IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нямат.......или толкова дават......може би се ориентират бързо руснаците колко струва имот в бг..........А балъците купуват даже и на зелено на юнашко доверие.....евтино.....

    http://www.imoti.net/news/view_news/9362
    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      По Пимен Зографски е същият ужасТ че дори и по голям
      и по младост става така
      там къде имаше нещо като паркинг /у тревата/ вече е оградено и се копае. майката си ибало. отстоянието от блоковете е дали има 15 метра дали няма.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        минах снощи през дианабад, ужаст някакъв, строят се не знам колко нови кооперации
        уплаши ми се окото ти казвам, ами като ги дигнат, то нема да има вече глад на пазара за имоти и ще падат цени, или поне няма да има "ръст" вече...което пак води до паднали цени.
        По Пимен Зографски е същият ужасТ че дори и по голям

        Коментар


        • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
          Не знам къде си гледал. Зад 105-то училище едни напредничави дюлгери с претенции буквално се изходиха и нацвъкаха бетона на една ръка разстояние и аха в реката. Сигурно в нея и ще паркират. Да му мислят новодомците. Над улица Тинтява Баце и даскалицата по руски обещаваха паркове и зеленина... сега в СМФ-то се строят едни "диаманти" от бетон, стъкло и алуминий. Предполагам, цялата гара Пионер ще придобие тоя авангарден вид. Който купува, да се оправя. Разни ретардирали архитекти и дюлгери превърнаха града в кенеф.
          на тия напредничавите, пръстта от изкопа всеки момент ще се свлече в ряката...майката си е ....
          отсам ряката и там са много на брой строежи
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            минах снощи през дианабад, ужаст някакъв, строят се не знам колко нови кооперации
            уплаши ми се окото ти казвам, ами като ги дигнат, то нема да има вече глад на пазара за имоти и ще падат цени, или поне няма да има "ръст" вече...което пак води до паднали цени.
            Не знам къде си гледал. Зад 105-то училище едни напредничави дюлгери с претенции буквално се изходиха и нацвъкаха бетона на една ръка разстояние и аха в реката. Сигурно в нея и ще паркират. Да му мислят новодомците. Над улица Тинтява Баце и даскалицата по руски обещаваха паркове и зеленина... сега в СМФ-то се строят едни "диаманти" от бетон, стъкло и алуминий. Предполагам, цялата гара Пионер ще придобие тоя авангарден вид. Който купува, да се оправя. Разни ретардирали архитекти и дюлгери превърнаха града в кенеф.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
              Нищо общо няма с продавачите - балонът се надува единствено от параноята и олигофренията на гонещите влака. Ама аз харесвам пирамиди от всякакъв вид. Няма по-справедливо в дарвинистки смисъл преразпределение на богатството
              Всъщност си много прав, мазохистите-купувачи надуват свирката. Но...„Престъпление и наказание“ накрая....
              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                хипотетично има опасност от нов балон, ако продавачи и строители не са разумни.
                Нищо общо няма с продавачите - балонът се надува единствено от параноята и олигофренията на гонещите влака. Ама аз харесвам пирамиди от всякакъв вид. Няма по-справедливо в дарвинистки смисъл преразпределение на богатството

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  минах снощи през дианабад, ужаст някакъв, строят се не знам колко нови кооперации
                  уплаши ми се окото ти казвам, ами като ги дигнат, то нема да има вече глад на пазара за имоти и ще падат цени, или поне няма да има "ръст" вече...което пак води до паднали цени.
                  То и сега няма глад, но има говорене за глад. 2008-ма се повтаря едно към едно като начин на мислене, разликата е в обема. Сега е по-малък, но достатъчно голям да стане сакатлъка. Не случайно шефът на една голяма агенция
                  с половин уста каза, че хипотетично има опасност от нов балон, ако продавачи и строители не са разумни.
                  Last edited by darkside; 13.07.2016, 13:07.
                  Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                    Активното вложение в недвижими имоти, които са дългосрочни активи, води до ново замразяване на капиталите, срив на цените и колапс на пазара. Който твърди обратното, да го докаже, но не със цитати и статии от брокери.
                    минах снощи през дианабад, ужаст някакъв, строят се не знам колко нови кооперации
                    уплаши ми се окото ти казвам, ами като ги дигнат, то нема да има вече глад на пазара за имоти и ще падат цени, или поне няма да има "ръст" вече...което пак води до паднали цени.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Активното вложение в недвижими имоти, които са дългосрочни активи, води до ново замразяване на капиталите, срив на цените и колапс на пазара. Който твърди обратното, да го докаже, но не със цитати и статии от брокери.
                      Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                        И тебе няколко години те чакаме да си купиш свястна ракия ,ама ти си караш на пърцуца
                        Теб те съветвам да поработиш върху злобата и фрустрацията. Имаш и няколко фобии. Споко, знам, че имотните теми не те оставят да спиш спокойно особено когато тренда е почти винаги нагоре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                          Не го възхвалявай толкова, той 10 години не купува, а пише. Нали не желаеш да си в тази незавидна роля? Сигурен съм, че ще купиш до година - две. Не вярвам да си мазохист като него.
                          И тебе няколко години те чакаме да си купиш свястна ракия ,ама ти си караш на пърцуца

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                            Не го възхвалявай толкова, той 10 години не купува, а пише. Нали не желаеш да си в тази незавидна роля? Сигурен съм, че ще купиш до година - две. Не вярвам да си мазохист като него.
                            Многоников лорде що реши, че го възхвалявам, вие пишете все едно познавате хората стоящи зад никовете, а то някак не е така

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              А ти от де знаеш с какво се занимава Дарксайд, щото освен да лепи може и да разлепя
                              Не го възхвалявай толкова, той 10 години не купува, а пише. Нали не желаеш да си в тази незавидна роля? Сигурен съм, че ще купиш до година - две. Не вярвам да си мазохист като него.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                                Дарки лепи стиропори по сградите и понеже тоя бизнес умре се е прекфалифицирал в специалист по цени на недвижими имоти.По скоро мами наивните хорица дет си мислят че пет сантима стиропор са изолация
                                А ти от де знаеш с какво се занимава Дарксайд, щото освен да лепи може и да разлепя

                                Коментар

                                Working...
                                X