенията да не се влагат...Да играеш комар с мошеници и тарикати е най голямата глупост която може да направиш.Хем ще те оберат ами ако имаш глупостта да се оплачеш ще си отнесеш и боя....Ма лакомията и простотията са непобедими...Аз с Черепа и подобните му както и с политици работа нямам...Това са най гнусните боклуци в държавата.Иначе големият математик магураджия е просто смешен и жалък.Като си мъж тарикат защо пискаш?Дадоха ти играчка са ти я вземат бъди мъж не ритай щото ще те набият и ще отидеш в панделата или в Сърбия...Който иска да не му взимат бизнеса да ходи да му го дават.Тъпите мутри се занимават с хотели кръчми и комар.Това им е нивото.Разумните хора не са в тези браншове.Мутра и айти фирма нема такава комбинация или мутра и производство.Мутрата може само да гепи от държавата и да оглозга....А бе къде е най великия хидроинженер в България да даде решение за водата на Перник???Нещо се е покрил
              Да, така е много изчерпателно си го написал. То тука са и черепи, и продажни политици, и олигарси други, мафии, какво ли не. Реално не е бизнес като бизнес с една фирма, която е създадена на пазарен принцип с ясна история.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                За мутра и ИТ не си прав. Кой мислиш печели държавните ИТ поръчки и там има мнооого за гепене. Само за електронно правителство 2-3 милиарда. Едно време преди 20г дадоха за митниците стотици милиони. Така и си остана по мазетата ИТ техниката
                Ти май не четеш добре какво пиша.Ясно написах далече от олигарски политици мутри и измамници.Бачкаш си в айти сектора не се репчиш колко ти е голяма заплатата не парадираш с коли жилища пътуваш с метрото не ходиш по чалготеки и те така.И не са ти любими Витошките села затворените комплекси и измислените Южни квартали.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Гледаме Кавръче, жално гледаме как ограбват младите.
                  Мене ме заболяха пръстите и устата ама …..
                  Всяко поколение трябва да си счупи само главата.
                  И аз не съм слушал навремето. Такива сме си.
                  Ама пък ако не опиташ, рискуваш няма никога да успееш. На 20-30г е удобен момент за риск, дори на 40-50 можеш да започнем наново от нулата и да постигнеш даже повече
                  Бота бе риск е едно глупост друго.Това да играеш комар с Черепа не е риск а глупост.Са който е глупав и не слуша да си плаща.нямам жал към глупаци.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Накавръче ми то и с пътния холдинг същото прибра парите на глупаците...Когато предупреждавах ми викаха лузър нещастник на когото никоя банка не отпуска кредит....После никовете на присмехулниците изчезнаха.Аз отдавна съм казал пари там дето друг взема решенията да не се влагат...Да играеш комар с мошеници и тарикати е най голямата глупост която може да направиш.Хем ще те оберат ами ако имаш глупостта да се оплачеш ще си отнесеш и боя....Ма лакомията и простотията са непобедими...Аз с Черепа и подобните му както и с политици работа нямам...Това са най гнусните боклуци в държавата.Иначе големият математик магураджия е просто смешен и жалък.Като си мъж тарикат защо пискаш?Дадоха ти играчка са ти я вземат бъди мъж не ритай щото ще те набият и ще отидеш в панделата или в Сърбия...Който иска да не му взимат бизнеса да ходи да му го дават.Тъпите мутри се занимават с хотели кръчми и комар.Това им е нивото.Разумните хора не са в тези браншове.Мутра и айти фирма нема такава комбинация или мутра и производство.Мутрата може само да гепи от държавата и да оглозга....А бе къде е най великия хидроинженер в България да даде решение за водата на Перник???Нещо се е покрил
                    За мутра и ИТ не си прав. Кой мислиш печели държавните ИТ поръчки и там има мнооого за гепене. Само за електронно правителство 2-3 милиарда. Едно време преди 20г дадоха за митниците стотици милиони. Така и си остана по мазетата ИТ техниката
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      Кой го знае какво е намисли, но дори без анализ на собствеността и бе съм виждал докъде е докаран, какво залагаш Кавръков, че проекта няма да изкара Акт 16? Дай за купона да се обзаложим, аз примерно казвам, че до 2 години ще имат разрешение за ползване и губя ако няма?
                      Само не бива да си толкова сигурен...Са като му лепнат едни 250 милиона данъчни задължения и му заведат едно дело ще видим накъде ще духне по света....За съжаление в нашата Родина е пълно с лапнишарани.И е много готино да се забавляваме с по нахаканите от тях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                        Гледаме Кавръче, жално гледаме как ограбват младите.
                        Мене ме заболяха пръстите и устата ама …..
                        Всяко поколение трябва да си счупи само главата.
                        И аз не съм слушал навремето. Такива сме си.
                        Ама пък ако не опиташ, рискуваш няма никога да успееш. На 20-30г е удобен момент за риск, дори на 40-50 можеш да започнем наново от нулата и да постигнеш даже повече
                        Така е Бота... Явно през 10 години е изчислено че хоратя забравят качествено.

