IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мастъре, защо затвориха MtGox до утре? Да не земе утре тотално да крашне?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Явно си изнервен днес.
      ами как няма да е
      и ти да очакваш да станеш мултимилиардер след 2-3м и изведнъж да се набълбукаш и аз ще съм изнервен
      сега от глупост и няма да разтовари когато може и като стане 0.0000$ ще се покрие дълбоко в дупката за няколко месеца

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Именно де... Ебем ти и законите, които принуждават всеки притежател на няколко хиляди долара да доказва, че не са прани пари!
        Ако откриеш сметка от няколко хиляди долара с фалшиви данни, какво ще ти попречи впоследствие да я захраниш с 20 милиона?!

        Не говоря за прани пари, а за фалшиви лични данни при откриване на сметка.
        Нали правиш разлика?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Явно си изнервен днес.
          Може и да си прав... Започвам да се притеснявам, че няма да мога да си покрия биткойните продадени на 87 долара преди време.
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Аз говоря за сметки от по няколко хиляди долара.
            Именно де... Ебем ти и законите, които принуждават всеки притежател на няколко хиляди долара да доказва, че не са прани пари!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Не съм чувал досега някой да има много пари за изпиране и да е имал някакви проблеми? Някой чувал ли е такова нЯщо? Напротив, чувал съм за невероятна конкуренция между желаещите да изперат парите на човека! Та чак се е налагало човека с мръсното пране да провежда конкурси и търгове между кандидат перачите за да не вземе да разсърди някой отговорен фактор в държавата.
              Явно си изнервен днес.

              Аз говоря за сметки от по няколко хиляди долара.
              Естествено, че перачите на пари нямат много проблеми, но при тях говорим за 7-8-9 и повече цифрени сметки, а и едва ли ще ги отворят при биткойн брокер.... колкото и да ти се иска.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
                някой може ли да ми каже реалния курс на това нищо в момента ?
                Защо толкова много се вълнуваш от това нищо? Това нищо не е за хора със слаби сърца и нерви!
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Ти говориш за "откриване" и е нормално да има проверки. Най-малкото спазват законите за пране на пари.
                  Не съм чувал досега някой да има много пари за изпиране и да е имал някакви проблеми? Някой чувал ли е такова нЯщо? Напротив, чувал съм за невероятна конкуренция между желаещите да изперат парите на човека! Та чак се е налагало човека с мръсното пране да провежда конкурси и търгове между кандидат перачите за да не вземе да разсърди някой отговорен фактор в държавата.
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • някой може ли да ми каже реалния курс на това нищо в момента ?
                    мтгох е редовно с 5-10 мин лаг а вчера беше 1 час !
                    другите борси и сайтове с информация за биткойни ако изобщо мога да ги отворя има разлика в цената някъде и до 40% !!!!
                    е ква му е моментната цена аджеба

                    Коментар


                    • Майсторе, прав си за граматичестката грешка. Ама прави и забележки на твоя човек, "анонимния", че той гледам тук е най-зле с граматиката, обаче грам забележка не му правиш. И цената хубаво виждам, пише в USD, ей тук долу вдясно има котировки в различни валути. Ти този сайт много добре го знаеш, не се прави на разсеян.
                      http://bitcoincharts.com/

                      И спри, моля те, да наричаш всички наред "мишки", "лузъри", "злобари" и т.н. Не ние злобеем, а ти си нервен, че нещата не вървят на добре. Не си хич глупав и го усещаш, нали? Аз на никого, никога не съм завиждал в тоя живот.
                      Last edited by d333; 11.04.2013, 17:54.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Разбирай го буквално. Чакат поне 2 седмици за да им се активира сметката в евро. Защото възхваляваната система за регулиране на борсите от анонимния им иска паспортни данни, кръвен тест, номер на обувките и бележка от местното МВР, че нямат глоби за неправилно паркиране през последните 10 години. Ако си примерен гражданин, уважаваш законите, сваляш шапка и се оттегляш крачка в страни като срещнеш патрулираш полицай, и предоставиш необходимите документи, тогава ще ти активират сметката. Изискване на Брюксел, кво да го правиш?!
                        Както си написал "потвърди" и аз като Факушка си помислих "завери".
                        Ти говориш за "откриване" и е нормално да има проверки. Най-малкото спазват законите за пране на пари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Мастере как да го разбирам това за 2 седмици чакане?
                          Разбирай го буквално. Чакат поне 2 седмици за да им се активира сметката в евро. Защото възхваляваната система за регулиране на борсите от анонимния им иска паспортни данни, кръвен тест, номер на обувките и бележка от местното МВР, че нямат глоби за неправилно паркиране през последните 10 години. Ако си примерен гражданин, уважаваш законите, сваляш шапка и се оттегляш крачка в страни като срещнеш патрулираш полицай, и предоставиш необходимите документи, тогава ще ти активират сметката. Изискване на Брюксел, кво да го правиш?!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            .. Той масовият потребител трябва да чака почти 2 седмици да му се потвърди сметката в МтГох. Опашката е огромна! Идат на талази...
                            Мастере как да го разбирам това за 2 седмици чакане? Например купил съм вчера на 250 и ся трябва да чакам две седмици преди да ги добарам койните?!?
                            Ми че ако е така то тези талази трябва да са най-тъпите хора на света!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              С какво зарибявам хората бе? Къде спа досега цели 2 месеца и не се вясна в тази тема, когато биткойн от 25 долара отиде на 250? Къде бля досега?
                              Бях в политиката, тъй като загубих интерес в темата за златото. Там цената опря долната граница на рейнджа ми

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Относно биткойна съм спорил с теб не за цената му, а че никога няма да стане масово платежно средство и че само зарибяваш хората.
                                С какво зарибявам хората бе? Къде спа досега цели 2 месеца и не се вясна в тази тема, когато биткойн от 25 долара отиде на 250? Къде бля досега?
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X