IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
    Отиваме към нулата! Ако имате "койни" продавайте докато можете понеже понеже шоуто СВЪРШИ!!!
    Не си особено оригинален... Това го слушам постоянно откакто биткойн бе с цена от едноцифрено число в долари, лед това в двуцифрено, след това в трицифрено... Ще го слушам и когато стане четирицифрено, а и петцифрено.

    Някой списва ли тук - https://bitcointalk.org/index.php?topic=56593.0
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Старата еврейска схема....Пирамиди, фараони и балъци за милиони!
      Когато цената премина $500 вдигнаха шум, надуха балона по всички медии, даже и ФЕД ги "одобриха"......а масата е обхваната от еуфория и вече планува светлото бъдеще.... само че аз поглеждам графиката и виждам една до болка позната картинка - ПУКККККККК Отиваме към нулата! Ако имате "койни" продавайте докато можете понеже понеже шоуто СВЪРШИ!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
        Очаква се и първия ASIC за лайткоини

        http://www.coindesk.com/asic-miners-litecoin-soon/
        Ефектът тук няма да е толкова осезаем, колкотo при биткойна. Например 50% по-голям хеш-рейт при 50% по-малко ел. енергия, при много по-голяма цена. GPU-тата са без алтернатива тука в следващите 1-2 години. Ако цeната скочи чуствително .. all bets are off

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          От него взех идеята и ми хареса.
          Ааа, добре. И аз така си помислих, че той те вдъхновява!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Нищо не съм решил... Просто забелязах, че твоят подпис е силно подобен на подписа на Frosty.
            От него взех идеята и ми хареса.
            п.с. Айде да не ми се карат за спам - на 734 е в момента!!! Така бива, нали?
            Last edited by IvanTerziev; 21.11.2013, 20:00.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Защо реши така?
              Освен това който те е послушал - е спечелил. Който слуша мене - пише го в подписа ми.
              Нищо не съм решил... Просто забелязах, че твоят подпис е силно подобен на подписа на Frosty.
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Криптирането им и в момента вече е пробито, не може да издържи и два месеца и никой не казва да се прилапат всички койнове за нула време от всички, онзи големия срив беше пробив в критирането..
                Наистина ли вярвате, че точно в тоя хипарския вид ще стане Световната валута, и всеки комп ще бъде част от системата, без банки и регулация? Което всъщност е идеята в началото, запленила сърцата и умовете?
                Щото и сега си имаме султан, и сторно предлага, и обслужване клиенти. И си принтят базите на хартия, дори един колега го е вършил лично докато е бил на работа там.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • IvanTerziev

                  Криптирането им и в момента вече е пробито, не може да издържи и два месеца и никой не казва да се прилапат всички койнове за нула време от всички, онзи големия срив беше пробив в критирането..
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    След още 3 дни вече ще си готов да оглавиш Биткойн движението и да бъдеш водач на революцията.
                    Защо реши така?
                    Освен това който те е послушал - е спечелил. Който слуша мене - пише го в подписа ми.
                    Системата за разплащане ми харесва, но ако ще искат цветни копия на документи - да забравят! Още не е тръгнала системата, и забравиха първоначалната идея.
                    Първоначално изпратено от supertrader
                    Идеята е най вече да може да се декриптират с много по мощен от стандартния хардуер и така може да се направи огромен удар, това с добавянето на койтчета е по трудно дори.
                    Kриптирането е удържало едни 20 години, и вероятно са взели сорсове от PGP. Изпищят ли няколко човека за проблем със системата, на другия тия койнове няма да струват и цент. Няма смисъл в тая посока.
                    Last edited by IvanTerziev; 21.11.2013, 19:33.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • IvanTerziev

                      Идеята е най вече да може да се декриптират с много по мощен от стандартния хардуер и така може да се направи огромен удар, това с добавянето на койтчета е по трудно дори.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Среднограмотен компютърджия като мен се сети за тия неща, за 3 дни ровене.
                        След още 3 дни вече ще си готов да оглавиш Биткойн движението и да бъдеш водач на революцията.
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • аве осрахте цялата тема
                          или се качваите на влака или не си губете времето ,а и нашето
                          Аз за мен си направих изводи, няма да досаждам, успокой се, само нагоре ще вървят! Още weekend-a припкам на дълга командировка за custom-изация при клиент, и той разпитва за койновете покрай другото. Койнове ще има за всички, един по един, моля!
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • така,днес го наблюдавам пазара ,обемите бяха малки но имаше огромно количество бай ордери по надолу което беше доста показателно
                            В момента китайците изостават а гокса дърпа яко ценатата /750$ в момента / В гокса има бая американски акаунти и предполагам некитаиската масовка купува яко .Същевремено оборотите при китайците се качват .Минем ли върха очаквам да се изстреляме в космоса

                            Очаква се и първия ASIC за лайткоини

                            http://www.coindesk.com/asic-miners-litecoin-soon/
                            Last edited by kurta007; 21.11.2013, 19:07.

                            Коментар


                            • аве осрахте цялата тема
                              или се качваите на влака или не си губете времето ,а и нашето

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от _PMP_ Разгледай мнение
                                Г-н Терзиев,

                                Вие сте злият гений на open source-a
                                Става страшно

                                Коментар

                                Working...
                                X