IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
    Еврозоната и Шенген са цивилизационен избор без алтернатива за нас и последна надежда нещо добро да ни се случи! Видяхме, че без контрол и натиск отвън реформи няма да има. Управниците ни шикалкавят, защото статуквото ги устройва, но това е техният интерес - не нашият! Руските слуги в България също ще саботират до дупка присъединяването ни, защото Русия не иска да ни изпуска от сферата си на влияние и дори се опитва да стегне още повече примката около врата ни... Но това е техният интерес - не нашият!

    Присъединяването ни към Шенген и Еврозоната ще бъдат следващите две исторически стъпки след НАТО и ЕС, които ще измъкнат нацията ни от отбора на марионетките и ще я наредят сред уважаваните в света, защото това е начинът гласът ни да се чува и да можем да отстояваме националните си интереси и независимост. Не другите да решават за нас и ние да изпълняваме, а да участваме при вземането на решенията! Затова по-нататъшната ни евроинтеграция е ни повече, ни по-малко въпрос на патриотизъм. Тест за това, колко и дали сме съхранили независимия си дух на българи!
    Присъединяването към един валутен съюз няма как да ни превърне в някакъв значим фактор, чийто глас се чува. Отстояването на национални интереси и запазването на независимост зависи от провежданата политика, а не от избрания паричен режим в страната.

    Коментар


    • Влизането в нея е задължение, което България трябва да изпълни. Съветите, че имаме още работа за вършене, са мотив, не отказ, казва главният изпълнителен директор на Световната банка Още

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
        Едно от класическите правила в пропагандата повелява, когато не ти харесва посоката на диспута, да се опиташ да я промениш, като изместиш темата. Забележително е как колегата national power използва този прийом и е на път да измести дискусията за по-нататъшната ни евроинтеграция с измисления конфликт между столица и провинция! А всъщност
        ОСТАВАТ САМО 44 ДНИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ, за да изпълни ангажимента си и подаде документи за членство на България в ERM 2!
        Не мога да се съглася с теб,че конфликта м/у столицата и провинцията е измислен. Реален е и е необходимо да се прекрати колкото може по-скоро !
        Това обаче не може да стане без да има по-бърза евроинтеграция на РБ.
        Колкото по-бързо влезем в ЕЗ ,толкова по-бързо ще развием и Родината си с всичките и региони !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Дури това отношение не е от сега.Още от дете го усещах и то заради факта че не учех тука а прекарвах ваканциите.После като студент същата работа.Даже една мърла понеже казах че съм от едно Плевенско село кат ми видя документите и се изпусна ама тука пише роден в София и софийски жител???!!!!Дори мислеще че са фалшиви...Много се смях....и отношението и се промени веднага...А моето отношение какво да бъде към такива освен да я изчукаш няколко пъти и да я отпратиш....мо понеже не ми харесваше и се размина.Нямам нищо против софиянци но парите трябва равномерно да се разпределят и да се създадат такива условия за фирмите че да не са принудени да имат офиси в София.Какво пречи офиса на Кауфланд да е у Свищов нима там няма счетоводители???
          Разбира се ,че не е от сега ! Започна със софийското жителство и разделението на нацията по териториален признак !
          Дори е крайно необходимо да се развият всички региони в Родината ни и не виждам основателна причина да не се прави ,просто е необходимо време за това което изгубихме в годините
          Същото се отнася и ако не влезем в ЕРМ 2 ,защото и за това загубихме много време ,но вече погледнато през призмата,че България,ще остане извън европейското развитие точно както изостава Северна България !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Съгласна съм ,че политиците ни не са цвете за мирисане ,но само такива са на политическата маса за жалост.
            И да спреш инвестициите за софииските университети ,няма да помогне. Децата имат възможност да се обучават в цял свят както и във всички български университети и правят своя информиран избор !В министерствата ни не съм убедена,че работят само софиянци,дори напротив мисля,че повечето не са такива. Пренебрежителното отношение и перченето,фуклявченето не са от старите софиянци ние сме много толерантни ,а от новодошлите в София,които искат да покажат на съгражданите си ,че са станали "повече" хора от тях.
            Какво да ти кажа,бъркаш тотално
            Дури това отношение не е от сега.Още от дете го усещах и то заради факта че не учех тука а прекарвах ваканциите.После като студент същата работа.Даже една мърла понеже казах че съм от едно Плевенско село кат ми видя документите и се изпусна ама тука пише роден в София и софийски жител???!!!!Дори мислеще че са фалшиви...Много се смях....и отношението и се промени веднага...А моето отношение какво да бъде към такива освен да я изчукаш няколко пъти и да я отпратиш....мо понеже не ми харесваше и се размина.Нямам нищо против софиянци но парите трябва равномерно да се разпределят и да се създадат такива условия за фирмите че да не са принудени да имат офиси в София.Какво пречи офиса на Кауфланд да е у Свищов нима там няма счетоводители???

