IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
    Винаги нещата изглеждат по този начин когато крипто е на дъното. После ще се ядосваш "защо не копах тогава на загуба", запомни си я тази мисъл.
    ...
    Крипто е тук и ще остане тук, старите системи ще изчезват една по една. Защото са фалшиви и зависят от хрумката на някой си "капацитет", който обикновено се е самопровъзгласил за такъв, а не че е нещо особено.
    Xman1, де се изгуби бе човек, таман щях да питам колко ще струва стоманата след 4 години.
    Тоз ти паднал у очите, па оня.
    Криптото няма да изчезне, просто ще се появи нещо използваемо. Ей на, някой писа, че EOS имали някаква опция за сторниране. Друг писа, че dark ли беше, можел да се трансферира през SMS.
    Хванал си се в Биткойн като удавник за сламка. Туй е динозавър и като такъв ще отстъпи място на по-жизнени животни.
    И как да не е пирамида, като го купувате не защото ви трябва. Купувате с идеята някой шаран да даде повече, той от своя страна купува със същата идея.
    След още 4 години както пророкуваш току се появило нещо наистина жизнено на пазара, пък за Биткойн ще си спомняме с умиление. Той е най-изостаналото крипто, всички останали го надграждат по някакъв начин.

    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Kак е ..... биткойн - мЕлионерчета .......................

      Както винаги съм ПРАВ , няколко месеца преди събитието .....................





      Първо беше .... Златото
      Сега при ..... Биткойна
      Скоро и в .... Имотите

      Коментар


      • Бертрам показа вчера истината с напальона
        Е, там наистина има ограничение в предлагането.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от takiteasy Разгледай мнение
          Добре де, аз не го мразя биткойна. Нищо, че го скъсявам. Не разбрах само защо до сега това голямо и забогатяло криптокомюнити не съумя да организира някакви лесни разплащания. Само в дарк уеба некви тинейджъри пазаруват бонбони и това е...тук там някой търговец енусиаст приема, ама аз само съм чувал...не и виждал такъв. Та като знам как се развиват и спихват финансовите балони, ами той биткойна има чарт на перфектния балон! Ще кажат защитниците, че всеки път пада цената с 50,60,90 % и после пак ще иде до небето. Да но в началото цената падаше от страховете покрай прохождането на койна и изискваше не толккоз много кеш пак да се качи. Последното покачване се случи след медиен фурор и навлизане на масите (доволно кеш). А спада поради осрбрявания на големи портфейли. Следващото покачване кой ще захрани при тез цени? Ще изисква много ама много и смели (неопарени) хорица. И забравете, че следващата криза ще даде пауър на биткойн. Засега биткойн е супер спекулативен и не сигурен от гледна точка на инстуционалните.
          Много умни размисли, браво
          Лесни са разплащанията, но малко са търговците и сервизите приемащи койни, защото на другите им стига плащането с кредитна карта.
          Аз сега си скубя косите че купувах памперси за внучетата с биткойни, при върха на курса разбрах, че съм купил памперси за няколко хиляди долара :-)

          Коментар


          • Добре де, аз не го мразя биткойна. Нищо, че го скъсявам. Не разбрах само защо до сега това голямо и забогатяло криптокомюнити не съумя да организира някакви лесни разплащания. Само в дарк уеба некви тинейджъри пазаруват бонбони и това е...тук там някой търговец енусиаст приема, ама аз само съм чувал...не и виждал такъв. Та като знам как се развиват и спихват финансовите балони, ами той биткойна има чарт на перфектния балон! Ще кажат защитниците, че всеки път пада цената с 50,60,90 % и после пак ще иде до небето. Да но в началото цената падаше от страховете покрай прохождането на койна и изискваше не толккоз много кеш пак да се качи. Последното покачване се случи след медиен фурор и навлизане на масите (доволно кеш). А спада поради осрбрявания на големи портфейли. Следващото покачване кой ще захрани при тез цени? Ще изисква много ама много и смели (неопарени) хорица. И забравете, че следващата криза ще даде пауър на биткойн. Засега биткойн е супер спекулативен и не сигурен от гледна точка на инстуционалните.

