IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron
    [IMG]
    Следите на мошениците остават в BlockChain завинаги
    Абе Барбароне, възрастен човек си, знаеш какво е да не виждаш дребен текст. Тая картинка, дето си я пуснал, нищо не и се разбира. Я пусни един линк към оригинала или я качи в по-нормален (четим) размер.
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Само не разбрах, за какво им е на руснаците да хакват каквото и да било, след като в репортажа дадоха, че вече имат платка, с която могат да печат каквито си искат койни в неограничено количество и то с минимални разходи, при евтиния ток в Русия.
      Едните са обикновени бандити, другите се опитват да правят някакъв бизнес.
      Голяма част от компютърният бандитизъм, е дело на руски, или на такива от бившите съветски републики хакери.

      A U.S. District Court judge in Atlanta last week handed a five year prison sentence to Mark Vartanyan, a Russian hacker who helped develop and sell the once infamous and widespread Citadel banking trojan.
      https://krebsonsecurity.com/2017/07/...er-got-busted/

      Обикновено дават фира, когато тръгнат да почиват я в Гърция, я на Малдивите.
      Last edited by индианеца; 27.07.2017, 13:29.

      Коментар


      • Ама разбира се... нали и гокса беше хакнат от "руски хакери" и парите на крипто-маниаците пак изфирясаха.
        Само не разбрах, за какво им е на руснаците да хакват каквото и да било, след като в репортажа дадоха, че вече имат платка, с която могат да печат каквито си искат койни в неограничено количество и то с минимални разходи, при евтиния ток в Русия.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          Преди това само трябва да обявиш, че кражбата е дело на мними руски хакери.
          Аз ти обясних, че хакерите на "мними руски", а реално такива. Политическите пристрастия играят лоша шега понякога.

          Коментар


          • Тея явно са се възползвали от съвета ми, че най-лесния начин да забогатееш е като си направиш он лайн борса и като се накачат достатъчно шарани на кукичката директно изчезваш с парите им. Преди това само трябва да обявиш, че кражбата е дело на мними руски хакери.
            Тарикатите сега ще купонясват ден и нощ на Малдивите с парите на крипто-маниаците.
            Да видим коя е следващата борса, която ще изгърми и ще завлече парите на балъците.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
              Дааа. Мошениците започнаха да гърмят един след друг.
              Който се интересува от темата да потърси новините относно: "Suspect of Mt Gox Hack and Money Laundering Is Alleged BTC-E Admin Arrested in Greece"
              и
              Breaking open the MtGox case, part 1


              Интересно дали и монетите от българската борса за биткойни са изпрани от същите руснаци, които явно имат нещо общо и с препиране на парите от ransomware?

              АКО има връзка на наш'те тарикати с тея руснаци е хубаво да си изтеглите активите от българската биткойн борса докато все още не са ви ги откраднали или запорирали във връзка с разследването.

              Сега очаквам да се отприщи голям вой.

              Коментар


              • https://medium.com/crypt-bytes-tech/...am-2de2952ec7d

                The below new byte confirms the reasons why BTC-E is down for over a day. And the reason being the arrest of its Alleged Admin 38-year-old Russian Alexander Vinnik. It is alleged by US Authorities that he was the master mind behind multi-billion dollar Money Laundering operations which was possibly through BTC-e. Also the Bitcoin hack trail from the Mt-Gox hack seems to be traced to him and it is alleged that 306,853 bitcoins stolen after the attack on Mt. Gox entered the BTC-e purses. Which is a big news as this will finally solve the mystery behind one of the worst hacks in Bitcoin history.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                  Май истинската причина не е "unscheduled ongoing maintenance"!
                  https://cointelegraph.com/news/bitco...gin-to-surface
                  https://www.reuters.com/article/us-g...-idUSKBN1AB1OP
                  Мда,усетих го това.
                  А интересното,е че моя бъкет не листва позициите ми от криптовалути,защото след мое гневно писмо,започнаха да дават котировки от други борси на отворената ми позиция.
                  Това ме спасява от изгубване на средства,при затриване на дадена борса
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • А,че милион няма да стигне това е ясно. То и златото отиваше на 5000 после на 10 000 ама нещо.....
                    При положение,че има 100 пъти по-добри криптовалути сруващи нищожни пари а тая глупост е почти 10 пъти над стойността си. Това е заради ценовите манипулации. При положение,че тези борси са нерегулирани тази цена е една измишльотина

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bghighlander Разгледай мнение

                      Милион най-вероятно няма да стане, но не пречи някои хора да направят (да са направили) пачки от копане и търговия с биткойн. Ти колко направи? Нула?
                      Така е това никой не го отрича. Въпроса е вие тук колко направихте. Милион поне?
                      100 пъти попитах тия вярващите в революцията на биткойна защо не инвестират една голяма сума и да почнат копане в промишлени количества и търговия и да правят по няколко стотин бона на месец???????

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                        Да ти се връща, и аз ти слагам плюс. Един милион няма никога да стане. Балонът ще издиша в един момент.
                        Милион най-вероятно няма да стане, но не пречи някои хора да направят (да са направили) пачки от копане и търговия с биткойн. Ти колко направи? Нула?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Някой да знае какво става с BTC-e борсата?
                          Че няма котировки,а бъкета ми от там взема и е спек.....
                          Май истинската причина не е "unscheduled ongoing maintenance"!
                          https://cointelegraph.com/news/bitco...gin-to-surface
                          https://www.reuters.com/article/us-g...-idUSKBN1AB1OP
                          Last edited by marin1; 26.07.2017, 18:56.
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            ....
                            П.С. А сотйност му придава теорията за чистата акция на професор Каро - считам, че биткойн я олицетоврява на 100%. За незапознатите с теорията - да си я прочетат за домашно и да намерят 10 разлики, ако изобщо могат да намерят толкова
                            +1000025
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                              Не виждам нищо ново в тази статия, и все още не разбирам КОЕ придава СТОЙНОСТ на тоа еуектронен запис ...
                              Инак, Виктор Папазов е буден, "тарикат"-човек, за който на времето се гоореше, че събираше капачки за БМВ ... Имаше такава игра на една бирена фирма... Не помня, дали успя
                              Успя - докато има балъци за доене, ще има и тарикати, които ще ги доят, само че вече ще е една идея по-рафинирано като замисъл, но с реално същият финален резултат Бях го позабравил този момент, добре че ме присети за него.
                              П.С. А сотйност му придава теорията за чистата акция на професор Каро - считам, че биткойн я олицетоврява на 100%. За незапознатите с теорията - да си я прочетат за домашно и да намерят 10 разлики, ако изобщо могат да намерят толкова
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                                Добри Ютро!
                                http://www.segabg.com/article.php?id=865070
                                Да си призная честно не съм очаквал толкова добра статия по темата във вестник Сега! Даже - въобще в Българска медия не съм очаквал ......
                                *Авторът е основател на Българската фондова борса.
                                Не виждам нищо ново в тази статия, и все още не разбирам КОЕ придава СТОЙНОСТ на тоа еуектронен запис ...
                                Инак, Виктор Папазов е буден, "тарикат"-човек, за който на времето се гоореше, че събираше капачки за БМВ ... Имаше такава игра на една бирена фирма... Не помня, дали успя
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X