IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    6 Б вече е твърде висока цена. Мисля: ще се пукне. Временно дори - но сигурно така ще стане. Въпросът е да не се пукне толкова, че да се опозори. Е, аз гледам полекинка да си събирам монетки (без да ги купувам) но не биткойнченца, а някои други - дето сега са в сянката на биткойновете.
    Ako ползваш фауцета на еобота сега поне щеше да се из фукаш.
    Ама уроци трябват - кранчето снася по 0,5% ГОРНИЦА от бонуса и за подалия и за взелия. Намиря се в лентата с инструменти на втория надпис като се сложи маркера петото от горе на долу пише faucet.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • innergy - много е висока реалната цена на транзакциите, сега се плаща чрез новоизкопани койни но те някога ще се изкопаят всички. Пресметни всяка година до тук са наливани милион койна при цена 6000 хиляди сега, това нещо харчи по 6 милиарда на година - при 5 процента транзакционни такси ще го бъде. Разбира се ако енергията стане фри този разход ще се редуцира надолу.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • 6 Б вече е твърде висока цена. Мисля: ще се пукне. Временно дори - но сигурно така ще стане. Въпросът е да не се пукне толкова, че да се опозори. Е, аз гледам полекинка да си събирам монетки (без да ги купувам) но не биткойнченца, а някои други - дето сега са в сянката на биткойновете.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
          На мен ми е интересно колко са реалните купувачи на бай хойните. Голяма част от сделките са между свързани хора прехвърлящи си едни и същи койни с цел вдигане на цената. Докато борсите на койни са нерегулирани в гаражи,мазета и нз си още какво цената може и 10 жона да стигне, но ще има ли кой да купи 1 койн за 10 бона?

          Около 6 милиона са активните потребители в крипто (повечето са в Биткойн, примерно около 80%)... ако се вземат и неактивните вероятно минават 10 милиона. Все още нищо не е започнало... когато тия потребители станат 1 милиард, тогава ще можем да говорим за "балон" и темподобни глупости.



          Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Kildirim_Bei - парите отиват при излезлите навреме от пирамидалната схема, тези които останат при срутването губят високоскоростно .
          Въпросът е къде отиват и защо... в Биткойн 2 ли отиват... или се връщат обратно във фиат (защо?!).

          Изобщо каква е алтернативата и има ли такава... или викаш ще сме на фиат до свършека на времето и никога нищо ново няма да бъде измислено.

          Крипто трябва да се разглежда като дигитално злато и фиат вплетени в едно... т.е. може да се ползва както за съхраняване на стойност, така също за бързи и удобни транзакции. Освен това за съхраняване на стойност е дори по добро от златото, защото е математически ограничено, а не физически ограничено... т.е. при безкраен ресурс, може да е произведе безкрайно количество злато... но дори при безкраен ресурс, Биткойн винаги ще бъде 21 милиона броя. Сега някой ще каже... "то има и други крипто, това не подбива ли цената на Биткойна"... то има и други метали... платина, сребро, желязо... и тн. те подбиват ли цената на златото ?! Също така има и други ресурси, примерно на нефта му викат "ченото злато" а той няма нищо общо с металите. Така са и крипто-монетите всяка е с различна функция, тези които нямат стойност, постепенно ще се отсеят.
          Last edited by Xman1; 21.10.2017, 21:14.

          Коментар


          • http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...D=4867&Level=1
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Cardano Launch Event, 14th Oct, Japan
              https://www.youtube.com/watch?v=gDQ5r_s5Jj8&t=75s

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Kildirim_Bei - парите отиват при излезлите навреме от пирамидалната схема, тези които останат при срутването губят високоскоростно .
                И защо според теб следва срутване? Може би ФЕД ще спре да печата хартийки..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                  Тва е няква измама. Ти виждал ли си фрии байхоини. Същата работа. Търсят шарани. Нещо друго си гледал
                  Даже ги ползвам.
                  Ето ти рефералка снася в двете посоки и за мен и за теб:https://freebitco.in/?r=7643777

