IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • IvanTerziev

    Криптирането им и в момента вече е пробито, не може да издържи и два месеца и никой не казва да се прилапат всички койнове за нула време от всички, онзи големия срив беше пробив в критирането..
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      След още 3 дни вече ще си готов да оглавиш Биткойн движението и да бъдеш водач на революцията.
      Защо реши така?
      Освен това който те е послушал - е спечелил. Който слуша мене - пише го в подписа ми.
      Системата за разплащане ми харесва, но ако ще искат цветни копия на документи - да забравят! Още не е тръгнала системата, и забравиха първоначалната идея.
      Първоначално изпратено от supertrader
      Идеята е най вече да може да се декриптират с много по мощен от стандартния хардуер и така може да се направи огромен удар, това с добавянето на койтчета е по трудно дори.
      Kриптирането е удържало едни 20 години, и вероятно са взели сорсове от PGP. Изпищят ли няколко човека за проблем със системата, на другия тия койнове няма да струват и цент. Няма смисъл в тая посока.
      Last edited by IvanTerziev; 21.11.2013, 19:33.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • IvanTerziev

        Идеята е най вече да може да се декриптират с много по мощен от стандартния хардуер и така може да се направи огромен удар, това с добавянето на койтчета е по трудно дори.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Среднограмотен компютърджия като мен се сети за тия неща, за 3 дни ровене.
          След още 3 дни вече ще си готов да оглавиш Биткойн движението и да бъдеш водач на революцията.
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • аве осрахте цялата тема
            или се качваите на влака или не си губете времето ,а и нашето
            Аз за мен си направих изводи, няма да досаждам, успокой се, само нагоре ще вървят! Още weekend-a припкам на дълга командировка за custom-изация при клиент, и той разпитва за койновете покрай другото. Койнове ще има за всички, един по един, моля!
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • така,днес го наблюдавам пазара ,обемите бяха малки но имаше огромно количество бай ордери по надолу което беше доста показателно
              В момента китайците изостават а гокса дърпа яко ценатата /750$ в момента / В гокса има бая американски акаунти и предполагам некитаиската масовка купува яко .Същевремено оборотите при китайците се качват .Минем ли върха очаквам да се изстреляме в космоса

              Очаква се и първия ASIC за лайткоини

              http://www.coindesk.com/asic-miners-litecoin-soon/
              Last edited by kurta007; 21.11.2013, 19:07.

              Коментар


              • аве осрахте цялата тема
                или се качваите на влака или не си губете времето ,а и нашето

                Коментар


                • Първоначално изпратено от _PMP_ Разгледай мнение
                  Г-н Терзиев,

                  Вие сте злият гений на open source-a
                  Става страшно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                    Чудесна идея! Устройство, което има достъп до портфейла ти, както и до компютъра ти, който пък има връзка с нета.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • мъка мъкаа....
                      Ганя Балканский J.R.

                      Коментар


                      • Среднограмотен компютърджия като мен се сети за тия неща, за 3 дни ровене.
                        Иначе е прекрасно средство за разплащане (в тоя си вид), умувам за разни варианти за допълнителна защита.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Oт извора:

                          http://bitcoin.org/en/faq#can-bitcoi...ayment-network

                          Да вдигне ръка кой иска да добавим още едно байтче за нови койнове? Така си и знаех. Да го направим тогава! Технически е един хотфикс, както си обновяваме и Скайпа, който всъщност е на почти същия принцип, сървърът само раздава акаунтите.
                          Оскъдност? На кой му пука, няма да живеем с орлите!
                          Като се замисля - дори няма да е нужно да се гласува, хората, дето бърникат по сорса не са много, обявяват хотфикс и щеш - нещеш го правиш. Не е нужно да знаеш какво е променено. По едно време на Скайп бяха забранили спирането на обновяванията, и да искаш не може да спреш ъпдейта.
                          Една компилирана библиотека да има оставена в отворения код - и това може да стане в нея, и докато се разбере може да минат години.


                          Аха, Вашингтон пост писаха, че ще е добре да му направят банка (да няма флуктуации, за наше добро, кой не би го искал), да видим кой ще се заеме с техническата част на системата. Предполагам който я поддържа и сега.
                          Г-н Терзиев,

                          Вие сте злият гений на open source-a
                          Ганя Балканский J.R.

                          Коментар


                          • Oт извора:
                            Can Bitcoin be regulated?
                            The Bitcoin protocol itself cannot be modified without the cooperation of nearly all its users, who choose what software they use.
                            http://bitcoin.org/en/faq#can-bitcoi...ayment-network

                            Да вдигне ръка кой иска да добавим още едно байтче за нови койнове? Така си и знаех. Да го направим тогава! Технически е един хотфикс, както си обновяваме и Скайпа, който всъщност е на почти същия принцип, сървърът само раздава акаунтите.
                            Оскъдност? На кой му пука, няма да живеем с орлите!
                            Като се замисля - дори няма да е нужно да се гласува, хората, дето бърникат по сорса не са много, обявяват хотфикс и щеш - нещеш го правиш. Не е нужно да знаеш какво е променено. По едно време на Скайп бяха забранили спирането на обновяванията, и да искаш не може да спреш ъпдейта.
                            Една компилирана библиотека да има оставена в отворения код - и това може да стане в нея, и докато се разбере може да минат години.

                            As traffic grows, more Bitcoin users may use lightweight clients, and full network nodes may become a more specialized service.
                            Аха, Вашингтон пост писаха, че ще е добре да му направят банка (да няма флуктуации, за наше добро, кой не би го искал), да видим кой ще се заеме с техническата част на системата. Предполагам който я поддържа и сега.
                            Last edited by IvanTerziev; 21.11.2013, 12:36.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              http://www.coindesk.com/dwolla-bitco...ncy-exchanges/

                              Някои пък затварят поддръжката на БТК.
                              October 10 2013.....оттогава бая вода изтече ,пък и виж цената на койна тогава и сега
                              ще ти помогна малко 122$ е била а сега е 670$ на гокса
                              Last edited by kurta007; 21.11.2013, 11:54.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                +1
                                От одеве, се мъча да получа отговор, от разбирачите на материята, кое именно придава някаква стойност на биткойните.
                                За сега никой не желае да ми отговори...
                                Уважавам спечелилите(и тези, които евентуално още ще спечелят), на все още не ми е ясно, КАКВО е нещото което кара хората да си купят ТОВА... хммм НЕЩО(или нищо)
                                Освен АЛЧНОСТ (от досегашното "движение"), друга за причина не виждам...
                                Пак казвам ЕВАЛА на спечелилите...
                                Освен от Алчност, виждам поне още две причини и те са Страх и Манипулативност.
                                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X