IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • благодаря как да се свържа с тези момчета?
    Keep going ...

    Коментар


    • barbaron, ако отида при тези българските момчета пак ли трябва да чакам за да се докопам за машина за копане? отделно с тези машини мога да копая всякакви криптовалути нали? не само биткойни
      Keep going ...

      Коментар


      • http://bitcoinwisdom.com/markets/bitstamp/btcusd

        На 4 часа графика ясно се вижда че търговииката е чисто техническа и трябва да пробием низходящия канал.
        Чисто фундаментално пазара е в изчаквателна позиция отностно обещаното изявление за купуването на Гокса.
        http://www.scribd.com/doc/209050732/...Strategy-Draft
        И изобщо за някакви новини около тях.Мен лично бая ме съмняват тея изявления.
        Ако все пак има някакво такова с обещание за придобиване и последващо оздравяване на компанията и че ще върнат койните ще има рали поне до 800-900$ зоната в период 1-2 седмици.
        Ако обаче няма никакво изявление близките дни и седмици мисля че ще това рали ще се състой така или иначе но ще е по-късно и пазара ще консолидира.
        Така или иначе сантимента се подобрява а това е най-важното

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
          ами тогава да те попитам следното при инвестиция от 1000 лв да кажем и постояннна цена на биткойна от 550 долара/койн за колко време се избива?
          Ако инвестираш в копаене на скрип валути,инвестицията в момента се избива за около 6 месеца.Но това постоянно се мени,имаше времена когато се избиваше и за 1м. имаше и за 10м.
          Като цяло за мен с търговия могат да се правят доста повече пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron

            П.П. Полюбувайте се на красивото V, изрисувано тази нощ тук: http://bitcoinwisdom.com/markets/bitstamp/btcusd

            Коментар


            • ами тогава да те попитам следното при инвестиция от 1000 лв да кажем и постояннна цена на биткойна от 550 долара/койн за колко време се избива?
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fefo Разгледай мнение
                когато дойдат те да си харчат койните в ресторанта дето миеш чинии, в коя икономика точно наливат пари и от къде са дошли те?
                Аз бих му дал един приятелски съвет на Фростев.Щом иска да наливаме пари в бг икономиката ,да си купи един QR четец и ще му плащаме с биткойни ,когато ползваме тоалетната която чисти

                Коментар


                • fefo

                  Всяка борса - сайтче за търговия с биткойн в определен момент ще изчезне "вземайки" някакво количество пари на клиентите си .Сайтовете затова са направени и затова работят с мижава комисионна.Бъдещата стойност на койните създедени по тази схема е 0.00000 !!!!!!!!! Имайте го впредвид това.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fefo Разгледай мнение
                    Помисли си добре какви бяха цените, когато покрилия се от срам мастър започна темата и гледай само да не си прехапеш езика
                    Привет биткойнери.

                    Не съм се покрил, разбира се. Чета ви от време на време и се забавлявам. Най-злобните коментари най-много ме забавляват...

                    Биткойн е тук и ще остане тук. Свят без криптовалути вече е невъзможен. Преки губещи са банките и световния финансов олигопол. Светът върви напред и никой не може да спре новите цифрови технологии за децентрализираното съхранение на стойност. Те са много по-сигурни от сегашната банкова система, много по-евтини и дават невероятна финансова свобода и независимост на този, който ги използва.

                    Както сами виждате, ако не се вдига курса на Биткойн то започва да расте курса на физическото инвестиционно злато и сребро. Умните пари не търпят повече риска от планините от нищо незначещи хартишки, чието количество се увеличава с милиарди новонапечатани ежедневно. Държавните дългове в световен мащаб продължават да растат и това е прекия показател, че кризата не само че не отшумява, а навлиза в най-взривоопасната си фаза.

                    Много съм зает и затова по-рядко чета този форум. Очаквайте новини за Биткойн и на местно ниво до 2-3 седмици.