            Коментар


            • Едно от класическите правила в пропагандата повелява, когато не ти харесва посоката на диспута, да се опиташ да я промениш, като изместиш темата. Забележително е как колегата national power използва този прийом и е на път да измести дискусията за по-нататъшната ни евроинтеграция с измисления конфликт между столица и провинция! А всъщност
              ОСТАВАТ САМО 44 ДНИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ, за да изпълни ангажимента си и подаде документи за членство на България в ERM 2!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Нямам никаква омраза към столицата но това което правят политиците е отвратително.Никаква столица няма да местя.Университети извън София дал Бог.На софийските просто се спира финансирането от държавата и кой иска да учи тама да си плаща.Не се притеснявай има къде да се преместят министерствата И в Русе и в плевен и във Варна Бургас Стара Загора Търново Пловдив.Хората който иска да се мести който не иска чао Гергино.Не си мисли че само софиянци могат да работят в едно министерство.Изобщо това пренебрежително отношение подигравателно и присмехулно към хората които не живеят в София от софиянци това фуклявене перчене гледане от високо от позицията на по умни богати и красиви отвращава хората.Вече трети ден съм в София и като гледам да ти кажа честно нищо не ме впечатлява а толкова пари окрадоха за София.Ако тези пари бяха изсипани в Северна България нещата да са други. В Плевен няма 20 метра улица без кръпки и дупки
                Съгласна съм ,че политиците ни не са цвете за мирисане ,но само такива са на политическата маса за жалост.
                И да спреш инвестициите за софииските университети ,няма да помогне. Децата имат възможност да се обучават в цял свят както и във всички български университети и правят своя информиран избор !В министерствата ни не съм убедена,че работят само софиянци,дори напротив мисля,че повечето не са такива. Пренебрежителното отношение и перченето,фуклявченето не са от старите софиянци ние сме много толерантни ,а от новодошлите в София,които искат да покажат на съгражданите си ,че са станали "повече" хора от тях.
                Какво да ти кажа,бъркаш тотално

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  С една дума искаш да се премести Столицата на България ?! Лошо няма ,но преди това ще се наложи да оправиш инфраструктурата на новата Столица. Да създадеш нови университети и нови производствени офис и индустриални площи ,както и да намериш къде да подслониш всички Министерства,Правителството и Парламента Лошото е ,че трудно ще преместиш хората
                  Чрез една омраза към Столицата ,няма как да получиш развитие на плевенския регион За жалост не е и само той ,а цяла Северна България.
                  За това пиша ,че няма личен интерес !
                  Нямам никаква омраза към столицата но това което правят политиците е отвратително.Никаква столица няма да местя.Университети извън София дал Бог.На софийските просто се спира финансирането от държавата и кой иска да учи тама да си плаща.Не се притеснявай има къде да се преместят министерствата И в Русе и в плевен и във Варна Бургас Стара Загора Търново Пловдив.Хората който иска да се мести който не иска чао Гергино.Не си мисли че само софиянци могат да работят в едно министерство.Изобщо това пренебрежително отношение подигравателно и присмехулно към хората които не живеят в София от софиянци това фуклявене перчене гледане от високо от позицията на по умни богати и красиви отвращава хората.Вече трети ден съм в София и като гледам да ти кажа честно нищо не ме впечатлява а толкова пари окрадоха за София.Ако тези пари бяха изсипани в Северна България нещата да са други. В Плевен няма 20 метра улица без кръпки и дупки

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Дури казвал съм ного пъти свалете си розовите очила в София.Ако аз съм начело на държавата нема една стотинка да дам на София и ще затворя половината университети а министерствата ще се преместят.Фирмите които са национални се разкарват от София и тогава ше видите едно развитие.Я ела в Плевен да видиш улиците на какво приличат
                    С една дума искаш да се премести Столицата на България ?! Лошо няма ,но преди това ще се наложи да оправиш инфраструктурата на новата Столица. Да създадеш нови университети и нови производствени офис и индустриални площи ,както и да намериш къде да подслониш всички Министерства,Правителството и Парламента Лошото е ,че трудно ще преместиш хората
                    Чрез една омраза към Столицата ,няма как да получиш развитие на плевенския регион За жалост не е и само той ,а цяла Северна България.
                    За това пиша ,че няма личен интерес !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Това няма нищо общо с личния интерес на никой от нас. Човека го е написал ясно за да се разбере от всички !
                      На "народа" не му беше и до магистрали ,обаче добре разбра ,че асфалта не се яде ,но ако го няма и развитие на регионите също няма.
                      Дури казвал съм ного пъти свалете си розовите очила в София.Ако аз съм начело на държавата нема една стотинка да дам на София и ще затворя половината университети а министерствата ще се преместят.Фирмите които са национални се разкарват от София и тогава ше видите едно развитие.Я ела в Плевен да видиш улиците на какво приличат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Са не бъркай личния си интерес с нашия.А тва с цивилизационния избор е голема смешка.Не може да се присъединяваме към крадци и убийци.Страната ни е в това положение не защото сме извън еврозоната и Шенген а щото нашите политици са некадърници и мижитурки.Иначе ти бъркаш форума с партийно събрание на вашата партия.На народа му е прз х и за ЕС и за НАТО и за Шенген и за ЕЗ
                        Това няма нищо общо с личния интерес на никой от нас. Човека го е написал ясно за да се разбере от всички !
                        На "народа" не му беше и до магистрали ,обаче добре разбра ,че асфалта не се яде ,но ако го няма и развитие на регионите също няма.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                          Еврозоната и Шенген са цивилизационен избор без алтернатива за нас и последна надежда нещо добро да ни се случи! Видяхме, че без контрол и натиск отвън реформи няма да има. Управниците ни шикалкавят, защото статуквото ги устройва, но това е техният интерес - не нашият! Руските слуги в България също ще саботират до дупка присъединяването ни, защото Русия не иска да ни изпуска от сферата си на влияние и дори се опитва да стегне още повече клопката около врата ни... Но това е техният интерес - не нашият!

