IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Как се коментира нещо, което най-вероятно не се разбира?

    Да си отвори устата и да разсее всички съмнения, че е... военен?
    А тези, които говорят, сигурно разбират нещата в дълбочина.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

      Ако съм на мястото на Борисов, ще се направя на обиден, ще се врътна - ето ви оставката, щом не ме искате... Есента и зимата ще са тежки! Не знам колко, никой не знае, не е било такова принудително затваряне на икономиката преди... Нека служебното правителство на президента да обере негативите. А после се завръщам отново на бял кон, като спасител - измитам провалилата се скоропостижно конкуренция и започвам 4-я си мандат... Познато ви е, нали? Тайминг му се вика в инвестирането. Малцина го умеят, Борисов със сигурност... Умните се учат от грешките си, глупавите правят едно и също, пък очакват да се случи друго!
      Ако никой не съдят и разследват има наистина шанс точно това да се случи. Дори е към 50% - демек фифти фифти
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Как се коментира нещо, което най-вероятно не се разбира?

        Да си отвори устата и да разсее всички съмнения, че е... военен?

        Коментар


        • 5 дни след историческиото събитие - приемането на България в ЕРМ-2 - президентът Радев не го е коментирал по никакъв начин?!... Такъв политически гаф не помня някога да се случвал в цялата световна история. Чий президент е той, ако не е съпричастен с успехите на собствената си страна?!... Единственото нещо, което ми идва на ум е планът да предадем доброволно независимостта си и да станем "шестнадесета република" на СССР, подготвян от вече осъдения като престъпен комунистически режим. Не е за вярване, но някои хора още таят надежди за реванш!

          След като направи всичко възможно за саботиране на американските самолети и влизането в ЕРМ-2 и не успя, вероятно Радев е в немилост и е изпаднал в паника, защото дори не може да разчита на бягство и руско гражданство в защита от прокурорското разследване срещу него?... Това обаче е най-малкото - той трябва да бъде изритан от Президентството и съден за родоотстъпничество!
          Last edited by Спящият бик; 15.07.2020, 17:21.

          Коментар


          • Приемането на България в механизма ще даде повече оптимизъм на българския бизнес, прогнозира икономистът от Центъра за либерални стратегии

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение

              Сигурен ли си, че става въпрос за Люлин 5? Да не са имали предвид Люлин 7, 9 или 10? Питам, тъй като Люлин 5 определено не е на 500 метра от станция "Западен парк". Всъщност е по-близо до станция "Люлин", отколкото до "Западен парк".

              Люлин 4 и 5 не бих препоръчал на никого, другите части стават горе-долу.
              Така казва ама аз го отказах

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                Искам да попитам съфорумците какво им е мнението за Люлин 5?Мой приятел иска да прави заменка селска къща срещу гарсониера там.Засега не знам номера на блока говори ми за границата между Люлин 5 и 6...Казали ли му че е на 500 метра от метростанция Западен парк.Според мен това няма как да е истина.Имам приятел в СДВР ще го питам и него.Аз на първо четене му казах че бърка а той ми вика ми кво да я правя тая къща като не ми трябва.И моля да не се пишат високопарни думи и да няма изхвърляния.Човека е с по скромни финансови възможности.Най ще се радвам да прочета мнения на хора които живеят там и познават района.
                Сигурен ли си, че става въпрос за Люлин 5? Да не са имали предвид Люлин 7, 9 или 10? Питам, тъй като Люлин 5 определено не е на 500 метра от станция "Западен парк". Всъщност е по-близо до станция "Люлин", отколкото до "Западен парк".

                Люлин 4 и 5 не бих препоръчал на никого, другите части стават горе-долу.