                    С най-добри пожелания.
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron
                      с дивидент 1.25% дневно, т.е. 473% годишно (засега) от тук:
                      https://www.havelockinvestments.com/funds.php
                      Можете да започнете да скандирате в хор: "скам, понци и т.н.", но канадците плащат дивидентите вече трети ден.
                      Барбароне, понеже си от наще (а и май си ми морски) да ти дам един съвет:
                      Много добре разбери как точно работят B.MINE, B.SELL и B.EXCH. Тази тройка от инструменти образува механизъм за спекулация с бъдещето на мрежата или по друг начин казано - дериват на трудността.

                      Инфо тук - https://bitcointalk.org/index.php?topic=430137.0
                      "Там, където глупостта е образец, разумът е безумие."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        Въпроса е, че вие не само, че нищо не печелите, ами само си давате парите на разни интернет-шарлатани, които ви залъгват с омайни приказки за "машинки за копаене на виртуални пари", с които уж може да забогатееш от нищото.

                        Поне ако вкарвахте тези пари в родната икономика за нещо реално, нямаше да ме е яд толкова. С тия шиткойни спонсорирате чужди икономики. Дали въобще печелите нещо е много съмнително.
                        Замръзнал, още не мога да разбера защо си най-активен в темата, в която си най-люх.

                        Първо - никой от коментиращите не се е оплакал от загуби, свързани с биткойн или други криптовалути. Помисли си добре какви бяха цените, когато покрилия се от срам мастър започна темата и гледай само да не си прехапеш езика
                        Второ - никой не твърди, че това е "ацката схема батка ръйшли". Никой не твърди, че падат пари от небето. Копането си е инвестиция от всякъде, бизнес ако щеш. Има риск има и награда. Никой нищо не ти обещава. Правиш си сметката добре - пичелиш; пишман инвеститор си - ни пичелиш. То май за всичко важи тоя принцип, а?

                        Това с икономиката добре го каза, ама не съвсем.
                        Има едни пичове, които са си наши момчета и сглобяват копачки в България - сиреч правят собствен дизайн платки на които се лепят чиповете, добавят захранване, охлаждане и т.н. И познай какво? По едно време приемаха немалко поръчки и за Европа.
                        Ако спреш да гледаш замалко БиТиВи новините и се огледаш, ще забележиш, че в България е пълно със супер-квалифицирани хай-тек гении (разбирай гийкове). Малък процент (но достатъчен) от тях се хванаха здраво за хорото с видео картите и дръпнаха много напред.

                        Я сега колега, последно въпросче, дано вържете тройка - когато дойдат те да си харчат койните в ресторанта дето миеш чинии, в коя икономика точно наливат пари и от къде са дошли те?

                        Да се застраховам от плоски, злобни коментари - не, не се притеснявам от случващото се с Биткойн. Аз съм фен на технологията и възможностите й. Не копая и никога не съм, а койни имам колкото да не е без хич, които вече ги завъртях няколко пъти и "ма боли" дет са вика
                        Last edited by fefo; 26.02.2014, 03:20.
                        "Там, където глупостта е образец, разумът е безумие."

                        Коментар


                        • всеки си гледа нещата през неговата камбанария наистина е интересен момента за криптовалутите и това може и да е краха им, но този филм аз лично го гледам за трети път

                          може този път да е последен, но аз склонен да заложа пари и го правя, че ше продължи да съществува. осъзнавам, че е рискова инвестиция и започнах с 0,5% от активите ми... успях да направя 1000% доходност до момента и в най-лошия да загубя първоначалната инвестиция от 0,5%

                          ако оцелее койна обаче ще направя минимум още 1000

                          всеки си има глава на раменете и да си опича ъкъла.

                          днес купих на 2.85...сега поглеждам, че сме на 3.227... баси краха, баси чудото
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • http://seekingalpha.com/article/2046...w?source=yahoo

                            Bitcoin = Fools Gold. A fool and their money are soon parted.

                            Quote of the day by CNBC in a response to a question "what will you tell your grandkids about BitCoin?"I'll tell them it was the place we went to hide our money, and it hid it so well we couldn't ever find it again."

                            Коментар


                            • http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=3414499

                              Коментар


                              • Чудя се.... Кой ли от тоя форум е човек, работещ за btc-e и се опитва да вдига рейтинга на шитовете?...

                                Коментар

                                Working...
                                X