                        Я виж тук..

                        Имотите в голям български град 5 пъти по-скъпи отколкото в Германия Blitz.bg


                        Бургас=Кемниц, Германия.. Ха, ха
                        Last edited by mibova; 30.01.2020, 08:35.

                        Коментар


                        • Гледаме Кавръче, жално гледаме как ограбват младите.
                          Мене ме заболяха пръстите и устата ама …..
                          Всяко поколение трябва да си счупи само главата.
                          И аз не съм слушал навремето. Такива сме си.
                          Ама пък ако не опиташ, рискуваш няма никога да успееш. На 20-30г е удобен момент за риск, дори на 40-50 можеш да започнем наново от нулата и да постигнеш даже повече
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            Ха ха ха ха... Ето... Човека открито си го казва... Прекрасно... Как ли се чувстват всички тарикати, особено спекуланти дето са набили парици, до паветата на Борис???


                            https://www.standartnews.com/sport/v...ra-412310.html


                            Божков алармира : Държавата иска да ме фалира!


                            Държавата ми взима бизнеса и иска да ме фалира. Фалират ли ме, няма как да давам пари за Левски", коментирал Божков. "Дал съм 22 милиона лева за една година. Имаме план за пет години за да оздравим клуба, да имаме стадион. Не виждам кой ще дава по два милиона всеки месец", отговорил той.

                            "Разберете, че положението е много тежко. Главболгарстрой и Виваком всеки момент могат да пуснат дела за обявяването на клуба в несъстоятелност. Не го правят заради нас, тъй като им обясняваме, че ще се изложат. Погасяваме задължения, но всеки ден има подводни камъни.


                            Открито говори и за Главбогарстрой...... Честито на всички купили на зелено от Нове Холдинг/Нове Хоумс /.....!!!!
                            Накавръче ми то и с пътния холдинг същото прибра парите на глупаците...Когато предупреждавах ми викаха лузър нещастник на когото никоя банка не отпуска кредит....После никовете на присмехулниците изчезнаха.Аз отдавна съм казал пари там дето друг взема решенията да не се влагат...Да играеш комар с мошеници и тарикати е най голямата глупост която може да направиш.Хем ще те оберат ами ако имаш глупостта да се оплачеш ще си отнесеш и боя....Ма лакомията и простотията са непобедими...Аз с Черепа и подобните му както и с политици работа нямам...Това са най гнусните боклуци в държавата.Иначе големият математик магураджия е просто смешен и жалък.Като си мъж тарикат защо пискаш?Дадоха ти играчка са ти я вземат бъди мъж не ритай щото ще те набият и ще отидеш в панделата или в Сърбия...Който иска да не му взимат бизнеса да ходи да му го дават.Тъпите мутри се занимават с хотели кръчми и комар.Това им е нивото.Разумните хора не са в тези браншове.Мутра и айти фирма нема такава комбинация или мутра и производство.Мутрата може само да гепи от държавата и да оглозга....А бе къде е най великия хидроинженер в България да даде решение за водата на Перник???Нещо се е покрил

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                              Кой го знае какво е намисли, но дори без анализ на собствеността и бе съм виждал докъде е докаран, какво залагаш Кавръков, че проекта няма да изкара Акт 16? Дай за купона да се обзаложим, аз примерно казвам, че до 2 години ще имат разрешение за ползване и губя ако няма?
                              Не заставам твърдо зад позиция, че няма да го довърши. Написах че риска се вдига. Тук има намесена мафия, държавни планове, може и отвън да са спуснали на Тиквата да започне чистки сред ологархични кръгове. Нали виждаш че всичко става от днес за утре. Фактите са че са почнали здраво да го натискат. Според мен ще развият сценария Арабаджиеви, донякъде.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://e-vestnik.bg/10209/s-predizv...arskata-borsa/

                                Ето, правил го е един път с Мостстрой, така че ще го направи again... Само стойте и гледайте мача..
                                Кой го знае какво е намисли, но дори без анализ на собствеността и бе съм виждал докъде е докаран, какво залагаш Кавръков, че проекта няма да изкара Акт 16? Дай за купона да се обзаложим, аз примерно казвам, че до 2 години ще имат разрешение за ползване и губя ако няма?

                                Коментар

                                Working...
                                X