IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    В Пловдив сте доста лудички? Ърмм ...?

    П.П. Ама, няма ми говориш за застраховки, налЕ?
    е какво ще рече лудички ,та ти от къде си ,аз така съм се родила и затова такива като мен я работят тази работа,то нормален човек няма ках да вирее ,другият момент е следния:идва нормален и се превръща или по-точно аз го превръщам в психопат/в добрия смисъл/ ,а щом не искаш да си говорим за застр., ти предлагам, ти да избереш тема и почваме,ок

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Да не си тип Фидосова само - тук само по формулата на Кетле пишат мацките - демек 96 на 62 на 92 - 170 високи. Нали сме все застрахователи сбрани ...
      Няма значение. Но с това невъздържано поведение, може да има разклатено съзнание на личноста.
      Д-р Ч
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kolobar.7 Разгледай мнение
        абе хора ,да ви споделя на всички нещо - вчера,между другото ,се регистрирах и понеже много съм устата и някак си ,ми трудно да комуникирам с хора ,без да говоря,чесно ,голяма мъка - хем споделяме мнения и ибсъждаме разни неща,а пък в същото време си мълча,направо не мога да го преживея това
        Да не си тип Фидосова само - тук само по формулата на Кетле пишат мацките - демек 96 на 62 на 92 - 170 високи. Нали сме все застрахователи сбрани ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kolobar.7 Разгледай мнение
          абе хора ,да ви споделя на всички нещо - вчера,между другото ,се регистрирах и понеже много съм устата и някак си ,ми трудно да комуникирам с хора ,без да говоря,чесно ,голяма мъка - хем споделяме мнения и ибсъждаме разни неща,а пък в същото време си мълча,направо не мога да го преживея това
          Разбирам те. постави си фейсбука тук, за да се успокоиш малко.
          Д-р Черкезов
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kolobar.7 Разгледай мнение
            да,представяш ли си, направо ще им изпочупим зъбите,каквато съм ненормалница.Обаче ,наистина ще е добре да се видим на по едно кафе,какво ще кажеш а?
            В Пловдив сте доста лудички? Ърмм ...?

            П.П. Ама, няма ми говориш за застраховки, налЕ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kolobar.7 Разгледай мнение
              да,пълнолетно нещо съм и съм гей магьосник, в посока и тенденция за промяна към засякан травестит
              абе хора ,да ви споделя на всички нещо - вчера,между другото ,се регистрирах и понеже много съм устата и някак си ,ми трудно да комуникирам с хора ,без да говоря,чесно ,голяма мъка - хем споделяме мнения и ибсъждаме разни неща,а пък в същото време си мълча,направо не мога да го преживея това

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                Момче е. А ти пълнолетна ли си?
                да,пълнолетно нещо съм и съм гей магьосник, в посока и тенденция за промяна към засякан травестит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Мхм .... може да отидем на някое диво лесбо-парти - дано и застрахователите да го покриват, кат' се изпочупим взаимно
                  да,представяш ли си, направо ще им изпочупим зъбите,каквато съм ненормалница.Обаче ,наистина ще е добре да се видим на по едно кафе,какво ще кажеш а?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kolobar.7 Разгледай мнение
                    Маранди,а просто от интерес ,ти жена ли си или мъж,ей така ,интересно ми е
                    Момче е. А ти пълнолетна ли си?
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Миличко,

                      по теми извън застраховките ще можем ли да се видим/поговорим, както си се изразила? Или имате месечни таргети и само служебно?

                      Маранди,а просто от интерес ,ти жена ли си или мъж,ей така ,интересно ми е

                      Коментар


                      • [QUOTE=marandi;1059398720]Миличко,

                        по теми извън застраховките ще можем ли да се видим/поговорим, както си се изразила? Или имате месечни таргети и само служебно?[/QU
                        е много ясно,че можем,пиши на имейла ми тел.си номер и аз ще те потърся ,ок,а що се отнася за таргетите,които и се налагат,просто тия два месеца ,така ги сговнясах,че няма излизане,те тези таргети не ми се налагат,то при нас е който иска

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kolobar.7 Разгледай мнение
                          здравей,ето ти моят мейл и ако желаеш ,ще се видим и поговорим - kolobar.7@abv.bg
                          Миличко,

                          по теми извън застраховките ще можем ли да се видим/поговорим, както си се изразила? Или имате месечни таргети и само служебно?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bobi75 Разгледай мнение
                            кои дават най-добру услови за
                            - рискова живот
                            - спестовна живот
                            и кой са най-стабилни като финансова институция
                            здравей,ето ти моят мейл и ако желаеш ,ще се видим и поговорим - kolobar.7@abv.bg

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Колобар, ако знаеш каква яка мацка е Маранди, направо ще ти скрие хоризонта
                              Мхм .... може да отидем на някое диво лесбо-парти - дано и застрахователите да го покриват, кат' се изпочупим взаимно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Уф, Маранди друга ми беше мисълта, ама както и да е. Просто питат хората при кой е най-изгодно. Една сравнителна таблица решава задачката. Не искам да ви влизам в спора със Зарко! Наздраве дет се казва!
                                Наивник,аз ще ти отговоря бе приятелче,най-изгодна е застраховката живот в Булстрад живот,аз имам лична застр.там и наскоро ми се наложи да влезна в болница и то в частна бях- да платиха ми,тя ползата от такъв тип услуга се усеща ,когато се наложи да ти изплатят щета - аз съм доста доволна,че получих доста добра сума за 8-те дни ,в които не работих,хем не работих,хем и ми се плати за това - да познаваш някой да плаща за неработене,а ако трябва да разчитам на НОИ ,по добре да си срежа вените

                                Коментар

                                Working...
                                X