IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Лемоне, не така де. Купата може и в Холандия, може и в Бг, може и у немско да натиска копчето. Знае 3 езика без българския. Ама ти дали го можеш като него. Що да си арчи парата в Сф, той през Сф е минал когато е трябвало. Както и аз. Парата му требе да си увеличава инвестициите, но в Сф според мен ще е в краен случай.
    Е Лев, теб въобще не те считам за гастер, защото си с професия за респекект и виждам какво коства на човек да я изучава.
    Дъщерята е в Хайдълберг, много учене пада и не знам после накъде ще я отвее вятъра, там още от специализант те подхващат
    с 3000 евро месечно, а тук знаеш плащаш си специализацията.
    Нямам нищо против купата ако не използва тук хамалския си исказ и тон.
    Накара ни да напуснем другата тема, а сега идва и тук да му чета простотиите...

    Коментар


    • Честно казано звучиш малко като ника си...Щом казваш, че не е заяждане ще го прием засега.
      Но 2016 се замотах, защото се оказа, че трябва ЦЯЛ блок да се появи в кадастъра за да мога да си продам апарта и гаража...Десетина дни работа на аЙдуката ми
      2015 пак беше лудница декември, за последно съм бил пролетта на 2018 при нотариус и пак народ, народ. Да, факт - някои са за пълномощно само, но предполагам си виждал с колко много помощници работят нотариусите и лудницата е само привидна. А и кой бяга от няколстотин или хиляди лева. Не са претупани сделките, просто хората бачкат на макс, знаейки защо обаче

      Коментар


      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

        2015 e едната и я уредих седмица преди Коледа. Те са повече от една сделки, но съм качил 1
        Другата картинка е 2016, не знам дали си за очен Нея я уредих от преди Коледа точно, пак са повече от една сделка..
        И не съм брокер, строител и всякакъв от тези, дето не можеш да ги дишаш.
        ПП Не знам защо си толкова кисел...
        Спирам да общувам с твоите заяждания
        Не бе човек не се заяждам,
        фактите говорят друго, както казах от 2017 насам е трудно за една седмица да
        направиш сделка и да мине при нотариус, както твърдиш ти. Сигурно знаеш, колко документи трябва да събереш
        преди да отидеш до нотариус, а там е висене навсякъде. Единственото за което споря е това. Иначе е възможно
        да обявиш за продажба апартамент и в рамките на седмица да имаш купувач.
        При мен даже нямаше обява, дойде съседа с предложение и беше трудно да откажа такава оферта.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lemon's

          Абе бански БАБУДЖЕР!
          Ти ако имаше акъл нямаше да си гастер в Холандия бре 100%-ов бабуджер!
          Кога ще ми отговориш, защо дълговия часовник,
          който беше качил отброява в обратна посока за Банско?
          И при отрицателни лихви, имотите в Банско продължават да падат, в ски курорт номер 1 на балканите.
          Скоро и София така и тогава и ти ще успееш да си вземеш 20години след мен влакогонеца!!!
          Лемоне, не така де. Купата може и в Холандия, може и в Бг, може и у немско да натиска копчето. Знае 3 езика без българския. Ама ти дали го можеш като него. Що да си арчи парата в Сф, той през Сф е минал когато е трябвало. Както и аз. Парата му требе да си увеличава инвестициите, но в Сф според мен ще е в краен случай.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

            Само не разбрах защо си го качил годината е 2015, а ние говорим за 2018, 2019,
            Виж каква дата съм написал.
            2015 знаем колко бяха сделките
            А спрете се вече!
            2015 e едната и я уредих седмица преди Коледа. Те са повече от една сделки, но съм качил 1
            Другата картинка е 2016, не знам дали си за очен Нея я уредих от преди Коледа точно, пак са повече от една сделка..
            И не съм брокер, строител и всякакъв от тези, дето не можеш да ги дишаш.
            ПП Не знам защо си толкова кисел...
            Спирам да общувам с твоите заяждания