            Коментар


            • В кръгът на шегата, но когато кретенчо влезе в темата за койните и почна да нарежда както той си знае... си казах "айде и тая схема ще приключи скоро "...беше баш по времето на истерията и космическите ръстове


              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                Още новини от фронта - барби се отметна от дадената дума
                Съмнявам се изобщо да си имал хардуер за копане вече... толкова си вкопчен в калкулатори, че едва ли някога си правил реални пари.
                Глупи, само който е добре информиран, смята ежедневно и мисли може да печели от койните
                Разбира се, голямата печалба е за производителите на копачки и крипто-мошениците
                600 000 миньори масово изключват копачки купени миналата година и не бързат да купуват нови
                За глупи остава криптолотарията и надеждата да си върне загубите

                https://www.presse-citron.net/pourqu...dainement/amp/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Докат го поизчакаш - ти гръмнаха късите при хода над $4000 днес. Ай честито
                  aaa аз скъсих по отрано...на 4300 но блозо веч до стопа е! Да видим има ли рибаунд или е кат пирон в кисело мляко, което би било добре за скъсяването

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение




                    Новини от фронта
                    Antminer S15 струва 1475 долара, за една година ще ви донесе 372 долара.
                    Ако курса и трудността не се променят дотогава.
                    Ако се изключат много копачки, може и да спечелите
                    Още новини от фронта - барби се отметна от дадената дума
                    Съмнявам се изобщо да си имал хардуер за копане вече... толкова си вкопчен в калкулатори, че едва ли някога си правил реални пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от takiteasy Разгледай мнение
                      Абе тоз биткойн е много интересен. Само не разбирам как още се държи над 1000usd. То не беха хакерски атаки, не беха изгърмяли борси, забрани в различни държави. Волатилност до небесата, нерентабилна поддръжка заради електричество. Скъсих го преди накой друг ден. Мислех вече да е на 1000, а той още не може да събори 3-ойката Явно наистина пазарът може да е иррационлен доста дълго време. . Ще го поизчакам.
                      Докат го поизчакаш - ти гръмнаха късите при хода над $4000 днес. Ай честито

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение




                        Новини от фронта
                        Antminer S15 струва 1475 долара, за една година ще ви донесе 372 долара.
                        Ако курса и трудността не се променят дотогава.
                        Ако се изключат много копачки, може и да спечелите

                        Винаги нещата изглеждат по този начин когато крипто е на дъното. После ще се ядосваш "защо не копах тогава на загуба", запомни си я тази мисъл.

                        Крипто е тук и ще остане тук, старите системи ще изчезват една по една. Защото са фалшиви и зависят от хрумката на някой си "капацитет", който обикновено се е самопровъзгласил за такъв, а не че е нещо особено.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение




                          Новини от фронта
                          Antminer S15 струва 1475 долара, за една година ще ви донесе 372 долара.
                          Ако курса и трудността не се променят дотогава.
                          Ако се изключат много копачки, може и да спечелите
                          Мхм... и "наградата" като падне до 6.25 койна на блок и ще пият по една студена вода

                          Коментар






                          • Новини от фронта
                            Antminer S15 струва 1475 долара, за една година ще ви донесе 372 долара.
                            Ако курса и трудността не се променят дотогава.
                            Ако се изключат много копачки, може и да спечелите

                            Коментар


                            • Абе тоз биткойн е много интересен. Само не разбирам как още се държи над 1000usd. То не беха хакерски атаки, не беха изгърмяли борси, забрани в различни държави. Волатилност до небесата, нерентабилна поддръжка заради електричество. Скъсих го преди накой друг ден. Мислех вече да е на 1000, а той още не може да събори 3-ойката Явно наистина пазарът може да е иррационлен доста дълго време. . Ще го поизчакам.
                              Last edited by takiteasy; 28.11.2018, 01:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                А банките за какво мислят да ползват блокчеина? Ще заменят SWIFT-а ли? Или смартконкракт - с клиенти или помежду си? Или па в банкирането на дребно ще го вкарват?

                                Или най-вероятно и те се водят по вълната - "Щото е модерно, дай и ние да го имаме, па после ще мислим дали ще го ползваме за нещо реално."

                                Щото аз продължавам да не виждам реално/практическо приложение на тази технология (теорията всички я знаем). Та затова ми е интересно какво мислят да го правят банките за да мога да преценя дали ще проработи или не (ще си остане само на теория).
                                Ти че не виждаш не пречи на технологията да се развива. Той и Ванката не вижда, голям праз
                                Да се готви барби.

                                Коментар

                                Working...
                                X