IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Всички искат да живеят в Родината си ,но не всички могат да го направят . Докато не направим своя цивилизационен избор ще е все така явно с разликата ,че вече децата и внуците ни го правят вместо нас и против нас
    За жалост ние искаме отново някой да ни пита ! За какво да ни питат ?! Замисли се !
    Ми моите деца също са направили своя избор.Пак ти казвам че всичко е от семейството ако 20г са слушали дома колко е лошо тука какво да направят друго освен да емигрират.Нека всеки отиде там където смята че му е най добре.Но когато нещата се променят тогава какво правим.Виждам че ти нямаш никакви съмнения относно ЕС и ЕЗ.За теб това е пътят истината и животът.Но за мен не е.Няма нищо вечно на този свят.Ще се обърне палачинката и ще си говорим пак само след няколко години.Ето сега същия този ЕС по отвратителен начин ще съсипе цял един бранш.Нима подкрепяш това лицемерие и наглост.Те те шамарят а ти тичаш да викаш бият ме щото ме обичат.Разбери нямаме работа там.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ами няма как всички да искаме едно и също.Аз искам да живея в България и децата ми да са тук.Имам го.Някои иска да живее в Германия друг в САЩ.Кой където иска там да ходи не съм ничии душманин.Еврото е пълен боклук и ще си отиде не ни трябва никаква еврозона никаква.Не може по такива важни въпроси без референдум.Не може някой да решава вместо мен.Еврото е тоалетна артия тва е както е и долара.Държавите имат коосални дългове хората също.Това ще изгърми щото не може против Природата.И тогава ще тръгнете всички към селата ама нищо няма да намерите...Знам че не ти се вярва то и на мен не ми се вярваше че Тато ще падне ама падна...И въобще тая сляпа вяра че Запада е пътят и истината и животът ще строши много глави.
      Всички искат да живеят в Родината си ,но не всички могат да го направят . Докато не направим своя цивилизационен избор ще е все така явно с разликата ,че вече децата и внуците ни го правят вместо нас и против нас
      За жалост ние искаме отново някой да ни пита ! За какво да ни питат ?! Замисли се !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Ами то се видя как искаме да живеем..С избор на корумпирани комунисти, строене на Белене и без реформи... Със медиите на Кой внушаващи стабилна мизерия и търкане на талончета.. Демагогия, крадене и корупция..
        Ми другия избор е с драгалевски крадливи мангали и без ток и с медиите на Прокопиев ли?Някой да те кара насила да търкаш талончета???А и въобще се съмнявам че тва е избрал народа.Аз не гласувам и не ми дреме за никой от тея боклуци

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Няма разсъждаващ човек ,който да не осъзнава това ,както не е трябвало да има и такива преди години ! Някъде сме загубили разума си и сега е трудно да го възстановим отново. Не греша ! Казах ти ,че ако не влезем в ЕЗ ще се забавим така както се забавихме с възстановяването на всички региони на България,но вече в европейски мащаб !
          Няма да се оправим докато не разберем къде и как искаме да живеем
          Ами няма как всички да искаме едно и също.Аз искам да живея в България и децата ми да са тук.Имам го.Някои иска да живее в Германия друг в САЩ.Кой където иска там да ходи не съм ничии душманин.Еврото е пълен боклук и ще си отиде не ни трябва никаква еврозона никаква.Не може по такива важни въпроси без референдум.Не може някой да решава вместо мен.Еврото е тоалетна артия тва е както е и долара.Държавите имат коосални дългове хората също.Това ще изгърми щото не може против Природата.И тогава ще тръгнете всички към селата ама нищо няма да намерите...Знам че не ти се вярва то и на мен не ми се вярваше че Тато ще падне ама падна...И въобще тая сляпа вяра че Запада е пътят и истината и животът ще строши много глави.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Ами то се видя как искаме да живеем..С избор на корумпирани комунисти, строене на Белене и без реформи... Със медиите на Кой внушаващи стабилна мизерия и търкане на талончета.. Демагогия, крадене и корупция..
            Много си прав . Трябва да се замислим сериозно по въпроса !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
              Сега пък попаднах на нещо друго:

              Няма да е добре нито за България, нито за останалите членки на Шенген, да се бърза с ангажименти за присъединяването на България. Това заяви президентът на Франция Еманюел Макрон на брифинга в НДК, съобщава "Труд". Малко преди това премиерът Бойко Борисов съобщи, че темите за Шенген и Еврозоната са били сред обсъжданите на срещата с френския президент. “Няма да е добре нито за България, нито за останалите членки на Шенген, да се бърза с ангажименти за присъединяването на България. Трябва да реформираме Шенген, Дъблинския регламент и всичко, което е свързано със свободното движение на хора. И тогава да водим дебат за присъединяването на България”, каза Макрон. Отчитаме качествената работа на България при охраната на границите на ЕС, добави той.

              https://www.blitz.bg/obshtestvo/eu20...ews600921.html


              Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/obshtestvo/eu20...ews600921.html
              Правиш ли разлика между Шенген и ЕРМ2 ? ...само питам
              Иначе и аз съм против да влизаме в Шенген. ... като си представя, че няколко млн. афринаци и албанци ще имаме привилегията да ги пропускаме на българо-гръцката граница ....
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Ами то се видя как искаме да живеем..С избор на корумпирани комунисти, строене на Белене и без реформи... Със медиите на Кой внушаващи стабилна мизерия и търкане на талончета.. Демагогия, крадене и корупция..