                          Присъединяването ни към Шенген и Еврозоната ще бъдат следващите две исторически стъпки след НАТО и ЕС, които ще измъкнат нацията ни от отбора на марионетките и ще я наредят сред уважаваните в света, защото това е начинът гласът ни да се чува и да можем да отстояваме националните си интереси и независимост. Не другите да решават за нас и ние да изпълняваме, а да участваме при вземането на решенията! Затова по-нататъшната ни евроинтеграция е ни повече, ни по-малко въпрос на патриотизъм. Тест за това, колко и дали сме съхранили независимия си дух на българи!
                          + 1

                          Не може да се напише по-ясно !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                            Еврозоната и Шенген са цивилизационен избор без алтернатива за нас и последна надежда нещо добро да ни се случи! Видяхме, че без контрол и натиск отвън реформи няма да има. Управниците ни шикалкавят, защото статуквото ги устройва, но това е техният интерес - не нашият! Руските слуги в България също ще саботират до дупка присъединяването ни, защото Русия не иска да ни изпуска от сферата си на влияние и дори се опитва да стегне още повече клопката около врата ни... Но това е техният интерес - не нашият!

                            Присъединяването ни към Шенген и Еврозоната ще бъдат следващите две исторически стъпки след НАТО и ЕС, които ще измъкнат нацията ни от отбора на марионетките и ще я наредят сред уважаваните в света, защото това е начинът гласът ни да се чува и да можем да отстояваме националните си интереси и независимост. Не другите да решават за нас и ние да изпълняваме, а да участваме при вземането на решенията! Затова по-нататъшната ни евроинтеграция е ни повече, ни по-малко въпрос на патриотизъм. Тест за това, колко и дали сме съхранили независимия си дух на българи!
                            Са не бъркай личния си интерес с нашия.А тва с цивилизационния избор е голема смешка.Не може да се присъединяваме към крадци и убийци.Страната ни е в това положение не защото сме извън еврозоната и Шенген а щото нашите политици са некадърници и мижитурки.Иначе ти бъркаш форума с партийно събрание на вашата партия.На народа му е прз х и за ЕС и за НАТО и за Шенген и за ЕЗ

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/boyko.boris...4517056109686/

                              Евро-бюрократите ухилени потупват и прегръщат наш Бойко и му викат my friend, но за приемане на българите в еврозоната и Шенген дума не обелват. Нашите трябва да са по-нахални с евробюрократите, иначе ония никога няма да ни допуснат на една обща софра с тях.

                              ... а Бойко задължително трябва да се научи да говори гладко на английски, иначе надутите западняци няма да го приемат за равен.
                              Last edited by Frosty; 16.05.2018, 23:48.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Еврозоната и Шенген са цивилизационен избор без алтернатива за нас и последна надежда нещо добро да ни се случи! Видяхме, че без контрол и натиск отвън реформи няма да има. Управниците ни шикалкавят, защото статуквото ги устройва, но това е техният интерес - не нашият! Руските слуги в България също ще саботират до дупка присъединяването ни, защото Русия не иска да ни изпуска от сферата си на влияние и дори се опитва да стегне още повече примката около врата ни... Но това е техният интерес - не нашият!

                                Присъединяването ни към Шенген и Еврозоната ще бъдат следващите две исторически стъпки след НАТО и ЕС, които ще измъкнат нацията ни от отбора на марионетките и ще я наредят сред уважаваните в света, защото това е начинът гласът ни да се чува и да можем да отстояваме националните си интереси и независимост. Не другите да решават за нас и ние да изпълняваме, а да участваме при вземането на решенията! Затова по-нататъшната ни евроинтеграция е ни повече, ни по-малко въпрос на патриотизъм. Тест за това, колко и дали сме съхранили независимия си дух на българи!
                                Last edited by Спящият бик; 17.05.2018, 10:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X