IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение

    Що?Миау ли ще има?
    Мяу или бау или пък направо БУУМ ...кой знае?! Цената се лъзна под 19000$
    Купуват дребни цацки, а продават стари дърти сомове:-))) Те парите не се губят, нищо не е изтрито. Хората купили на 69000 ги дават на тези купили на по 1-10-100 или 1000 или на 10000$ да кажем. Класическа пирамида....който е в основата е по-стабилен и ще се задържи по-дълго.
    Иначе better е прав. Нещо което не ти е в ръцете и под твой контрол не е твое и може да не си го получиш. То и с пари и със злато...все е така.
    Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
      Какво ви е мнението за Solana?
      Купувай и кредит вземи

      Коментар


      • Цената за първи път е под предишния ATH! Ще тръгват каскадиращи ликвидации на институции! Not your keys, not your coins!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение

          Що?Миау ли ще има?
          Че то си има. Целзия кво прави, не следя. Още ли държи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            Ако имате крипто по борсите или на друго място, теглете на ваш порфейл! Да не кажете, че не съм ви предупредил!
            Що?Миау ли ще има?

            Коментар


            • Ако имате крипто по борсите или на друго място, теглете на ваш порфейл! Да не кажете, че не съм ви предупредил!

              Коментар


              • Какво ви е мнението за Solana?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Броят на миньорите не ни интересува. Колкото и миньори да се откажат, пак ще има достатъчно, за да се поддържа жива самата мрежа на биткойна. Има държави с много евтин ток. Има и евтини соларни панели, с които може да се копае само денем, когато има слънце. Второто го казвам, защото тази идея вече е актуална, особено ако цените на копачките се сринат, като това вече се случва.
                  Ако големите се откажат, ще си копаме вкъщи, каквато всъщност е идеята на Сатоши - възможно най-голяма децентрализация.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Май идва пак момента за изключване на машини и газене с багер:

                    Bitcoin Average Mining Costs: 28 000 $

                    https://en.macromicro.me/charts/2943...ion-total-cost
                    Броят на миньорите не ни интересува. Колкото и миньори да се откажат, пак ще има достатъчно, за да се поддържа жива самата мрежа на биткойна. Има държави с много евтин ток. Има и евтини соларни панели, с които може да се копае само денем, когато има слънце. Второто го казвам, защото тази идея вече е актуална, особено ако цените на копачките се сринат, като това вече се случва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                      Искам да напомня на хората тук, че пак познах! На 24 прогнозирах 20к, но срещнах доста критики за това, ето:

                      [ATTACH=CONFIG]n3936571[/ATTACH]
                      ей, Нострадамус, пропусна да се похвалиш в още 2-3 теми, тцтц

                      Коментар


                      • Май идва пак момента за изключване на машини и газене с багер:

                        Bitcoin Average Mining Costs: 28 000 $

                        https://en.macromicro.me/charts/2943...ion-total-cost

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Аз съм прогнозирал конкретна цена (преди почти 4 месеца!!), която се сбъдна! Бях убеден, че идва голям спад (винаги съм казвал тук за 90%), затова по пътя надолу продавах, защото беше ясно накъде отиват нещата. Ето:
                          Супер, аз предпочитам да си стоя на Unrealized Loss/Gain

                          Даже вчера купих, доволно. Ако падне още, пак ще купя. Пък и да не падне, и 20К ме устройват да купувам,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            И колко милиарда спечели от SELL позицията, която така и не отвори, защото въобще не беше сигурен?

                            Ето аз прогнозирам:
                            1. Повече няма да пада
                            2. Ще падне до 15
                            3. Ще падне до 10
                            4. Ще падне до 5

                            Сега ще чакам нещо от това да се сбъдне и ще ви твърдя, че пак съм познал.
                            Аз съм прогнозирал конкретна цена (преди почти 4 месеца!!), която се сбъдна! Бях убеден, че идва голям спад (винаги съм казвал тук за 90%), затова по пътя надолу продавах, защото беше ясно накъде отиват нещата. Ето:

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Искам да напомня на хората тук, че пак познах! На 24 прогнозирах 20к, но срещнах доста критики за това, ето:

                              [ATTACH=CONFIG]n3936571[/ATTACH]
                              И колко милиарда спечели от SELL позицията, която така и не отвори, защото въобще не беше сигурен?

                              Ето аз прогнозирам:
                              1. Повече няма да пада
                              2. Ще падне до 15
                              3. Ще падне до 10
                              4. Ще падне до 5

                              Сега ще чакам нещо от това да се сбъдне и ще ви твърдя, че пак съм познал.

                              Коментар


                              • Искам да напомня на хората тук, че пак познах! На 24 прогнозирах 20к, но срещнах доста критики за това, ето:

                                Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	3
Size:	73.9 КБ
ID:	3936571

                                Коментар

                                Working...
                                X