                Коментар


                • Това може да стане и през 2023 г., но традицията по отношение на еврото е валутата да бъде приета януари, посочи заместник-председателят на ЕК

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                    Е, хубаво, пак ще си говорим. От историята с ЕРМ-2 разбрах, че комунягите никога не спирате да говорите. Дори когато френските ви гащи са провиснали като потури след наакването.
                    Я крадеца вика дръжте крадеца.Вашия вожд напусна любимото мевере защото отаза да си хвърли партийната книжка.В герп сте най долното лачество куманизи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Леле кво ли ще правим без Бащицата.Кайш ни мой изкараме зимата???Четвърти мандат има само в герберските полюции.Свърши това е края.Започна като охранител на Тато и ще свърши като охранител на Доган...
                      Е, хубаво, пак ще си говорим. От историята с ЕРМ-2 разбрах, че комунягите никога не спирате да говорите. Дори когато френските ви гащи са провиснали като потури след наакването.

                      Коментар


                      • президенто единствен в България не е разбрал че сме в ERM2 ……. съветват го яко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                          Ако съм на мястото на Борисов, ще се направя на обиден, ще се врътна - ето ви оставката, щом не ме искате... Есента и зимата ще са тежки! Не знам колко, никой не знае, не е било такова принудително затваряне на икономиката преди... Нека служебното правителство на президента да обере негативите. А после се завръщам отново като спасител, измитам провалилата се скоропостижно конкуренция и на бял кон започвам 4-я си мандат... Познато ви е, нали? Тайминг му се вика в инвестирането. Малцина го умеят, Борисов със сигурност... Как ви се струва? Умните се учат от грешките си, глупавите правят едно и също, пък очакват да се случи друго!
                          Леле кво ли ще правим без Бащицата.Кайш ни мой изкараме зимата???Четвърти мандат има само в герберските полюции.Свърши това е края.Започна като охранител на Тато и ще свърши като охранител на Доган...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Да си зема гащите чантата шапката и да се маха.Тоя път номера няма да мине
                            Ако съм на мястото на Борисов, ще се направя на обиден, ще се врътна - ето ви оставката, щом не ме искате... Есента и зимата ще са тежки! Не знам колко, никой не знае, не е било такова принудително затваряне на икономиката преди... Нека служебното правителство на президента да обере негативите. А после се завръщам отново на бял кон, като спасител - измитам провалилата се скоропостижно конкуренция и започвам 4-я си мандат... Познато ви е, нали? Тайминг му се вика в инвестирането. Малцина го умеят, Борисов със сигурност... Умните се учат от грешките си, глупавите правят едно и също, пък очакват да се случи друго!
                            Last edited by Спящият бик; 14.07.2020, 19:12.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                              Ами, най-вероятно Борисов ще спечели четвърти. Ако иска, разбира се. Защото може би ще реши първо да ви даде възможност да си припомните какво значи управление на БСП. Късата памет ви кара да говорите и правите глупости. Вие и досега не сте казали КОЙ ще управлява след него! Представи си, че си корабокрушенец, нали казвате, че управлението на Борисов е катастрофа? Е, кажи ми тогава
                              Кой нормален човек пали сала си по средата на океана, без да има друго спасително средство!?
                              Да си зема гащите чантата шапката и да се маха.Тоя път номера няма да мине

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                                Moмци, бая политика сте вкарали...
                                А това четохте ли го: https://www.ecb.europa.eu/pub/pdf/an...88144c62e51654

                                Има един интересен пасаж "Within 3 years, the Council of Ministers shall adopt a programme for transformation of state enterprises with predominantly commercial functions into joint stock companies." - след 3 години, ще се "сетят", че харазта, държавното ВиК, държавните бензиностанции, и т.н. трябва да бъдат приватизирани, защото "така са казали от европата". Тогава ще си дойдат и правилните онбашии.
                                Няма проблем, виж Гърция от 2015, първо тя трябваше го завърши това преди да и дадат заемите и да я спасят, а още не са го довършили това на 100%.
                                То бяха едно бавене, едни калпави кандидати, протакане, пречене на одита и т .н.
                                Тоест, зависи от държавата колко бързо иска да го направи.
                                Отделно, joint stock companies, БГ си запазва правото да остане със 51% или по-малко.

                                Коментар

                                Working...
                                X