IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

    Сравнението е смешно-зад фирмата има производствена база,продукция,ноу-хау...Биткойна може да го сравниш по-удачно с дот-ком балона 2000г.-мисля да основа /забележи-САМО МИСЛЯ/ и инвеститори ти дават милиони.
    то това има ли смисъл от коментар въобще ?! ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Skromen Разгледай мнение

      И какво правят койните по борсите? А ти си от онези псевдо инвеститори, на които им трябва марджин....
      Нещо против марджина?
      Топки трябват пичове,топки.
      Не празни приказки!
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Skromen Разгледай мнение
        Виж от балон е много, много далеч. Че то една голяма фирма има по-голяма капитализация.
        Сравнението е смешно-зад фирмата има производствена база,продукция,ноу-хау...Биткойна може да го сравниш по-удачно с дот-ком балона 2000г.-мисля да основа /забележи-САМО МИСЛЯ/ и инвеститори ти дават милиони.

        Коментар


        • 4.570$ + и това е при под 10% оборот от Китай!!!
          над 80% от оборота за последните 24 часа идва от търговия с $
          https://bitcoinwisdom.com/
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
            8 години се питате кой е Сатоши Накамото... ето ви отговора:

            Samsung, Toshiba, Nakayama, Motorola

            Супер !
            Като се замисли човек...нищо чудно...

            Коментар


            • 8 години се питате кой е Сатоши Накамото... ето ви отговора:

              Samsung, Toshiba, Nakayama, Motorola

              Коментар


              • Ти мислиш, че е балон, аз мисля, че е балон, но битака отиде пак на 4500 долара....
                Късмет и успех на смелите !

                Коментар


                • https://youtu.be/WZdfiANRPYU?t=316
                  Явно не само аз мисля, че е балон...
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Skromen Разгледай мнение

                    Нещо нередно има в мислите ти. Защо да го сриват като това е най-евтиния начин за разработване и тестване на софтуер измислен някога. Съкрщаването на разходи е и тяхна първа задача. Очевидно вече и правителствата видяха ниша за съкращение на администрацията. Хората видяха убежищеот безумни феодали. Е кой да го срине. Докато е полезно за обеществото .... ще го има, а срив и подем има във всичко. Виж от балон е много, много далеч. Че то една голяма фирма има по-голяма капитализация.
                    незнам на кой има нещо нередно в мислите му ..... но нищо дерзайте там до деня Х и после ше го мислите ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                      Кво ти пука, оставяме те ти да станеш милионер от крипто-борса без адрес, хоствана в някой гараж. Ония дето си бяха вложили парите в мтгокса и те за малко да станат милионери от измислените койни... но нямаха късмет.
                      И какво правят койните по борсите? А ти си от онези псевдо инвеститори, на които им трябва марджин....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1
                        Фрости, Фрости ......
                        Простотията на пиксел почва да клони към БЕЗКРАЙНОСТ като се появиш в темата .....
                        Кво ти пука, оставяме те ти да станеш милионер от крипто-борса без адрес, хоствана в някой гараж. Ония дето си бяха вложили парите в мтгокса и те за малко да станат милионери от измислените койни... но нямаха късмет.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Отскоро си в темата, моето момче, та затова ти позволено да грешиш за горното
                          В момента имам друга работа, но утре да речем мога да разровя как Биткойн темата потъва вдън земя като от 1250 цената уйде до 300$. Искаш ли?
                          Опитваш се да се представиш за "много навътре в нещата" пък едва вчера разбра че има и "леки" портфейли, освен ядрото???
                          Значи имам си опасенията от тия леки портфейли, ама да речем не са най-големия проблем. Бай хойн не ми е страст. За мен е динозавърска технология, и не съм го проучвал откъм third party услуги.
                          Опитах да събера екип за нещо много по-добро. Не е за сам човек.
                          Ей ти тука страницата с всички портфейли - та дано прехванеш нещо, че да не ти е напразно "драскането" тук:
                          https://bitcoin.org/en/choose-your-wallet
                          Не ме интересуват. Онлайн порфтейлът ми е достатъчен, колкото да седят там едни 200 $, ако се наложи да ползвам бай хойн по предназначение, не за спекула.
                          Иииии ....... мечтата на Мис АлаБала е Световен Мир и Намаляване на Парниковите Газове ....
                          Пилеене на ГИГАВАТИ е престъпление срещу планетата. Както искаш така го разбирай! Поне докато не спрем да горим въглища. Като почнем да ползваме чиста енергия - тогава ОК.
                          Значи могат да ме карат насила да плащам еко-такса още като си купя колата. Пък вие ще ми цапате с милиони тонове CO2, и то заради измислената ви динозавърска технология? Която на всичко отгоре няма капацитета да замести кеша!
                          Last edited by IvanTerziev; 08.10.2017, 13:16.
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Иначе може да погледнеш темата - като спихне цената и се покривате да не казвам като какво. Настава тишина, до следващото балонизиране.
                            Отскоро си в темата, моето момче, та затова ти позволено да грешиш за горното
                            Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Цената е такава, защото си нямате на идея какво седи зад тоя софтуер. Едно е да хапваш наденички, друго е да участваш в производството им, с всичките им мръсни тайни!
                            Опитваш се да се представиш за "много навътре в нещата" пък едва вчера разбра че има и "леки" портфейли, освен ядрото???
                            Ей ти тука страницата с всички портфейли - та дано прехванеш нещо, че да не ти е напразно "драскането" тук:
                            https://bitcoin.org/en/choose-your-wallet
                            Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            В момента сте в ролята на гастроном, който се подиграва и мрънка срещу колбасаря, който производител се гнуси да опита от тия наденички дето му е продал.
                            Иииии ....... мечтата на Мис АлаБала е Световен Мир и Намаляване на Парниковите Газове ......
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                              да коментатор съм на свободна практика ... кое как ще ви оберат ?! ми като му спихнат цената на биткойна и довиждане какво толкоз сложно има ?!..... как кои банкери ще спечелят ?! то колко вида банкери има ?! тея които контролират парите как кои .... за какво да изкарам пари от тази дадена ситуация ?! аз гледам как да се опазим от крадци и стоя надалече от финансови пирамиди ....
                              Нещо нередно има в мислите ти. Защо да го сриват като това е най-евтиния начин за разработване и тестване на софтуер измислен някога. Съкрщаването на разходи е и тяхна първа задача. Очевидно вече и правителствата видяха ниша за съкращение на администрацията. Хората видяха убежищеот безумни феодали. Е кой да го срине. Докато е полезно за обеществото .... ще го има, а срив и подем има във всичко. Виж от балон е много, много далеч. Че то една голяма фирма има по-голяма капитализация.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                                Аха - Инвестиционен Форум е!!! Долното съм писал на 16.05.2017, 10:14:

                                Който ме е послушал - да е направил 200% горница от тогава!
                                Ма то парникови газове, световен мир - имам чувството че възприемате Форума като конкурс за миски и се държите като такива ....
                                Оставяме на теб да станеш милионер от койните. Печатай докато можеш, че май им идва краят през 2018-та.

                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X