IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron
    Не се опитвай да прилагаш класическите технически и фундаментален анализ към биткойните
    А кво да прилагам ? хвърляне на боб може би ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron
      Аз лично никога не бих си купил нищо от тях.Да направи една справка в техния форум а и в биткоинтолк имат тема ,колко хиляди молби за рефънд имат и колко псувни ядат ,закъснели срокове ,некоректност и т.н.
      Да бяга далече,особедно пък начинаещ копач,те ще убият всичко детско в него
      Last edited by kurta007; 26.02.2014, 14:06.

      Коментар


      • действа си класическия технически анализ... макар, че една модификация на стандартното отклонение ми дава изключителни сигнали
        Keep going ...

        Коментар


        • благодаря как да се свържа с тези момчета?
          Keep going ...

          Коментар


          • barbaron, ако отида при тези българските момчета пак ли трябва да чакам за да се докопам за машина за копане? отделно с тези машини мога да копая всякакви криптовалути нали? не само биткойни
            Keep going ...

            Коментар


            • http://bitcoinwisdom.com/markets/bitstamp/btcusd

              На 4 часа графика ясно се вижда че търговииката е чисто техническа и трябва да пробием низходящия канал.
              Чисто фундаментално пазара е в изчаквателна позиция отностно обещаното изявление за купуването на Гокса.
              http://www.scribd.com/doc/209050732/...Strategy-Draft
              И изобщо за някакви новини около тях.Мен лично бая ме съмняват тея изявления.
              Ако все пак има някакво такова с обещание за придобиване и последващо оздравяване на компанията и че ще върнат койните ще има рали поне до 800-900$ зоната в период 1-2 седмици.
              Ако обаче няма никакво изявление близките дни и седмици мисля че ще това рали ще се състой така или иначе но ще е по-късно и пазара ще консолидира.
              Така или иначе сантимента се подобрява а това е най-важното

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                ами тогава да те попитам следното при инвестиция от 1000 лв да кажем и постояннна цена на биткойна от 550 долара/койн за колко време се избива?
                Ако инвестираш в копаене на скрип валути,инвестицията в момента се избива за около 6 месеца.Но това постоянно се мени,имаше времена когато се избиваше и за 1м. имаше и за 10м.
                Като цяло за мен с търговия могат да се правят доста повече пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron

                  П.П. Полюбувайте се на красивото V, изрисувано тази нощ тук: http://bitcoinwisdom.com/markets/bitstamp/btcusd

                  Коментар


                  • ами тогава да те попитам следното при инвестиция от 1000 лв да кажем и постояннна цена на биткойна от 550 долара/койн за колко време се избива?
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fefo Разгледай мнение
                      когато дойдат те да си харчат койните в ресторанта дето миеш чинии, в коя икономика точно наливат пари и от къде са дошли те?
                      Аз бих му дал един приятелски съвет на Фростев.Щом иска да наливаме пари в бг икономиката ,да си купи един QR четец и ще му плащаме с биткойни ,когато ползваме тоалетната която чисти

                      Коментар


                      • fefo

                        Всяка борса - сайтче за търговия с биткойн в определен момент ще изчезне "вземайки" някакво количество пари на клиентите си .Сайтовете затова са направени и затова работят с мижава комисионна.Бъдещата стойност на койните създедени по тази схема е 0.00000 !!!!!!!!! Имайте го впредвид това.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fefo Разгледай мнение
                          Помисли си добре какви бяха цените, когато покрилия се от срам мастър започна темата и гледай само да не си прехапеш езика
                          Привет биткойнери.

                          Не съм се покрил, разбира се. Чета ви от време на време и се забавлявам. Най-злобните коментари най-много ме забавляват...

                          Биткойн е тук и ще остане тук. Свят без криптовалути вече е невъзможен. Преки губещи са банките и световния финансов олигопол. Светът върви напред и никой не може да спре новите цифрови технологии за децентрализираното съхранение на стойност. Те са много по-сигурни от сегашната банкова система, много по-евтини и дават невероятна финансова свобода и независимост на този, който ги използва.

