IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bgMan Разгледай мнение
    Предполагам на всички, които се занимават с това вече е ясно - честит ви нов биткойн клонинг!

    В тази връзка ако някой има наличности в Coinbase - махайте си биткойните от там преди края на месеца, иначе ще ви откраднат BCC, които трябва да получите след форка ако имате някаква наличност BTC.
    Повечето големи борси съобщиха, че ще добавят автоматично BCC в балансите на всички, които имат биткойни. Но има изключения, така че е добре човек да проследи нещата. Но няма да е голяма беля всъщност - цената BCC в момента е към 2,5% от BTC. Те дневните колебания са по-големи.

    Коментар


    • Предполагам на всички, които се занимават с това вече е ясно - честит ви нов биткойн клонинг!

      В тази връзка ако някой има наличности в Coinbase - махайте си биткойните от там преди края на месеца, иначе ще ви откраднат BCC, които трябва да получите след форка ако имате някаква наличност BTC.

      Коментар


      • Мисля да инвестирам в ВТС, дали е удачен момента?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron
          Ако става дума за брътвежите на "експертът Георги Котев", съгласен съм с теб
          За него става въпрос. Но при медиите не е като приказката за лъжливото овчарче - да имаш право на три опита При медиите за мен е достъчен само един случай, особено пък толкова брутален. Най-малкото, защото демонстрира липса на система за управление на качеството - независима проверка от много източници, разпитване на другата страна и т.н.
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron
            Продължавай да си четеш ПРАС-ПРЕС.
            Там преди години си чел, че КТБ е страхотна банка,
            че Бареков, Василев и Пеевски са страхотни българи

            Няма нужда да четеш единствените български независими разследващи журналисти

            Кой им плаща?
            Не #кой, а кои. Ето ги:
            348 еднократни абонати за 2017 г. са осигурили сумата от 8888.00 €.
            573 активни месечни абонати осигуряват 2536.00 € месечнo.
            БИВОЛЪ са всичко друго, но не и обективни. Дали е защото не са независими или защото са обсебени от омраза към определени лица, организации и фирми, или пък защото са просто некадърни и обсебени от теорията на конспирациите, аз не знам. За мен беше достатъчно, че разпространяваха активно брътвежите на един психопат в област, в която съм експерт с международно признание. От тогава не ги чета.

            И въобще понятието "разследващ журналист" напоследък се обезцени не само у нас, но и навсякъде. В 90% от случаите това са хора с ментални изменения на тема конспирации. Типичен приемр е друг "гигант" в тази област - Григор Лилов. Според мен трябва да го затворят в Св. Наум, Раднево, Курило или Карлуково.

            P.S. не съм имал предвид КТБ в мнението си по-долу.
            Last edited by netware5; 28.07.2017, 12:43.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

              Видя ли БИВОЛЪ и преставам да чета. Нищо чудно скоро да съобщят, че една тяхна любима банка е замесена. Боклуци са БИВОЛЪ.
              +100500
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                Добри Ютро!
                Няма нищо вярно в писанията че има Българска връзка в прането на Биткоини през BTC-e
                БИВОЛ са си направили труда да открият нещо, но няма никакви доказателства за такава връзка!
                https://bivol.bg/btc-e-bulgaria.html
                "Проблем е обаче, че недоволни потребители от цял свят с блокирани средства в BTC-е обсъждат „българската връзка“, което при липса на достоверна официална информация подхранва конспиративни теории и може да навреди на имиджа на страната."

                П.С. Още преди години се говореше че сървърите на BTC-e се намират физически в България, но май са били само клюки ......
                Видя ли БИВОЛЪ и преставам да чета. Нищо чудно скоро да съобщят, че една тяхна любима банка е замесена. Боклуци са БИВОЛЪ.
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Добри Ютро!
                  Няма нищо вярно в писанията че има Българска връзка в прането на Биткоини през BTC-e
                  БИВОЛ са си направили труда да открият нещо, но няма никакви доказателства за такава връзка!
                  https://bivol.bg/btc-e-bulgaria.html
                  "Проблем е обаче, че недоволни потребители от цял свят с блокирани средства в BTC-е обсъждат „българската връзка“, което при липса на достоверна официална информация подхранва конспиративни теории и може да навреди на имиджа на страната."

                  П.С. Още преди години се говореше че сървърите на BTC-e се намират физически в България, но май са били само клюки ......
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    кога ще спре тази схема мине не мине някой месец и гръмне някоя плаформа и краднат на хората парите.
                    За какво да спира схемата, след като не е незаконна? Между реални пари и виртуални измишльотини има голяма разлика.Пък и не се знае дали десетките хиляди койни не ги е задигнало някое лапе-хекерче 5-6 клас, анонимно през публичен достъп от някоя библиотека.

                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Барбароне етера,ще се прецака ли ако при биткойна има сплит,или нещо пообно?
                      Все пак има корелация между тях.....
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron
                        За мен никакво спиране, https://www.hashnest.com/ е голяма работа
                        Ти си от другата страна на реката
                        Да видим до какво ще доведе конфронтацията на копачите,срещу спекулантите....
                        Ти няма какво да губиш,аз трябва да пазя капитала.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Извадка от доказателствата при разследването на русначето:
                          "BTC-e is located in Bulgaria but organized or otherwise subject to the laws of Cyprus."

                          Коментар


                          • излизам от позиция на малка печалба и чакам да мине бурята на 1.08,ако въобще има такава.
                            междувременно съм заредил чакащи ордери на 20-25% по долу от сегашните нива,знае ли човек?????????
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • barbaron - то добре че остават завинаги във веригата, но тя да беше някакви метални окови че да е ефективно.В действителност койните са непроследими когато сделките са дребни - нормални сделки от нормални хора и небанки.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Крадат парите само на алчните хора!
                                90% от схемите на финансови измами се базират на човешката алчност, 10% на страх и шантаж.
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X