IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пенсионни Фондове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    В началото няма как, ПФ държат 100% и ще губят - логично е.
    Според мен 20-25% от осигурените в ПФ ще се прехвърлят. И това ще стане под влияние на психическа настройка, че не се вярва на частни структури.
    За съжаление може би си прав, че не се вярва на частни структури. Но тези, които не вярват са някакви соц. пичове, където си мислят, че всичко частно е зло и, че Рейгън е враг номер едно на тутраканската селищна система. Ще дойде това време, където хората ще осъзнаят, че всичко което е частно е по-добро, по-качествено и по-, по-.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
      Не изключвам държавните служители да бъдат "посъветвани" да се преместят в НОИ. Така че 25% са напълно възможни...
      Точно - това е единствената възможност.

      Ной нищо няма да постигне - заграбените пари ще бъдат изхарчени само за няколко месеца.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • През миналата година броят на работещите пенсионери стигнал рекордните 140,711 души, показват данните на НОИ. Това е увеличение с над 6000 души спрямо 2013 г.

        http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=5031372


        За сравнение в края на 2014г.:
        1)
        - броят на осигурените беше едва 2,689,834 души
        2)
        - броят на пенсионерите беше 2,179,989 души





        Честито на все още вярващите в светлото бъдеще на НОИ!


        http://www.nssi.bg/aboutbg/st

        Коментар


        • Не изключвам държавните служители да бъдат "посъветвани" да се преместят в НОИ. Така че 25% са напълно възможни...

          Коментар


          • 25% дръжки.

            Досега не съм срещнал човек, склонен да си подари парите на Ной, ако не броим Пешов във форумът.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • В началото няма как, ПФ държат 100% и ще губят - логично е.
              Според мен 20-25% от осигурените в ПФ ще се прехвърлят. И това ще стане под влияние на психическа настройка, че не се вярва на частни структури.

              Коментар


              • Вече има хора, които са се излъгали. Хубавото е, че са все още малко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Ехее,аз трева да паса пред твоето!!!Ама щом си рекъл!!!За заплатата става въпрос!!!Ако съм аз,такъв локаут ще ви спретна!!!
                  Ти изобщо не знаеш какво говориш затова нека БОГ ти прости.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Ще ми плаща до 108г ....Е ми не ми се вярва
                    Що бе: все пак има някакъв шанс да живееш до толкова. В нашият квартал има едно дядо, дето е на 104 - при това щъка под ръка с някой правнук.

                    Знам е едно друго дядо, дето е на 97 и е с мозъкът си и щъка даже без бастун - е: щъка бавничко.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      За кое по точно щото твоето творчество е голямо
                      Ехее,аз трева да паса пред твоето!!!Ама щом си рекъл!!!За заплатата става въпрос!!!Ако съм аз,такъв локаут ще ви спретна!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                        Смяташ ,че няма резон в това което писах ли!!!Не знам!!!
                        За кое по точно щото твоето творчество е голямо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Ного ясно.
                          Ще ми плаща до 108г ....Е ми не ми се вярва

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            А Алианц ще ми плаща ли ако реша да остана
                            Ного ясно.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Рибок колкото и да се напиняш заплатата ми нема да се промени.Освен заплата имам и други доходи които са ми предостатъчни да живея.Не е тук мястото да пиша за това.А ти си пиши каквото си искаш не ми пречиш
                              Смяташ ,че няма резон в това което писах ли!!!Не знам!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Така е. Разбира се - ако избягаш в Ной и живееш до 108 години, ще причиниш ного ядове и болка на г-н горанов.
                                А Алианц ще ми плаща ли ако реша да остана

                                Коментар

                                Working...
                                X