IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

    Мяу или бау или пък направо БУУМ ...кой знае?! Цената се лъзна под 19000$
    Купуват дребни цацки, а продават стари дърти сомове:-))) Те парите не се губят, нищо не е изтрито. Хората купили на 69000 ги дават на тези купили на по 1-10-100 или 1000 или на 10000$ да кажем. Класическа пирамида....който е в основата е по-стабилен и ще се задържи по-дълго.
    Иначе better е прав. Нещо което не ти е в ръцете и под твой контрол не е твое и може да не си го получиш. То и с пари и със злато...все е така.
    Аз пък предполагам, че в момента става следното - големите акули и големите биткойн-магнати сега на 20 000 си продават койните на балъците и на дребните цацки, а догодина големите акули и биткойн-магнати пак ще си изкупят обратно биткойните от балъците по 2 000.
    Класическо изкормване на цацата и на балъците. Така се правят кинти.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
      Вероятно Следва обръщане тези дни, преди време писах че този юни чакам връх при биткой над 100 000 , но всъщност годишна цикличност се прояви не като връх, а като новото дъно. Та мойта работа стана, като на Майк Флорида.

      Иначе колегата ,,По- добрия,, позна цената.
      [ATTACH=CONFIG]n3936853[/ATTACH]




      При Етериум при предишните дъна имах някой съмнения и мислех че ще маже настрани ,но сега картинката е значител,но по - ясна.
      [ATTACH=CONFIG]n3936854[/ATTACH]




      Ще следиме канала,
      22 юни наближава.

      [ATTACH=CONFIG]n3936855[/ATTACH]
      Без да имам каквито и да било претенции да разбирам от вълнобройство, ще споделя с Вас, че според мен сме във 2-ра вълна от най-голям порядък, което ако се окаже вярно, изкъртването ще е мощно и дълбоко под 10 000....

      Коментар


      • Досега никога не падал под предишния ATH! Два пъти е падал с 80%. Винаги съм казвал, че за да има "отрезвяване" може би трябва да дропне здраво - до 90%. Насявам се този път да не позная!

        Коментар


        • Няма да се плашите, до 3 7хх - дъното от 2020-та има още мегдан
          Както много пъти досега сме казвали, Мафията не е благотворително дружество и поради тази причина балъците биват регулярно обирани....
          Last edited by forexboy; 18.06.2022, 19:13.

          Коментар


          • Под 6000$ Ще падне ... само една причина фед изтегля ликвидността от пазара... няма да има кеш пък камо ли за глупости... високи лихви... неясно китайската икономика как и кога ше се призиви... скъпа енергия... а вие си играйте с глупостти

            Коментар


            • Вероятно Следва обръщане тези дни, преди време писах че този юни чакам връх при биткой над 100 000 , но всъщност годишна цикличност се прояви не като връх, а като новото дъно. Та мойта работа стана, като на Майк Флорида.

              Иначе колегата ,,По- добрия,, позна цената.
              Click image for larger version

Name:	BTCUSD 4ISTO.png
Views:	1
Size:	7.2 КБ
ID:	3936853





              При Етериум при предишните дъна имах някой съмнения и мислех че ще маже настрани ,но сега картинката е значител,но по - ясна.
              Click image for larger version

Name:	ETH 4isto.png
Views:	1
Size:	8.6 КБ
ID:	3936854





              Ще следиме канала,
              22 юни наближава.

              Click image for larger version

Name:	KANALA.png
Views:	1
Size:	11.6 КБ
ID:	3936855

              Коментар


              • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                И така, докато цаците фалират и няма повече балъци да наливат такива количества, за да поддържа стратегията. Или до безкрайност.
                Ми така е! Ако потока на новите цаца намалее и постепенно наплива на нова храна( цаца) изчезне сомовете се оттеглят доволни и сити в дълбините за да очакват с нова стръв пак да повторят цикъла.
                Я ел.автомобили, я квантови ПСта, я зелен водород...Все ще иама нова стръв.

                Ефекта на махалото. Наляво-надясно, но винаги през долна мъртва точка. И като няма храна няма и енергия. Махалото затихва и в края на краищата спира на долна мъртва точка. Всичко е занулено, но някои са намазали в крайно ляво и крайно дясно положение.
                Аз ще държа конете до 260 долара:-)))
                Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  Цената нагоре - големите излизат и малките плащат сметката.
                  После малките продават панически и големите копуват дъната, после повтаряме упражнението.
                  И така, докато цаците фалират и няма повече балъци да наливат такива количества, за да поддържа стратегията. Или до безкрайност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Цената нагоре - големите излизат и малките плащат сметката.
                    После малките продават панически и големите копуват дъната, после повтаряме упражнението.
                    Много си далеч от истината... имам приятел управлява хедж фонд в щатите.. та отвътре ти казвам на пазара има бикове, мечки и свине.. свинете са май-много големите могат да обръщат посоката, но никой не е по голям от пазара

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                      Цената нагоре - големите излизат и малките плащат сметката.
                      После малките продават панически и големите копуват дъната, после повтаряме упражнението.
                      Много точно!
                      Като с калашник заковано мнение.
                      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                      Коментар


                      • Цената нагоре - големите излизат и малките плащат сметката.
                        После малките продават панически и големите копуват дъната, после повтаряме упражнението.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение
                          Кеша ще стане цар, на всички пазари, по всички земни кълбета
                          Може, ама аз съм консервативен.
                          30% кеш
                          30%злато
                          30%имоти
                          10% инвестиция във физически суровини
                          П.П.не съм евреин
                          Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                          Коментар


                          • Кеша ще стане цар, на всички пазари, по всички земни кълбета

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              що не казвате че свещеното 20к отиде в киреча, и 19к отиде. Следваща цел 10к
                              Като стане бития кон 260$ ще си продам 4те коня. Просто имам принципи. Бачкам само с 30% надценка:-))) Не съм алчен и спекулативен:-))))
                              Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                              Коментар


                              • що не казвате че свещеното 20к отиде в киреча, и 19к отиде. Следваща цел 10к
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X