                          Както сами виждате, ако не се вдига курса на Биткойн то започва да расте курса на физическото инвестиционно злато и сребро. Умните пари не търпят повече риска от планините от нищо незначещи хартишки, чието количество се увеличава с милиарди новонапечатани ежедневно. Държавните дългове в световен мащаб продължават да растат и това е прекия показател, че кризата не само че не отшумява, а навлиза в най-взривоопасната си фаза.

                          Много съм зает и затова по-рядко чета този форум. Очаквайте новини за Биткойн и на местно ниво до 2-3 седмици.

                          С най-добри пожелания.
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron
                            с дивидент 1.25% дневно, т.е. 473% годишно (засега) от тук:
                            https://www.havelockinvestments.com/funds.php
                            Можете да започнете да скандирате в хор: "скам, понци и т.н.", но канадците плащат дивидентите вече трети ден.
                            Барбароне, понеже си от наще (а и май си ми морски) да ти дам един съвет:
                            Много добре разбери как точно работят B.MINE, B.SELL и B.EXCH. Тази тройка от инструменти образува механизъм за спекулация с бъдещето на мрежата или по друг начин казано - дериват на трудността.

                            Инфо тук - https://bitcointalk.org/index.php?topic=430137.0
                            "Там, където глупостта е образец, разумът е безумие."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Въпроса е, че вие не само, че нищо не печелите, ами само си давате парите на разни интернет-шарлатани, които ви залъгват с омайни приказки за "машинки за копаене на виртуални пари", с които уж може да забогатееш от нищото.

                              Поне ако вкарвахте тези пари в родната икономика за нещо реално, нямаше да ме е яд толкова. С тия шиткойни спонсорирате чужди икономики. Дали въобще печелите нещо е много съмнително.
                              Замръзнал, още не мога да разбера защо си най-активен в темата, в която си най-люх.

                              Първо - никой от коментиращите не се е оплакал от загуби, свързани с биткойн или други криптовалути. Помисли си добре какви бяха цените, когато покрилия се от срам мастър започна темата и гледай само да не си прехапеш езика
                              Второ - никой не твърди, че това е "ацката схема батка ръйшли". Никой не твърди, че падат пари от небето. Копането си е инвестиция от всякъде, бизнес ако щеш. Има риск има и награда. Никой нищо не ти обещава. Правиш си сметката добре - пичелиш; пишман инвеститор си - ни пичелиш. То май за всичко важи тоя принцип, а?

                              Това с икономиката добре го каза, ама не съвсем.
                              Има едни пичове, които са си наши момчета и сглобяват копачки в България - сиреч правят собствен дизайн платки на които се лепят чиповете, добавят захранване, охлаждане и т.н. И познай какво? По едно време приемаха немалко поръчки и за Европа.
                              Ако спреш да гледаш замалко БиТиВи новините и се огледаш, ще забележиш, че в България е пълно със супер-квалифицирани хай-тек гении (разбирай гийкове). Малък процент (но достатъчен) от тях се хванаха здраво за хорото с видео картите и дръпнаха много напред.

                              Я сега колега, последно въпросче, дано вържете тройка - когато дойдат те да си харчат койните в ресторанта дето миеш чинии, в коя икономика точно наливат пари и от къде са дошли те?

                              Да се застраховам от плоски, злобни коментари - не, не се притеснявам от случващото се с Биткойн. Аз съм фен на технологията и възможностите й. Не копая и никога не съм, а койни имам колкото да не е без хич, които вече ги завъртях няколко пъти и "ма боли" дет са вика
                              Last edited by fefo; 26.02.2014, 03:20.
                              "Там, където глупостта е образец, разумът е безумие."

                              Коментар


                              • всеки си гледа нещата през неговата камбанария наистина е интересен момента за криптовалутите и това може и да е краха им, но този филм аз лично го гледам за трети път

                                може този път да е последен, но аз склонен да заложа пари и го правя, че ше продължи да съществува. осъзнавам, че е рискова инвестиция и започнах с 0,5% от активите ми... успях да направя 1000% доходност до момента и в най-лошия да загубя първоначалната инвестиция от 0,5%

                                ако оцелее койна обаче ще направя минимум още 1000

                                всеки си има глава на раменете и да си опича ъкъла.

                                днес купих на 2.85...сега поглеждам, че сме на 3.227... баси краха, баси чудото
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X