IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

    Импето,не се е ушил много.При него криптосите му бяха с малко тегло/както и всичко друго/ в порфейла.
    То само аз умирам от глад, щото не се накеских. Никой няма да умре от глад, само малко са се набутали, не много.
    Жалко, че не се появяват вече в темата, за което е виновен познай кой...

    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Не можем всички да се ушием кат Монопола и Императора.
      Гръмки никове, гръмки загуби!
      Импето,не се е ушил много.При него криптосите му бяха с малко тегло/както и всичко друго/ в порфейла.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Мноо си далече и от инвестиране, и от цени хахахахаха
        Не можем всички да се ушием кат Монопола и Императора.
        Гръмки никове, гръмки загуби!
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Толкоз вестник не можеш да изпечаташ. Погледни у coinmarket, пускат криптота със стотици милиарди пренапечатани кески, да получат повече маркет кап и да излязат нагоре в класацията.
          Сигурно поне трилион кески са на пазара, за всеки човек има по 100 броя, че и артисват.
          400 милиарда песъчинки са колкото голяма къща, имаше един филм със Стивън Хокинг, та ги броиха и визуализираха. Начи колкото песъчинките у цял плаж криптоси се навъдиха, и горят ток колкото за 2 държави. Оня ден пусках линк, че Биткойн хаби повече от Бангладеш, а Бангладеш е малко по-голяма от България на площ, и 2 пъти колкото немците по население.
          Само и единствено Биткойн пуши повече от 147 милиона души, пък има още 1300 клонинга.
          Точно лакомията им изяде главата, иначе идеята за безбанков кеш е гениална и наистина я харесвам.
          За POS и нодове не си чувал, сигурен бях

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Проектът с криптосите се провали в момента, в който започнаха безконтролно да печатат нови и нови крипто-шитни.
            Естествено, щом предлагането на една стока започне да се увеличава безкрайно, няма как цената да не се срине до 0. Това е естествен процес. Ще го гледате и при криптосите.
            Лъжите за дигитално злато не минаха. Златото, затова държи цена, защото предлагането е ограничено, а има голяма полезна употреба.
            Криптосите вече ги печатат и ги размножават като вестници.
            С кои криптоси? Понеже очевидно говориш наизуст - задачка: как се отразява на щатския долар обезценката на зимбабвийския?
            Те така и с криптосите Това е естествен процес, най-добрите оцеляват

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Майтапя се, не съм кеско-инвестор.

              Иначе ся зима, копачките ако не друго поне греят. Духалки за по 5 - 10 бона, бъдещето е сега!
              Мноо си далече и от инвестиране, и от цени хахахахаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Няма такава опасност Въпреки масовото изключване на копачки иглаволомното падане на трудността, и най-модерните копачки копаят на загуба, а няма нови по-ефективни на хоризонта
                Ако това продължи още 8 дни ...
                А уж си старо куче медалист, тоя филм за 4-ти или вече 5ти път се гледа, а?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  ...
                  Криптосите вече ги печатат и ги размножават като вестници.
                  Толкоз вестник не можеш да изпечаташ. Погледни у coinmarket, пускат криптота със стотици милиарди пренапечатани кески, да получат повече маркет кап и да излязат нагоре в класацията.
                  Сигурно поне трилион кески са на пазара, за всеки човек има по 100 броя, че и артисват.
                  400 милиарда песъчинки са колкото голяма къща, имаше един филм със Стивън Хокинг, та ги броиха и визуализираха. Начи колкото песъчинките у цял плаж криптоси се навъдиха, и горят ток колкото за 2 държави. Оня ден пусках линк, че Биткойн хаби повече от Бангладеш, а Бангладеш е малко по-голяма от България на площ, и 2 пъти колкото немците по население.
                  Само и единствено Биткойн пуши повече от 147 милиона души, пък има още 1300 клонинга.
                  Точно лакомията им изяде главата, иначе идеята за безбанков кеш е гениална и наистина я харесвам.
                  Last edited by IvanTerziev; 04.12.2018, 19:26.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Проектът с криптосите се провали в момента, в който започнаха безконтролно да печатат нови и нови крипто-шитни.
                    Естествено, щом предлагането на една стока започне да се увеличава безкрайно, няма как цената да не се срине до 0. Това е естествен процес. Ще го гледате и при криптосите.
                    Лъжите за дигитално злато не минаха. Златото, затова държи цена, защото предлагането е ограничено, а има голяма полезна употреба.
                    Криптосите вече ги печатат и ги размножават като вестници.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Ха, то Биткойнът пак само 5 пъти поевтиня.
                      Най-известният му клонинг се продъни 30-тина пъти. Всички алткойни изглеждат още по-гротестно. Без tether, печатат си цифрички и ги продават по 1 $ бройката, чуек! Се едно аз да почна да продавам бутилирана вода от морето, туй у морската градина.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        Графики с цената на смотаните койни и манията по лалетата.



                        [ATTACH=CONFIG]n3413694[/ATTACH]

                        https://steemit.com/bitcoin/@coinnew...-crash-of-1637
                        Точно поради тази причина всички си мислят че балона е спукан.
                        И разбира се тълпата пак греши.
                        Докато големите не продадат няма да има зануляване.

                        Коментар


                        • Графики с цената на смотаните койни и манията по лалетата.



                          Click image for larger version

Name:	Bubble.jpg
Views:	1
Size:	38.9 КБ
ID:	3413694


                          https://steemit.com/bitcoin/@coinnew...-crash-of-1637
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Кои имоти бре, 5-те декара море ли
                            Майтапя се, не съм кеско-инвестор.

                            Иначе ся зима, копачките ако не друго поне греят. Духалки за по 5 - 10 бона, бъдещето е сега!

                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              Още по-забавното е че когато Лайта стане $300, ти ще си също толкова беден - а Импа - не
                              И това се повтаря кажи-речи всяка година.
                              Няма такава опасност Въпреки масовото изключване на копачки иглаволомното падане на трудността, и най-модерните копачки копаят на загуба, а няма нови по-ефективни на хоризонта
                              Ако това продължи още 8 дни ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Аз Биткойна го чаках на 100 000 тая Коледа, както предрекохте експертите, продадох си имотите и купих на 20 000. Затуй съм толкоз беден!
                                Кои имоти бре, 5-те декара море ли

                                Коментар

                                Working...
                                X