                  Ето ти и рефералка за риплето:http://FreeRipple.com/Account?r=MgpkrbVfe2j

                  Ама не знам как снася.
                  Last edited by KMETA; 21.10.2017, 19:55.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                    Ripple-то ми е любимец.
                    Плащаш за регистрация - кеф.
                    От 10 дена са пънат с рекламния саит freeriple.алабала , даже са го изтипосали,че е 3$ за броика.
                    Абе успех ти пожелавам.
                    Тва е няква измама. Ти виждал ли си фрии байхоини. Същата работа. Търсят шарани. Нещо друго си гледал

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                      На мен ми е интересно колко са реалните купувачи на бай хойните. Голяма част от сделките са между свързани хора прехвърлящи си едни и същи койни с цел вдигане на цената. Докато борсите на койни са нерегулирани в гаражи,мазета и нз си още какво цената може и 10 жона да стигне, но ще има ли кой да купи 1 койн за 10 бона?

                      Биткойна е ограничен само на хартия. Ето почнаха да му правят сплитове кеш,голд молд и от 21милки бройка.Теоретично при сплит цената расте но не стават ли съмнително много? 2 сплита за има няма 2-3 месеца и така ще почнат през месец докато бройката не стигне няколко милярда.

                      Както казах ще инвестирам скоро в криптовалута,но такава с голямо институционално доверие и доверие и подкрепа на банките - ripple
                      Всичко друго е шменти капели което в един момент ще изгърми
                      Ripple-то ми е любимец.
                      Плащаш за регистрация - кеф.
                      От 10 дена са пънат с рекламния саит freeriple.алабала , даже са го изтипосали,че е 3$ за броика.
                      Абе успех ти пожелавам.
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • На мен ми е интересно колко са реалните купувачи на бай хойните. Голяма част от сделките са между свързани хора прехвърлящи си едни и същи койни с цел вдигане на цената. Докато борсите на койни са нерегулирани в гаражи,мазета и нз си още какво цената може и 10 жона да стигне, но ще има ли кой да купи 1 койн за 10 бона?

                        Биткойна е ограничен само на хартия. Ето почнаха да му правят сплитове кеш,голд молд и от 21милки бройка.Теоретично при сплит цената расте но не стават ли съмнително много? 2 сплита за има няма 2-3 месеца и така ще почнат през месец докато бройката не стигне няколко милярда.

                        Както казах ще инвестирам скоро в криптовалута,но такава с голямо институционално доверие и доверие и подкрепа на банките - ripple
                        Всичко друго е шменти капели което в един момент ще изгърми

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Kildirim_Bei - парите отиват при излезлите навреме от пирамидалната схема, тези които останат при срутването губят високоскоростно .
                          Ясно е това при такива неща.
                          Както казах в предишния ми коментар, не искам да класифицирам биткойн като това, или онова - просто гледам мача

                          имаш ЛС.

                          Мнението ми не е препоръка.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Kildirim_Bei - парите отиват при излезлите навреме от пирамидалната схема, тези които останат при срутването губят високоскоростно .

                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                              На кой ги дават парите?
                              На онези, които са на върха на пирамидата.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Печалби/загуби при инвестиции/сделки с финансови инструменти (вкл. инвестиции в BTC) се отчитат само когато съответните сделки/инвестиционни проекти са приключени (нещо е реално купено и/или реално продадено в даден интервал от време). Отчитането става в единиците, в които е началната сделка/инвестиция + съответните разходи за времето.

                                Всичко останало е печалба/загуба "на хартия".

                                Интересно ми е да наблюдавам развитието на биткойна и това което мога да забележа до момента (особено последните 12 мес.), е аналогията с манията по лалетата в Холандия преди бая време. Единствената разлика тук е, че количеството биткойни е ограничено, което прави феномена още по-интересен.

                                Мнението ми не е препоръка за нищо, още по-малко за инвестиционни решения.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X