IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    В момента само половината от всички биткойна са емитирани. Купи останалите, които ще се емитират от тук до 2037 г. и бъди господар на света. Никой не ти пречи. Много са ми интересни хората наблядаващи от страни поскъпването на биткойн и постоянно циврещи, че не са си купили навреме... А още сме само в началото на поскъпването!


    Тц... Двойка по психология... Аз съм от хората, които всякакъв опит за натиск само биха ги амбицирали още повече! Ианече ако ти е скучно и търсиш някой да те ошамари винаги си добре дошъл...
    Верваш ли в парадоксалната митропология.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      В момента само половината от всички биткойна са емитирани. Купи останалите, които ще се емитират от тук до 2037 г. и бъди господар на света. Никой не ти пречи. Много са ми интересни хората наблядаващи от страни поскъпването на биткойн и постоянно циврещи, че не са си купили навреме... А още сме само в началото на поскъпването!


      Тц... Двойка по психология... Аз съм от хората, които всякакъв опит за натиск само биха ги амбицирали още повече! Ианече ако ти е скучно и търсиш някой да те ошамари винаги си добре дошъл...
      Е това е много оптимистично. Да не забравяме, че в идеалната пазарна икономика - такава без държавна намеса и каквато без съмнение е БТК-то, рано или късно се появява конкуренция и подбива монополиста. Въпрос на време, но ще е голямо чудо ако и след 20 години сегашната картинка се запази.
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
        Подържам мнението, че биткойните са едно от онези нещица, дето все се появяват в най-подходящия момент, за да напълнят джоба на подходящите хора.
        В момента само половината от всички биткойна са емитирани. Купи останалите, които ще се емитират от тук до 2037 г. и бъди господар на света. Никой не ти пречи. Много са ми интересни хората наблядаващи от страни поскъпването на биткойн и постоянно циврещи, че не са си купили навреме... А още сме само в началото на поскъпването!

        Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Но например за да се справят с теб е достатъчно да ти изплющят два шамара и ще забравиш за биткойн.
        Тц... Двойка по психология... Аз съм от хората, които всякакъв опит за натиск само биха ги амбицирали още повече! Ианече ако ти е скучно и търсиш някой да те ошамари винаги си добре дошъл...
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
          Със златна ..Америкън Експрес
          За видео карти говорим, a не за кредитни, Иване Мастъра копае койни с яка видеокарта, а вие броите мухите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Толкова са влиятелни, авторитетни и мощни военно, че 5-та година вече не могат да се справят с биткойн. Нито пък могат да се справят вече 10 години с поскъпването на златото, нито с поскъпването на нефта, храните и суровините!... Всички знаем, защо не могат да се справят... Защото гореизброените неща не могат да се печатат!
            Ами не му обръщат внимание, както е и със всички такива "пари".
            Но например за да се справят с теб е достатъчно да ти изплющят два шамара и ще забравиш за биткойн.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
              Мастъре, с каква видео карта да посрещнем златния век ?
              Със златна ..Америкън Експрес
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                От 2025 г. нататък предстои златният век на човечеството. Дотогава обаче годините ще са кризисни! Ще има много глад и мизерия!
                Мастъре, с каква видео карта да посрещнем златния век ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                  Интересното е като продадеш какво ще правиш с долАрите
                  Ти ми ги дай като не ги щеш аз ще си ги наместя арно има къде все пак долара си е най-ликвидната валута по земното кълбо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    От 2025 г. нататък предстои златният век на човечеството. Дотогава обаче годините ще са кризисни! Ще има много глад и мизерия!
                    Мастър, как го изчисли това за 2025 г.? Какво толкова ще се случи с хората като мислене и световните ресурси като количество за да се случи въпросния златен век? Аз си имам една своя теория, която е по-скоро следствие от разказите за детството на дядо ми. Та с две думи, дядо ми разказваше, че през ОНЕЗИ години е било голяма мизерия. Па и глад и много, много работа. Заможните хора (или т.нар. средна класа днес) са се брояли на пръсти. Така е било и по-времето на неговия дядо и т.н и т.н. Ако пък превъртим лентата още по-назад, ще видим, че още време оно е имало разни по-богати прослойки и огромната маса от роби бачкатори под тях. Миналият век създаде измамното усещане, че високите технологии и празните приказки за равноправие и демокрация могат да променят тази схема. Е, очевидно системата съществува само когато една голяма част от хората по света мизерстват или се движат на ръба на оцеляването.

                    П.С.

                    Подържам мнението, че биткойните са едно от онези нещица, дето все се появяват в най-подходящия момент, за да напълнят джоба на подходящите хора.
                    Last edited by Bones57; 12.02.2013, 19:05.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                      Ми аз вчера писах че е крайно време за продажба, кой да те слуша
                      Интересното е като продадеш какво ще правиш с долАрите
                      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                        Камъните падат....25..
                        Ми аз вчера писах че е крайно време за продажба, кой да те слуша

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                          И после какво ?
                          От 2025 г. нататък предстои златният век на човечеството. Дотогава обаче годините ще са кризисни! Ще има много глад и мизерия!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            25,50... Страшно много хора си продадаха биткойните на 20-22 в очакване на корекция и сега са в отчаяние!

                            Един съвет: не продавайте с цел спекулация биткойните си до 2019 г.
                            И после какво ?
                            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                            Коментар


                            • 25,50... Страшно много хора си продадаха биткойните на 20-22 в очакване на корекция и сега са в отчаяние!

                              Един съвет: не продавайте с цел спекулация биткойните си до 2019 г.
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Камъните падат....25..
                                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                                Коментар

                                Working...
                                X