IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Честит Нов Рекорд в Цената!!!
    6320 Битфинекс - На Печелившите ЧЕСТИТО!!!
    П.С. Дали утре няма да търча да обръщам 1 Биткоин в 5 унции Злато, нещо което чакам от доста време, но не вярвах че ще се случи толкова скоро ....
    Last edited by marin1; 29.10.2017, 22:17.
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • не съм на минита, ама тамън се бях засилила да сменям посредника... и щях да отварям сметка при един друг леле...там ядоха яко дървото
      за MTGOX става на въпрос

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

        Спечелил или минимизирал загубите?
        Щото голям бой ядоха напоследък. Аз съм ги закупувал от 0.12 BTC ) , а ти от доста по-височко май
        Мамун,аз усредних и излязох,отделно имам още позиции,на цена над 600$,имам лайткойни и етери на + ,но не бързам...

        П.С. Пухче,за Биткойна има и минита (1/10).
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • е...некои влезнахме на по 0,25$ ВТС по-отвисочко ама ...за момента не се оплаквам

          Коментар


          • Почнах с 200 долара равняващи се на 0.06 биткойна. Сега положението е следното:
            ACCOUNT BALANCES

            Estimated Value: 0.04177931 BTC / 241.68 USD

            Та въпросът ми е, на печалба ли съм от шиткойните или на загуба

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Такааа....
              Кучетата си лаят,кервана си върви
              Само днес Бит кеша е 25% нагоре,на спечелилите честито
              Аз съм в тази графа
              Спечелил или минимизирал загубите?
              Щото голям бой ядоха напоследък. Аз съм ги закупувал от 0.12 BTC ) , а ти от доста по-височко май

              Коментар


              • да, но иначе Биткойна е голямо... гризване на дръвцето ако речеш да го трейдваш и ако не си уличил правилният вход
                PS...имам опит с правилен вход и ей така за спорта...
                определено при втория вход емоциите бяха с доста по-висок адреналин

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                  5819 алко на горе и после надоле за здравословна корекция
                  някои мож да бъдат и с -25%
                  Пухче става въпрос за БиткойнКеш,а не за Биткойн!!!

                  Както говорихме преди-за спекула Биткойна е голям,лош и скъп

                  Виж "офицерите " му са супер за това обаче (етер,кеш,лайткойн и т.н.)
                  Last edited by hemilio; 29.10.2017, 15:14.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • 5819 алко на горе и после надоле за здравословна корекция
                    някои мож да бъдат и с -25%

                    Коментар


                    • Такааа....
                      Кучетата си лаят,кервана си върви
                      Само днес Бит кеша е 25% нагоре,на спечелилите честито
                      Аз съм в тази графа
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • ....
                        3. Клонинги много, хич не пречат. Само дето никой от тях няма и 1/100 от цялата инфраструктура на биткойн - най-защитена мрежа, утвърден и проверен протокол, софтуер, изградена инфраструктура от борси, банкомати, търговци, хардуерни портфейли и т.н.
                        Това е то предимството на бай хойна. Пръв навлезе и има най-много поддръжка. Не го отричам това.
                        4.За BTC-E, арестуваха собственика в Гърция. Ако знаеш колко хора се арестуват по света ... Та какво общо има с биткойна?
                        Дори не беше собственика, ама както и да е. Американецът доказва, че може да прави каквото си иска в суверенни държави. Инак не отричам, че хойновете са основно за спекула и за гадости.
                        Всъщност наркотиците не са кой знае какъв грях ако не вреди на другите, ама това е съвсем отделна тема.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение

                          Ти за locabitcoins.com чувал ли си? Ами ако в договора е написано, че става валиден при получаването на еди колко си биткойна на еди кой си адрес?
                          Е и? И какво от това? Какво ми пречи, при получаването на койните да отида в банката и да кажа, че съм сбъркал превода и искам да бъде канцелиран и отменен? Ти какво ще направиш с твойте койни, ще ги върнеш ли?
                          При сделка койни срещу пари, винаги прецаканата страна е този който държи койните и по елементарен начин могат да му бъдат взети и конфискувани. Мутричките ако се усетят каква е далаверата, тея с койните ще изгорят ми се струва.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение

                            Те данъчните нека знаят колко съм изкарал, но колко съм спестил си е моя работа.
                            То и сега си е твоя работа,какво си спестил....Или си мислиш,че ако биткойна стане масово разплащателно средство,и данъчните решат да ти направят една ревизия,няма да измислят начин ,по който да им предоставиш информация за всичките си "биткойн сметки" ,и няма да носиш наказателна отговорност ,ако укриеш нещо?!?Не товоря за данъчните в България в частност,а за данъчните,да речем на САЩ ,Германия,Франция и т.н./"развития свят"/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение

                              Ти за locabitcoins.com чувал ли си? Ами ако в договора е написано, че става валиден при получаването на еди колко си биткойна на еди кой си адрес?
                              Те данъчните нека знаят колко съм изкарал, но колко съм спестил си е моя работа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                                Всеки шмекер, ако иска може да ти конфискува койните по най-елементарен начин.

                                Пуска обява, че спешно търси да купи 10 биткойна на цена 6100 долара. Срещате се лично, той ти пуска превод от електронното банкиране за 61 хиляди долара, ти му пращаш койните по негов адрес. В моментът, в който си получи койните, той отива в банката и казва, че е станала голяма грешка и отказва превода. И койнаджията увисва като прани гащи.

                                Ако сделката е койни срещу стока, конфискацията е още по-лесна.

                                Примерно продавам си беемвето за 5 биткойна. Отиваме при нотариус за договор и в момента, в който ми прехвълиш койните казвам, че се отказвам от сделката, ставам и си тръгвам.
                                Ти за locabitcoins.com чувал ли си? Ами ако в договора е написано, че става валиден при получаването на еди колко си биткойна на еди кой си адрес?

                                Коментар

                                Working...
                                X