IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наивник -то това не е вземане
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • индианеца - дори да пробие някой криптографията, той пари няма да изтегли или да прехвърли.Криптографията е пробиваема, но новоизлюпените койни веригата ги изтрива веднага като започнат да се включват нодовете в които тя е записана без тези койни. По сложно е да се пробие -
      1. транзакзионните такси трябва да скочат сами
      2. нодовете трябва да се изключват постепенно
      3. цената да пада здраво и да има наплив от транзакции а мрежата да няма капацитета да ги направи с дни , седмици, месеци, години.
      4. 21 милиона койна са доста много, ще го разберат но по трудния начин..сатошито нещо се го е объркал и пак се е надскочил.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Вие убаво си менкате едно ла.но напред - назад, но като направите отличен профит, кеширайте....

        Успех и късмет !

        пп И да се сменяте в черпенето- един ден Емилио, един ден Наивника ...

        Наздраве !
        Last edited by 4i40; 19.08.2017, 19:40.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

          Ми да ги врътна пак. 0-19 в момента
          Хитър Мамун
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

            Как ще ги смениш за биткойни бре???
            Ми да ги врътна пак. 0-19 в момента

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

              Мдамм, зех ги. Даже ги смених за биткойни на 0.224 дет пита Хемил.
              Как ще ги смениш за биткойни бре???
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                За тези които имат проблем с получаването на Биткоин Кеш от портфейлите си в Блокчеин.инфо и на др. места (мисля Наивника беше писал нещо такова) - btc.com са разработили инструмент за "извличането" им:
                https://blog.btc.com/how-to-recover-...s-24b929543f26
                а да видим сега някой дали ще "почерпи"?
                Мдамм, зех ги. Даже ги смених за биткойни на 0.224 дет пита Хемил.

                Коментар


                • За тези които имат проблем с получаването на Биткоин Кеш от портфейлите си в Блокчеин.инфо и на др. места (мисля Наивника беше писал нещо такова) - btc.com са разработили инструмент за "извличането" им:
                  https://blog.btc.com/how-to-recover-...s-24b929543f26
                  а да видим сега някой дали ще "почерпи"?
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Добри Ютро!
                    Да се копае Биткоин Кеш е вече по-доходно отколкото Биткоин!
                    https://www.coindesk.com/bitcoin-cas...al-blockchain/
                    а след падане на трудноста днес или утре (блок 479.808) ще стане над 2 пъти по-доходоносна монета за копачите!
                    remember remember the fifth of november

                    Коментар


                    • Дали има обръщане на Биткойни в Биткойн Кеш?
                      Цената на първия пада,а на втория расте главоломно,вече е 784 $
                      +88%!!!!!
                      Last edited by hemilio; 19.08.2017, 00:59.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Debeers
                        Аз пак казвам, притеснявай се повече за банките, за SWIFT-а и други такива системи. Каквото и AI да сложиш, няма как да предскаже следващия койн. "Предсказването" е възможно, ако някой успее да разбие SHA256. Ако някой напише бъгава реализация на SHA256, просто блока му няма да се потвърди, нищо повече няма да стане. Ако някой миньор пък не си генерира правилно частните ключове, това си е проблем на миньора.
                        Че защо пък аз да трябва да се притеснявам за банките!?!?! Проблема на банките си е проблем на самите банки, нито пък имам бъгави алгоритми пуснати за които да се притеснявам. Наистина говорим за различни неща - ти си мислиш как е построена пирмидата, а аз върху какво е поставена, Нищо не пречи да бъда атакувана както отдолу-нагоре така и отгоре-надолу, кой както ми душа иска. Никога не е имало 100% непробиваем алгоритъм и както "кодирането" е човешка измишльотина, така и "декодирането", т Алан Тюринг да не се беше хващал да разбива кодовете на германците по вашата логика, защото "неможе", Всеки има право да прави каквото си иска - вие като не искате- ок - никой не ви кара на сила. Аз дори най-чистосърдечно ви желая да спечелите повече и по възможност максималното. Пирамидата ще е мащабна, има хляб за играчорите и дано повече българи хванат тайминга, за да вкарат чуждия капитал насам. КАпиталите към цепелина идват от всички валути по света и каквото се извади все е за поздравление!!! Това пак казвам пожелавам съвсем откровено, но да ми говорите елементаризми за "непробиваеми алгоритми", за ":математическа невъзможност" и др. небивалици - хайде няма нужда, има време за всичко играйте играта и не се докачайте излишно, мисля, че няма такива наивници да си мислят да ви вземат кокала през форума, ама и вие с какъв акъл си мислите, че коментарите са ви проблема, че нали е непробиваем койна, не се стягайте без нужда
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Индианеца
                          Късметлия, непремнно да почерпи, понеже никой не се занимава да атакува неговата хеш функция. Иначе анализирани и атакувани публични хеш функции има 100ци.
                          Че той почерпи. Няколко пъти)))) А оттогава и през ум не му минава да ползва боклукчави "хеш" "функции".
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Е тва се казва неочакван бонус.
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Не ми издържа ангела и затворих на 693$ -това ми е 400$ печалба на парче.
                              Бит кеша е луд кон!!!
                              Чакам да се закача пак,няма смисъл да се държи дългосрочно,тъй като прави и сериозни корекции,и така като цяло движението нагоре може да се отиграе многократно.
                              Успех.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • https://www.kaldata.com/%d1%85%d0%b0...b1-256747.html

                                Коментар

                                Working...
                                X