IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • НЕ МОЖЕ ДА СИ ПРОТИВ- ЩЕ ТЕ ИЗКЛЮЧАТ ОТ ГЕРБ..Народа ще избере ББ за конституционен монарх доживот и после ще го наследи малкият Бойко..Както го избират досега, пак ще го изберат..Аз съм за и народа е доволен от управлението..

    Коментар


    • Moмци, бая политика сте вкарали...
      А това четохте ли го: https://www.ecb.europa.eu/pub/pdf/an...88144c62e51654

      Има един интересен пасаж "Within 3 years, the Council of Ministers shall adopt a programme for transformation of state enterprises with predominantly commercial functions into joint stock companies." - след 3 години, ще се "сетят", че харазта, държавното ВиК, държавните бензиностанции, и т.н. трябва да бъдат приватизирани, защото "така са казали от европата". Тогава ще си дойдат и правилните онбашии.

      В сферата на кон-спирацията - това нарежда пъзела и с хазарта на черепахата, банката и шашката. (художествена творба на третокласник,всяко съвпадение с действителни лица и събития е случаенос): Идва чеха да иска комара. Черепа не дава комара, и отива при спинкащия да иска защита. Спинкащия иска 40%, щото другия искал 50%. Черепа показва пръста, а спинкащия се разбира с чеха, да си го поделят по братски. Ама има спънка, че трябва европата да "принуди" държавата да се оттърве от неписъщия и бизнес, и за това чеха дава рамо за евраците.
      Кое е първо - кокошката или яйцето?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Аз пак предлагам ББ конституционен монарх и после внука му..Помисли..
        Аз съм против. Според мен е редно който спечели изборите да управлява. Другото би било диктатура. Нали знаеш глас народен, глас божи. Понякога не ни харесва избора, но нали това е демокрацията.

        Коментар


        • Аз пак предлагам ББ конституционен монарх и после внука му..Помисли..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Ама защо само 4 мандат..Направо да се промени конституцията и да се обяви за конституционен султан..И корупцията и краденето да СТАНАТ ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ПРАВНА НОРМА..Да не забравят да отбележат и, че после ще бъде наследен от малкият Бойко-ей го вече ная 2 години станал..
            Ами защото няма за кого! Аз лично винаги се оглеждам за обединената десница - продължител на някогашния СДС - ама нея я няма! Хиените от БСП и ДПС ви бутат отпред да им свършите мръсната работа, която сами не искат и не могат да свършат - а после ще ви захвърлят и ще се наместят сами с голямата лъжица около казана. Ще съжалявате, но ще бъде късно! Вашите копейки ще излязат на всички ни през носа! Защо мислиш техният кумир Ленин е казал "крачка напред - две крачки назад"? Защото винаги, когато някой направи нещо за страната си и тя пристъпи напред - ще искат пак да се връщат, да оплюскват всичко и да я връщат двойно повече назад!... Ама то само с викане не става - трябва и акъл!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

              Ами, най-вероятно Борисов ще спечели четвърти. Ако иска, разбира се. Защото може би ще реши първо да ви даде възможност да си припомните какво значи управление на БСП. Късата памет ви кара да говорите и правите глупости. Вие и досега не сте казали КОЙ ще управлява след него! Представи си, че си корабокрушенец, нали казвате, че управлението на Борисов е катастрофа? Е, кажи ми тогава
              Кой нормален човек пали сала си по средата на океана, без да има друго спасително средство!?
              Ама не ми се карай стой си в кочината и гледай да не ти намалят дажбата....

              Коментар


              • Ама защо само 4 мандат..Направо да се промени конституцията и да се обяви за конституционен султан..И корупцията и краденето да СТАНАТ ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ПРАВНА НОРМА..Да не забравят да отбележат и, че после ще бъде наследен от малкият Бойко-ей го вече ная 2 години станал..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Хаа..Незнам РАДЕВ какво не е направил, но посолството на САЩ даде явен знак на ББ да се маха..
                  Кажи сега какво ще стане с отново- за трети път прекратен мандат на милиционеркомунистите..
                  Ами, най-вероятно Борисов ще спечели четвърти. Ако иска, разбира се. Защото може би ще реши първо да ви даде възможност да си припомните какво значи управление на БСП. Късата памет ви кара да говорите и правите глупости. Вие и досега не сте казали КОЙ ще управлява след него! Представи си, че си корабокрушенец, нали казвате, че управлението на Борисов е катастрофа? Е, кажи ми тогава
                  Кой нормален човек пали сала си по средата на океана, без да има друго спасително средство!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                    4 дни след историческото събитие за България - приемането ни в ЕРМ-2 - президентът не го е коментирал по никакъв начин!?... Инструкциите от Москва ли се бавят? Чий президент е Радев?
                    Инструкции за сега от Москва нема, но има от певачицата дет също меси и баници.
                    Last edited by Todor Sabev; 14.07.2020, 12:29.

                    Коментар


                    • А не е ли време от заглавието на темата да се премахне фразата "до ERM 2"?
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Хаа..Незнам РАДЕВ какво не е направил, но посолството на САЩ даде явен знак на ББ да се маха..
                        Кажи сега какво ще стане с отново- за трети път прекратен мандат на милиционеркомунистите..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                          4 дни след историческото събитие за България - приемането ни в ЕРМ-2 - президентът не го е коментирал по никакъв начин!?... Инструкциите от Москва ли се бавят? Чий президент е Радев?
                          Със всеки изминал ден се превръща в гърба трол.

                          Коментар


                          • 4 дни след историческото събитие за България - приемането ни в ЕРМ-2 - президентът не го е коментирал по никакъв начин!?... Инструкциите от Москва ли се бавят? Чий президент е Радев?

                            Коментар


                            • Лъчезар Богданов: Еврото не е панацея

                              Еврото не е панацея. Има страни в еврозоната, които са с висок растеж и с нисък растеж, такива, които фалираха и такива, които се справят добре. Има свръх очаквания към този процес“. Лъчезар Богданов, главен икономист на Института за пазарна икономика
                              https://bnr.bg/post/101309374/lachez...o-ne-e-panacea

                              Коментар


                              • Така и не се осъществи дискусия с участието на финансовия министър, който да каже какви ангажименти са приети с подаденото Заявление или да се осветлят трудностите по пътя към единната валута, така че, не знам дали е за честитка

                                Но ме е срам да чета поздрави на европейци, които забравят, че първо са Българи!!!

                                И да говорят за влизане на България в Европа?! Древните траки, чиито наследници сме по тези земи, преди хилядолетия са прокара пътя.
                                И когато върви по този път, българинът трябва да пази достойнството си и да защитава честта си, а не да моли и трепери дали някой ще си затваря очите за едни зулуми, за да влезе в някакъв клуб. Ако иска силна напитка, заслужава си я и си я взима!
                                Наздраве, Българи!

                                Коментар

                                Working...
                                X