            Коментар


            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение





              Мисля да прекратя спорът
              Само не разбрах защо си го качил годината е 2015, а ние говорим за 2018, 2019,
              Виж каква дата съм написал.
              2015 знаем колко бяха сделките
              А спрете се вече!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                С 3 прекачвания.... щото беше на аванта като пътуваш с Метро автобуса имаш право на безплатен градски транспорт с техните и реших да пробвам. Другият път опитах с такси.....Преди това имаше директни полети с Пегасус до него от София, но ги спряха...и след тези описани 2 опита и треперене, за да не изпусна полета спрях да ползвам това летище....верно 2-3 пъти по-скъпо излизат полетите през друго, ноооо емоцията е не мерси....
                А Ботича го интересува само да има клекало в апартамента и да напълни тумбака с локум и баклава от Капалъто... и двете на примоция :-)
                Имам диабет - какви локуми и баклави . Нищо не си купих от капалъто, не бях за това в Турция. Аз само 2 ползвах до "люкс" стамбулския квартал тип Витоша - построен на гола поляна. Нищо друго няма общо.
                Лев това което описваш е 2 пъти по голямо разстояние. И имаш 1 мост - това са 15 мин само за моста. Аз даже се изненадах колко малко задръствания имаше. Преди 10 години бяха повече. Може би щото беше предпразнично
                Last edited by bota156; 06.01.2020, 19:11.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Няма как да си на загуба.... , но е вероятно да не си на печалбата, която си очаквал...
                  Стана ми интересна при цифрите, които написа означава че са ти направили 15-20% отстъпка от офертната цена....или бъркам ?
                  Точно така, обезщетен собственик беше на зор и му трябваха бързо пари. Аз бях насреща. По принцип търсих даже не толкова добра сделка но излезе и веднага действах. Сега, друга е работата, че трябва да познаваш правилните хора, които да се сетят за тебе и да ти я предложат, на теб, а не на някой друг. Трябва да имаш и ти доверие на този, който предлага. Затова хора, които са в бранша на НИ могат да реализират по-добри печалби от другите, защото информацията е при тях, но трябва да имат пари и смелост. Аз не съм в НИ. Преди време писах, че Кавръков с неховите си пари, като беше брокер или по-рано, можеше да забелязва и да се включи някъде изгодно. Но не всеки е готов да рискува. Аз съм минимизирал рисковете и пак нямам 100% сигурност.
                  За печалбата не мисля вообще, по-скоро си експериментирам с тази инвестиция, но по-скоро ще има.
                  Песи, знам за твоята система за следене на обяви, ако можеше някакси да има полза и за другите хора, някакъв начин да се ориентират по изследванията ти за обявите и други хора, щеше да е добре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

                    Влакогонците трее да ги думкаш само с факти по тиквите и пак не е гаранция че ще им уври акъла.
                    Не съм искал 100% доверие от хората в този форум, но не съм очаквал и 100% недоверие...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение





                      Мисля да прекратя спорът
                      Влакогонците трее да ги думкаш само с факти по тиквите и пак не е гаранция че ще им уври акъла.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

                        Хаха на 30.12.2018 в /неделя/ ХаХа
                        Вие вече прекаляеатеХаХаХа




                        Мисля да прекратя спорът

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                          Твое право е да не вярваш. Не знам дали е бил с връзки, но аз 2-3 дни преди Коледа съм взимал дата за сделка на 30.12.201х. Скоро беше
                          Аз споделих, не си изкарвам парите с драскане по форуми.
                          Хаха на 30.12.2018 в /неделя/ ХаХа
                          Вие вече прекаляеатеХаХаХа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            И аз веднъж с един автобус от района на Златния рог и забележителностите в района покрай крайбрежния булевард, заобиколих летище Ататюрк и още...до Буюкчекмедже езерото до една гребна база. Час и 40 мин беше, а в рейсовете им няма лабаво, непрекъснато предаваш и приемаш билетчета от околните за дупчене и връщане. Луд станах.
                            А ти до азиатското летище си проявил героизъм, вярвам ти.
                            С 3 прекачвания.... щото беше на аванта като пътуваш с Метро автобуса имаш право на безплатен градски транспорт с техните и реших да пробвам. Другият път опитах с такси.....Преди това имаше директни полети с Пегасус до него от София, но ги спряха...и след тези описани 2 опита и треперене, за да не изпусна полета спрях да ползвам това летище....верно 2-3 пъти по-скъпо излизат полетите през друго, ноооо емоцията е не мерси....
                            А Ботича го интересува само да има клекало в апартамента и да напълни тумбака с локум и баклава от Капалъто... и двете на примоция :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

                              Много свободен тоя нотариус бре, нали много сделки, много нещо! Не вярвам не се връзва.
                              Миналата година /ноември 2018/, когато продадох, при чиста сделка, нотариуса ни даде дата след три седмици! Сега при ускорен ръст всичко ставало за седмица. Не мерси, не вярвам.
                              Твое право е да не вярваш. Не знам дали е бил с връзки, но аз 2-3 дни преди Коледа съм взимал дата за сделка на 30.12.201х. Скоро беше
                              Аз споделих, не си изкарвам парите с драскане по форуми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                                Познат продаде 2стайна панелка в Борово за една седмица барабар с нотариусът. 58м2 за 72кЕ. Каза, че имало опашка за оглед. Без посредници. Последният ремонт е бил преди 5-6 години, но можело и веднага да се нанесе човек.
                                Много свободен тоя нотариус бре, нали много сделки, много нещо! Не вярвам не се връзва.
                                Миналата година /ноември 2018/, когато продадох, при чиста сделка, нотариуса ни даде дата след три седмици! Сега при ускорен ръст всичко ставало за седмица. Не мерси, не вярвам.

                                Коментар

                                Working...
                                X