IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • LANDLORD 31

    Лорде аз вече съм от другия лагер - 90% спад на цените на имотите ще има ,така е било по план гарфик и не сме знаели. Виж акциите на БФБ са за купуване , но най вече акциите на моята компания..за тях 10 000 процента ръст чакам.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
      Не сме ние !!!
      Ние сме тарикатите !!!
      Купуваха лузърите !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Eто как следва възстановяване , след което догодина някои ще си връзват камъни на шиите! Кошмари сънувахте ли снощи?

        http://www.investor.bg/novini/122/a/...ranata,141720/
        А каква част от общия брой сделки ще е с Хапаратменти?
        Годината ще е върхова за сделки с ниви и други земеделски имоти.
        По спомен, покрай ликвидацията на Еларга предстоят да се прехвърлят около 30 х. имоти, т.е. и тези сделки са част от общата картина.

        П.С. Отделно и прехвърлянето на собствеността на спечелилите тъговете за държавна земя, които също ще бъдат обхванати от статистиката на агенцията по вписванията.
        Last edited by equal; 20.10.2012, 12:51.
        |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
        |___________||__|___|)
        (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
          "Консултантите" могат да прогнозират не-пазарните процеси точно колкото вас

          Отделете се от тенденциите бе хора - вие сте тези които купувахте тенденциозно като луди през 2006-2007
          Не сме ние !!!
          Ние сме тарикатите !!!
          Купуваха лузърите !!!
          Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
            Що се отнася до София, консултантите прогнозират, че през последните три месеца на годината в столицата ще бъдат сключени около 6 хил. сделки с имоти, което ще представлява спад от 12% на годишна база.

            "Консултантите" могат да прогнозират не-пазарните процеси точно колкото вас

            Отделете се от тенденциите бе хора - вие сте тези които купувахте тенденциозно като луди през 2006-2007
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Що се отнася до София, консултантите прогнозират, че през последните три месеца на годината в столицата ще бъдат сключени около 6 хил. сделки с имоти, което ще представлява спад от 12% на годишна база.

              Коментар


              • Eто как следва възстановяване , след което догодина някои ще си връзват камъни на шиите! Кошмари сънувахте ли снощи?

                http://www.investor.bg/novini/122/a/...ranata,141720/

                Коментар


                • Очаквам и една нова тенденция да започне на нашия пазар на НИ. Имам приятели дето в периода 1990-2000 заминаха на работа в чужбина. Някой със зелени карти. Кой как намери. С тенденцията след време, като България се оправи да се приберат. Пращаха пари на близки и родители. Но България няма изгледи да се оправя. Децата им се изучиха в чужбина. И там вече е техния дом. А България им е вече чужда. А тук старите постепенно си отидоха. Или са на път. Годините си текат. Сега познавам няколко семейства дето са обявили за продан апартаменти, селски къщи и земи. Да се отърват от тях, и да си изтеглят парите в чужбина.
                  Та ще има нова вълна на предлагане на всякакъв вид имоти. И изтичане на капитали от България на вън!!
                  http://georgipiskov.blogspot.com

                  Коментар


                  • на мен пък 2007-2008мa ми казваха бързам да купувам имот, че няма и ще свършат и аз затова не си търся сега, щото едвали има останали имоти - сигурно всички са изкупени вече и това е то изуснах влака ...не си струва само да звъня по обяви и все да ми казват, че току що го били купили, били ме изпреварили, цената се вдигнала и прочие ...

                    дори и при ЧСИ-тата няма имоти, всички са изкупени и там

                    "Общо продадените имоти са 789, а обявените за продажба - 8318, тоест реализирани са под 10%."

                    http://banks.dir.bg/2012/10/19/news12234855.html

                    Коментар


                    • Landlord-а в епична донкихотовска битка с влога

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        С тези 10% лихва Дянков рискува да изсветлеят печалбите на банките и да стане ясно как всъщност геройски губят докато са все на печалба.Може да стане голяма беля - лихвата уж я има , но главниците хванали крака. Той този десятък е повече като пари от всички лихви плащани от банките на балъците реално изтеглени и изхарчени от тях.
                        Мисля че (1) данък в/у лихвите няма да има... поне не за 2012г. Ако въведът нещо ще е за 2013г. а тогава ще функционите вече банковия съюз (старт 1-1-2013) в ЕС. Значи по тази точки ти би бил прав САМО ако закона влезе със задна дата, което --> 0;

                        (2) и да влезе в сила не е ясно как ще работи... ако е в обща сметка превода на всички банки към НАП... ще е голяма манджа

                        Целта е да се крепи положението до момент (t1) - значи приходите до тогава да са по-големи от разходите... няма значка каква е печалбата ...дори и 0. Трябва този момент (t1) да е след момента (t0) когато ще има намеса на 3-ти ИЗкупвач на пакетирани имотни ипотечни заемчета. Ако t0 се забави - лошо но като гледам t0 го гласят за 1-1-2013, така че не виждам да не остискат до тогава... дори и t1 да е бил преди това (?) и дори в момента да са както предположи ти (!) на загуба, ние не можем да разберем по официални данни. абе... можем ама няма абсолютно никакво значение, защото това е политическо решение а не математическо или счетоводно!
                        Last edited by iivanoff; 19.10.2012, 21:40.
                        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Moesia Разгледай мнение
                          Спокойно ! Нали има фонд за гарантиране на влоговете.

                          Ето финансовия отчет за 2011 - http://dif.bg/wp-content/uploads/201...ments_2011.pdf

                          Та при депозити за 32 431 713 хил. лв, във фонда имаме 1 325 340 хил. лв ( поне аз така ги виждам нещата).

                          Или иначе казано в момента наистина гарантирани са 1 на 32 лева
                          Усещам как страхливите лихвоносци, които знаят само един доход - лихвите по депозит като баба от село със зелената книжка на ДСК ще глътнат доста студена водица! Тогава данъка върху лихвите ще им се види като приказка, в сравнение с кражбата на главниците. Ама си го заслужават тези мързеливи и страхливи икономически субекти - ВЛОГАРИТЕ!
                          Представям си ги как си размахват гневно зелените книжки пред банките които ще са си пуснали ролетните щори

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Moesia Разгледай мнение
                            Спокойно ! Нали има фонд за гарантиране на влоговете.

                            Ето финансовия отчет за 2011 - http://dif.bg/wp-content/uploads/201...ments_2011.pdf

                            Та при депозити за 32 431 713 хил. лв, във фонда имаме 1 325 340 хил. лв ( поне аз така ги виждам нещата).

                            Или иначе казано в момента наистина гарантирани са 1 на 32 лева
                            Хихих, а като не мое върне Дянковчето депозити с лихви, ще върне ли данъците върху лихвите?

                            Коментар


                            • Спокойно ! Нали има фонд за гарантиране на влоговете.

                              Ето финансовия отчет за 2011 - http://dif.bg/wp-content/uploads/201...ments_2011.pdf

                              Та при депозити за 32 431 713 хил. лв, във фонда имаме 1 325 340 хил. лв ( поне аз така ги виждам нещата).

                              Или иначе казано в момента наистина гарантирани са 1 на 32 лева

                              Коментар


                              • Едно нещо ми е много хикс , когато стане ситуацията всички баламурници да се забият пред банките да теглят , дали майките банки ще върнат обратно парите които източиха или ще кажат че са мащехи нямащи нищо общо с проблемите на децата си. По вероятно ми изглежда да се държат , като глухонеми нямащи нищо общо.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X