IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    Поне ако вкарвахте тези пари в родната икономика за нещо реално, нямаше да ме е яд толкова. С тия шиткойни спонсорирате чужди икономики. Дали въобще печелите нещо е много съмнително.
    Фростев ,ние колкото сме спечелили,продължаваме да печелим и ще спечелим, ти никога няма да го постигнеш на БФБ !
    Така че,бягай да си играеш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      С тия шиткойни спонсорирате чужди икономики.
      О, Фрости добре дошъл.
      Без теб е скучно.
      Няма да обръщам внимание на другите забавни твърдения.
      Кажи ми нещо, с което да спонсорирам виртуалното животно българска икономика и веднага ще се откажа от шит и миткойни?
      Да си забелязал някой да има желание да подкрепи нещо българско и да не изяде огромно л**но ?
      Твърдя, че с подкрепата си за виртуалните валути подкрепяме българската икономика, модерни сме и показваме, че искаме да правим нещо и все още шаваме. И даваме надежда на това място нещо да се раздвижи след неминуемия тотален срив. Няма какво да се лъжем - изходът от тази перманентна криза е или тоталитарно управление или тотално зануляване. Колко години ще издържи нов тоталитарен режим - как мислиш? С този демографски проблем ще можем ли да ги подредим пак роднина-милиционер, роднина-милиционер. Очаквам да се появят 'оптимистите' в тая тем, които да обяснят, че акциите тръгват нагоре, кризата е свършила и двуцифреният ежегоден растеж е гарантиран. Е - поне на книга.

      Коментар


      • www.btc-e.com е за мен най-добрата и тя е в България виж за какво става въпрос и прецени сам
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
          борсата, на която търгувам е в България
          Коя е борсата в България? Че тъкмо се регистрирах на Bitstamp но ако има тука, може да си купя от нея.

          Коментар


          • barbaron, нищо не разбирам от твоите неща ама ми е инетересно и ако ти се обяснява съм готов да те изслушам

            доколкото разбирам ти инвестираш в хардуер, който копае... аз съм повече по спекулата, но бих инвестирал и в копаене ако знам за какво става въпрос
            Keep going ...

            Коментар


            • бараточка, борсата, на която търгувам е в България и тия пичове инвестират тук, а когато направя 1 000 000 000% доходност мисля да направя много хубави неща за милата ни родина

              така че само можеш да ни стискаш палци да успеем
              Last edited by Mr.Profit; 25.02.2014, 20:48.
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kurta007
                Балъците са такива като теб ,злобещи по форумите малки душички, че някой хора правят пари докато ти и подобните ти ахмаци лапате мухи
                Глупости. Винаги се радваме, когато наши сънародници и съграждани печелят. Въпроса е, че вие не само, че нищо не печелите, ами само си давате парите на разни интернет-шарлатани, които ви залъгват с омайни приказки за "машинки за копаене на виртуални пари", с които уж може да забогатееш от нищото.

                Накрая като си сметнете всички разходи и тока, не само че не сте спечелили нищо, ами сте вътре с двата крака. Пресен пример е Форекс Майстора. Той затова вече не се появява в темата си. Затова и в интернет е пълно с обяви за продажба на копачки от фалирали биткойн-инвеститори. Така че, не се пали толкова.

                Поне ако вкарвахте тези пари в родната икономика за нещо реално, нямаше да ме е яд толкова. С тия шиткойни спонсорирате чужди икономики. Дали въобще печелите нещо е много съмнително.
                Last edited by Frosty; 25.02.2014, 20:41.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  Само въпрос на време е и останалите борси да оберат парите на наивниците и да хлопнат кепенците с изтъркания номер "спираме да плащаме, щото имаме технически проблеми".
                  да си борса на криптовалути си е доста доходно... преди малко видях съобщение от бтц-е, че мислят да пускат одитирани отчети за финансовото им състояние
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                    Къде ли е Мастъра да обяснява, че вярва в честните пари: злато, сребро и биткойни.
                    Мастъра не си ли държеше активите в mt gox?
                    Според мен няма да го видим повече в тази тема. Помня го как дрънкаше глупости и се опитваше да подлъгва хората, че биткойните били по-сигурни от банките.

                    Само въпрос на време е и останалите борси да оберат парите на наивниците и да хлопнат кепенците с изтъркания номер "спираме да плащаме, щото имаме технически проблеми".
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                      Къде ли е Мастъра да обяснява, че вярва в честните пари: злато, сребро и биткойни.
                      Това пък какво трябва да значи??? Гокса отдавна беше мъртъв (даже вече миришеше). Мастъра не казва "вярвам в злато сребро и мтгокс", и си счупи пръстите да обяснява ДА НЕ СЕ ДЪРЖАТ ПАРИ ПО БОРСИТЕ. Аз лично не виждам нищо твърде необичайно да се случва в света на криптовалутите със изчезването на най-измислената и прехвалена борса. Обменният курс към момента спрямо долара също не ме интересува (в интерес на истината, се радвам чисто вътрешно , че дори и късно натоварил самосвала, имам повишение на стойността в пъти дори и на днешния минимум). Ще поживеем, ще видим.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                        Това ми звучи като експерт в инвестирането !
                        Не точно , по-скоро в проектирането на обекти за инвестиране
                        Don't work hard, work smart!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                          Ми то не е някаква тайна, и друг път съм споменавал май - работя в инженерното проектиране.
                          Това ми звучи като експерт в инвестирането !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                            Бих изслушал какво предлагаш с удоволствие. Може и на лични. Какво отричаш разбрах. Никога нищо не се знае, може пък да ти стана клиент. Не съм саркастичен, наистина би ми било интересно какво предлагаш.
                            Ми то не е някаква тайна, и друг път съм споменавал май - работя в инженерното проектиране.
                            Don't work hard, work smart!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                              Прав си, трябва да се дава акъл, непотърсен, но акъл. Например аз ти давам акъл да продаваш биткойни. На късо дори.
                              Благодаря за съвета , обаче биткойни практически нямам, имам някакви сатошита, които уж се равняват на няколко долара. Ама не съм си ги купувал, бяха награда за нещо от някакъв сайт.
                              Държа си ги просто така - като колекционер
                              Don't work hard, work smart!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                                Не си спомням да съм се обръщал към теб, или да съм ти давал съвети
                                Нито съм те определял за неграмотен или идиот, не знам защо се припозна сам и сам се определи така ?
                                Защо си толкова изнервен? Нещо си се набутал ли?


                                Споменавал съм и друг път - аз си имам професия, изкарвам си парите от това, че клиентите ми се доверяват за това, което получават от мен.
                                Не разчитам за доходите си на това да купя нещо и да се надявам да повиши цената си, за да спечеля. Най-малкото пък виртуални валути.
                                Прав си, трябва да се дава акъл, непотърсен, но акъл. Например аз ти давам акъл да продаваш биткойни. На късо дори.
                                Бих изслушал какво предлагаш с удоволствие. Може и на лични. Какво отричаш разбрах. Никога нищо не се знае, може пък да ти стана клиент. Не съм саркастичен, наистина би ми било интересно какво предлагаш.
                                Last edited by MiceM; 25.02.2014, 16:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X