IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kolobar.7 Разгледай мнение
    е ти кво,ако очакваш да ти падна на колене и да ти се закълна в компанията ,няма да стане ,тя не е моя,дори и не мога да се обидя ,и да ме хванеш , и да не ме хванеш,или дебнеш,ако уре ми се отдаде възможност за друга работа,естествено,че ще се махна,така,че ,австрийци,японци или таджикистанци,все тая,не ми пука-там където има повече пари,там ще ида,точно така,кво да ти кажа,продажна личност съм,когато става въпрос за пари,всеки е така,но не си го признава
    ами ако сега аз се окажа някоя подводница и че следя именно тези коментари и се правя на представител на застр.компания,кво правим,то ще се окаже,че този разговор е бил напълно излишен за теб и доста позитивен за мен

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Винер Щадише или Виена иншуранс груп за БГ са с БГ регистрация и лиценз, щом имаш таргети, трябва да имаш и ръководители над тИбя за въпроси, но сте БГ юридическо лице по нашите закони, а не австрийско и по австрийските. Всеки едни Общи условия по продукт Х ( Общо/живото ) са ти на лицензионен режим - 5к лв. ( по памет ) и си ги кихате, па кат' искате пуснете 1500 продукта, щом си цакате по 5к на парче за Общи условия.

      П.П. Не сте нищо особено кат' продукт/и за момента на пазара. Да не говорим за кофти имидж-а, който ви вкарват БГ-имоти по Общо застраховане, а собственикът ви е същият. Демек "великият" австриец.

      Хайде да не се дебнем, че може да се хванем? Ърмм ...?
      е ти кво,ако очакваш да ти падна на колене и да ти се закълна в компанията ,няма да стане ,тя не е моя,дори и не мога да се обидя ,и да ме хванеш , и да не ме хванеш,или дебнеш,ако уре ми се отдаде възможност за друга работа,естествено,че ще се махна,така,че ,австрийци,японци или таджикистанци,все тая,не ми пука-там където има повече пари,там ще ида,точно така,кво да ти кажа,продажна личност съм,когато става въпрос за пари,всеки е така,но не си го признава

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Използвам фейсбука само за споделяне и агитация за социални и граждански каузи.
        В живота не всичко е черно и бяло.
        Знаеш ли колко досадни са ми някой твой колеги които ме преследват постоянно, не трябва толкова яростно да ни преследвате защото отвращавате клиентите си!
        А и красотата е преходна, утре някой може да ти забърше някой шамар и да ти изкриви врата до живот, така че не се надувай много
        И аз съм красив, ама след известно време ще съм на пепел, след преработката в крематориума.

        да ,но вие го използвате затова,а 99 % от останалите-за глупости,а що се отнася до това,че сме досадни,не всички моля ви , под един знаменател,аз до момента пък,един не съм гонила,как ги казвате тия работи,това,че някой ви е гонил и досаждал,какво да направя.А като споменахте красотата,не се надувам,защото тя не ми е придобита,а е по рождение,все едно да се надувам ,че имам ръце,примерно,а и как става този пиниз- среща ме някой и ми завърта шамар и ме изкривява,то това да не завъртанка,както и че ще станем на прах,ми то щом така ги виждате нещата,кво,освен още от сега - тегля си ножа и свършвам курса , така ли, а и аз не съм казалаа,че вие не сте красив.Аи дори и да има някакъв мин.вероятност,някой да ме заслиши,просто ей така- после определено няма да му стоя като тиква,ще му разцепя главата на 8,ще го превърна в човекът-октопод

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kolobar.7 Разгледай мнение
          между другото,преди 20 секунди ,ми блесна тази идея да питам австрйците за тези неща,значи на косъм от тел.разговор и то точно в този удобен момент - ей така,що ли пък да не им звънна и да ги питам хорицата,сигурно ,някой дебне в колцентъра им точно за такъв тип въпроаи и то бълг. консултант,но е много рано,смятам да им звънна към 02 часа,ще ми е по-удобно и на мен
          Винер Щадише или Виена иншуранс груп за БГ са с БГ регистрация и лиценз, щом имаш таргети, трябва да имаш и ръководители над тИбя за въпроси, но сте БГ юридическо лице по нашите закони, а не австрийско и по австрийските. Всеки едни Общи условия по продукт Х ( Общо/живото ) са ти на лицензионен режим - 5к лв. ( по памет ) и си ги кихате, па кат' искате пуснете 1500 продукта, щом си цакате по 5к на парче за Общи условия.

          П.П. Не сте нищо особено кат' продукт/и за момента на пазара. Да не говорим за кофти имидж-а, който ви вкарват БГ-имоти по Общо застраховане, а собственикът ви е същият. Демек "великият" австриец.

          Хайде да не се дебнем, че може да се хванем? Ърмм ...?
          Last edited by marandi; 22.02.2013, 02:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Техн. лихва е сбор от гарантирана ( 3%/годишно ) и негарантирана ( от резултите на дружество Х за година ).

            Искай на австрийците да ти покажат как се разпределя портфейл-а от набрания премиен приход.