                Коментар


                • Сега пък попаднах на нещо друго:

                  Няма да е добре нито за България, нито за останалите членки на Шенген, да се бърза с ангажименти за присъединяването на България. Това заяви президентът на Франция Еманюел Макрон на брифинга в НДК, съобщава "Труд". Малко преди това премиерът Бойко Борисов съобщи, че темите за Шенген и Еврозоната са били сред обсъжданите на срещата с френския президент. “Няма да е добре нито за България, нито за останалите членки на Шенген, да се бърза с ангажименти за присъединяването на България. Трябва да реформираме Шенген, Дъблинския регламент и всичко, което е свързано със свободното движение на хора. И тогава да водим дебат за присъединяването на България”, каза Макрон. Отчитаме качествената работа на България при охраната на границите на ЕС, добави той.

                  https://www.blitz.bg/obshtestvo/eu20...ews600921.html


                  Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/obshtestvo/eu20...ews600921.html
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Радвам се прочета че осъзнаваш необходимостта от еднакво развитие на всички населени места и региони.Хората няма да напускат родните си места за да търсят работа ако я имат в родния град.Но за еврозоната грешиш.Ти вече имаш достатъчно житейски опит и е наивно да вярваш че като влезем в Шенген и Зоната ще се оправим.Вече 30 г слушам как сме щели да се оправим като ни приемат в НАТО и ЕС е като ни приеха оправихме ли се???Имаше един посерко идиот Соломон Паси дет разправяше че като пратим войници в Ирак после наши фирми ще го възстановяват и ще си върнем дълга е какво се случи получихме 10 ковчега и някаква мижава сума а дълга отписахме.Колко похарчихме за войската там ти кажи?Навремето ни лъжеха че имало свободен пазар конкуренция и прочее купешки простотии днес всички виждаме как се прави бизнес.Иде оня с големата бухалка и казва тука аз съм шефа.После бизнес има само за неговите хора.30г вече само лицемерие кражби ломене.Не остана вече нищо.Населението на Северна България е по малко от това на София...Не се лъжи.Не е това нашият път и ще го разберете много скоро.Казвал съм много пъти че с големи батковци не трябва да играем карти.Сичките тия приказки за демокрация просперитет пазар са ала бала за наивници
                    Няма разсъждаващ човек ,който да не осъзнава това ,както не е трябвало да има и такива преди години ! Някъде сме загубили разума си и сега е трудно да го възстановим отново. Не греша ! Казах ти ,че ако не влезем в ЕЗ ще се забавим така както се забавихме с възстановяването на всички региони на България,но вече в европейски мащаб !
                    Няма да се оправим докато не разберем къде и как искаме да живеем

                    Коментар


                    • [QUOTE=Frosty;n3335365]Току-що казаха по новините относно влизането в чакалнята... Макрон бил казал, че Франция е "за" влизането на България в еврозоната, което е добър знак. [/QUOT
                      Днес всички условия са изпълнени"

                      Прочети още на: https://www.bgonair.bg/bulgaria/2018...kam-evrozonata

                      Аз го чета така - "сега е времето и хич не се туткайте" ...

                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                        Паричният режим е само станиолчето - него отдавна го предъвкваме. Важното е да вкусим и от бонбона!
                        Ше вкусиш , ама от хурката ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Разбира се ,че не е от сега ! Започна със софийското жителство и разделението на нацията по териториален признак !
                          Дори е крайно необходимо да се развият всички региони в Родината ни и не виждам основателна причина да не се прави ,просто е необходимо време за това което изгубихме в годините
                          Същото се отнася и ако не влезем в ЕРМ 2 ,защото и за това загубихме много време ,но вече погледнато през призмата,че България,ще остане извън европейското развитие точно както изостава Северна България !
                          Радвам се прочета че осъзнаваш необходимостта от еднакво развитие на всички населени места и региони.Хората няма да напускат родните си места за да търсят работа ако я имат в родния град.Но за еврозоната грешиш.Ти вече имаш достатъчно житейски опит и е наивно да вярваш че като влезем в Шенген и Зоната ще се оправим.Вече 30 г слушам как сме щели да се оправим като ни приемат в НАТО и ЕС е като ни приеха оправихме ли се???Имаше един посерко идиот Соломон Паси дет разправяше че като пратим войници в Ирак после наши фирми ще го възстановяват и ще си върнем дълга е какво се случи получихме 10 ковчега и някаква мижава сума а дълга отписахме.Колко похарчихме за войската там ти кажи?Навремето ни лъжеха че имало свободен пазар конкуренция и прочее купешки простотии днес всички виждаме как се прави бизнес.Иде оня с големата бухалка и казва тука аз съм шефа.После бизнес има само за неговите хора.30г вече само лицемерие кражби ломене.Не остана вече нищо.Населението на Северна България е по малко от това на София...Не се лъжи.Не е това нашият път и ще го разберете много скоро.Казвал съм много пъти че с големи батковци не трябва да играем карти.Сичките тия приказки за демокрация просперитет пазар са ала бала за наивници

                          Коментар


                          • Току-що казаха по новините относно влизането в чакалнята... Макрон уж бил казал, че Франция е "за" влизането на България в еврозоната, което е добър знак.
                            Last edited by Frosty; 17.05.2018, 22:14.
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                              Присъединяването към един валутен съюз няма как да ни превърне в някакъв значим фактор, чийто глас се чува. Отстояването на национални интереси и запазването на независимост зависи от провежданата политика, а не от избрания паричен режим в страната.
                              Паричният режим е само станиолчето - него отдавна го предъвкваме. Важното е да вкусим и от бонбона!

                              Коментар



                              • Bъншният дълг нa Итaлия c нoв иcтopичecĸи peĸopд - 2,228 тpилиoнa eвpo

                                За съжаление и те са в Съюза..
                                Last edited by RUBLA; 17.05.2018, 15:57. Причина: Забранен линк.

                                Коментар

                                Working...
                                X