            П.П. ДЦК са под 10-15% ( по памет ) от целия портфейл.
            между другото,преди 20 секунди ,ми блесна тази идея да питам австрйците за тези неща,значи на косъм от тел.разговор и то точно в този удобен момент - ей така,що ли пък да не им звънна и да ги питам хорицата,сигурно ,някой дебне в колцентъра им точно за такъв тип въпроаи и то бълг. консултант,но е много рано,смятам да им звънна към 02 часа,ще ми е по-удобно и на мен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
              Няма значение. Но с това невъздържано поведение, може да има разклатено съзнание на личноста.
              Д-р Ч
              това беше много мило , за разклатеното съзнание и невъздържано поведение,няма как да ме анализирате ,при положение,че комуникацията е само вербална,такива етикети и квалификации не поставям на хората, без да съм се срещала и обшувала стях.А от къде знаете,дали не преигравам и целта ми да е съвсем друга и да се правя на шматка,макар,че хубаво е ,до някъде ,да те мислят за шматка,може би е по-удобно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kolobar.7 Разгледай мнение
                да бе ,усещам и аз някаква свежест,така внезапно ме лъхна и що се отнася за ДЦК,ти най-вероятно знаеш причината за въпросната доходност ,че не се вписва първоначално,защото никой не знае каква ще е печалбата на ЗД за година,та камо ли за например след 15,20 години
                Техн. лихва е сбор от гарантирана ( 3%/годишно ) и негарантирана ( от резултите на дружество Х за година ), като може гарантираната да е включена в откупната стойност, а може и да е отделно в зависимост от актюерските изчисления на компания Х.

                Т'ва ти е лихва към математическия резерв, а не към откупа, въпреки че стойностите изглеждат привидно близки при т.нар. продукт Застраховка Живот и Рента.

                Искай на австрийците да ти покажат как се разпределя портфейл-а от набрания премиен приход.

                П.П. ДЦК са под 10-15% ( по памет ) от целия портфейл и имаш още 4-5 кирийки в портфолиото.
                Last edited by marandi; 22.02.2013, 01:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kolobar.7 Разгледай мнение
                  нямам фейсбук,защото само един път си направих и 2 часа,след като се регистрирах,започнаха покани за запознанства от всякакви бастуни и кавали,понеже съм много красива /чесно,понякога ми иде да си посегна / и реших,че това не е за мен ,а за хора ,които нямат работа и държат да разбере целия Свят , как предишната вечер някой си се е напил в някой отровен чалга бар и видиш ли ,там демострира положение с бутилка марков алкохол,но негов ли е или на хората от съседната маса,историята мълчи
                  Използвам фейсбука само за споделяне и агитация за социални и граждански каузи.
                  В живота не всичко е черно и бяло.
                  Знаеш ли колко досадни са ми някой твой колеги които ме преследват постоянно, не трябва толкова яростно да ни преследвате защото отвращавате клиентите си!
                  А и красотата е преходна, утре някой може да ти забърше някой шамар и да ти изкриви врата до живот, така че не се надувай много
                  И аз съм красив, ама след известно време ще съм на пепел, след преработката в крематориума.
                  Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kolobar.7 Разгледай мнение
                    да бе ,усещам и аз някаква свежест,така внезапно ме лъхна и що се отнася за ДЦК,ти най-вероятно знаеш причината за въпросната доходност ,че не се вписва първоначално,защото никой не знае каква ще е печалбата на ЗД за година,та камо ли за например след 15,20 години
                    а и изобщо не съм коментирала или тръшкала изцепки за ТЕХНИчЕСКА лихва,дори бях написала,че не е лихва,прочети пак

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Майничките много ме кефят, разкрепостени са, щот' градът е им космополитен.

                      Кат' махнем простотията за техн. лихва, че зависела от ДЦК и некви проценти дет' тръшна от въздуха и рекламката за компания Х - другото засега е свежо
                      да бе ,усещам и аз някаква свежест,така внезапно ме лъхна и що се отнася за ДЦК,ти най-вероятно знаеш причината за въпросната доходност ,че не се вписва първоначално,защото никой не знае каква ще е печалбата на ЗД за година,та камо ли за например след 15,20 години

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Твърдо - "нЙиее"
                        е защо,не че съм такава,но по принцип,не би трябвало това да те спре от среща,поне така мисля аз

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                          Разбирам те. постави си фейсбука тук, за да се успокоиш малко.
                          Д-р Черкезов
                          нямам фейсбук,защото само един път си направих и 2 часа,след като се регистрирах,започнаха покани за запознанства от всякакви бастуни и кавали,понеже съм много красива /чесно,понякога ми иде да си посегна / и реших,че това не е за мен ,а за хора ,които нямат работа и държат да разбере целия Свят , как предишната вечер някой си се е напил в някой отровен чалга бар и видиш ли ,там демострира положение с бутилка марков алкохол,но негов ли е или на хората от съседната маса,историята мълчи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kolobar.7 Разгледай мнение
                            защо,ако ти кажа ,че съм с 1 крак и две глави и имам брада,но само на челото,ще имаш ли все още интерес за среща
                            Твърдо - "нЙиее"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                              Няма значение. Но с това невъздържано поведение, може да има разклатено съзнание на личноста.
                              Д-р Ч
                              Майничките много ме кефят, разкрепостени са, щот' градът е им космополитен.

                              Кат' махнем простотията за техн. лихва, че зависела от ДЦК и некви проценти дет' тръшна от въздуха и рекламката за компания Х - другото засега е свежо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Да не си тип Фидосова само - тук само по формулата на Кетле пишат мацките - демек 96 на 62 на 92 - 170 високи. Нали сме все застрахователи сбрани ...
                                защо,ако ти кажа ,че съм с 1 крак и две глави и имам брада,но само на челото,ще имаш ли все още интерес за среща

                                Коментар

                                Working...
                                X