IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Бай Марин милиардер
    Напомняш ми на един , дето се появява само при спад. Ти - само при ръст. Ама много малко бе...
    Коледа наближава. От миналата насам цените си вървят плавно надолу. Ръст имаше докато има неразбрали за кеските, там ония приказки как ще свършат и до края на вечността няма да напечатат други.
    П.с. 8 пъти поевтиняване на някои от най-известните кески хич не е плавно. За Биткойн само близо 4 пъти поевтиняване, за 10 месеца. Хич не изглежда като лека корекция, дето бай Марин ги сипеше на кило.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      Ха Добри Ютро!!!
      https://imgur.com/YC1pe7T
      Бай Марин милиардер
      Напомняш ми на един , дето се появява само при спад. Ти - само при ръст. Ама много малко бе...

      Коментар


      • Събирайте си от тук за всеки случай http://cointiply.com/r/ayLQ

        Коментар


        • Ха Добри Ютро!!!
          https://imgur.com/YC1pe7T
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            A, продадох си имуществото и си накупувах няколко милиарда от най-евтините кески.
            Имаш милиарди Микимаус? И аз имам ама само 970 000 .

            http://mic3coin.tk/
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              ти ша си уникален - само ти няма да имаш
              A, продадох си имуществото и си накупувах няколко милиарда от най-евтините кески. Мисля на старини да имам пари да си купя Карибските острови.
              Дядо ми изтърва блатата на о-в Манхатън, ама аз ще компенсирам. Нали ще свършат и повече няма да има? Купувайте момчета, повече не ги произвеждат (по Марк Твен за земеделската земя).
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                "Дядо дядо, ама верно ли имаше шарани да кълват на 22 000 $ за Биткойн"?

                Ами ако треската за лалета верно е приключила, и повече не видим тия цени?
                Много залагах на TRON, уж се хвалеха, че са решили проблема с малкото транзакции. Пък то 2 цента... И пада.
                Рипъл все така близо 8 пъти по-евтин от еуфорията по Нова Година...
                За сметка на това се навъдили двойно на брой кески. Ааааайде, неска има, утре нема! Някога беше модерно да си купиш звезда в Галактиката. Сега за всеки жител на Планетата има няколко стотин броя койнчета. Ама с ограничено предлагане!
                Cryptocurrencies: 2042
                ти ша си уникален - само ти няма да имаш

                Коментар


                • "Дядо дядо, ама верно ли имаше шарани да кълват на 22 000 $ за Биткойн"?

                  Ами ако треската за лалета верно е приключила, и повече не видим тия цени?
                  Много залагах на TRON, уж се хвалеха, че са решили проблема с малкото транзакции. Пък то 2 цента... И пада.
                  Рипъл все така близо 8 пъти по-евтин от еуфорията по Нова Година...
                  За сметка на това се навъдили двойно на брой кески. Ааааайде, неска има, утре нема! Някога беше модерно да си купиш звезда в Галактиката. Сега за всеки жител на Планетата има няколко стотин броя койнчета. Ама с ограничено предлагане!
                  Cryptocurrencies: 2042
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    Добри Ютро!!!
                    #bitcoin halving: only 19 months to go ... we are in the green zone!
                    https://twitter.com/100trillionUSD/s...91104456253442
                    После да няма пак нечули, недоразбрали ....... пък и сърдити
                    Те всичките койни ще измрат до тогава, ти за биткойна агитираш
                    Аз си ликвидирах и последните биткойни още януари 2018, а лайткойните през март
                    Само блокчейн-технологията ще остане, и ще се прилага само от професионалисти а не любители

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Ооо... бай Маринец! Натовари ли самосвала на 8000, както се вереше и кълнеше? Или се сниши докато бурята отмине. Ше почакаш още 3 години. Горе долу на толкова се завърта цикъла, докат се завъдят новите шарани да дават реални пари за измислени.

                      п.с. Тука едни образи твърдят, че у Турция давали по 20 000$ за Биткойн, щото Ердоган не давал да ги пренасят през митницата, и били контрабанда. Мога да ти продам няколко по 8 000, пък ти ще имаш 12 000 чиста печалба от турците. Ама може някой друг да ги купи, тъй, че побързай!
                      Бай ти маринеца спечели за няколко унции злато и орева форума какъв удар направил, ама сега и от златото на загуба и от койните, какво ще купува чака и се надява, да има други балъци да купуват койни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                        Добри Ютро!!!
                        #bitcoin halving: only 19 months to go ... we are in the green zone!
                        https://twitter.com/100trillionUSD/s...91104456253442

                        После да няма пак нечули, недоразбрали ....... пък и сърдити
                        Ооо... бай Маринец! Натовари ли самосвала на 8000, както се вереше и кълнеше? Или се сниши докато бурята отмине. Ше почакаш още 3 години. Горе долу на толкова се завърта цикъла, докат се завъдят новите шарани да дават реални пари за измислени.

                        п.с. Тука едни образи твърдят, че у Турция давали по 20 000$ за Биткойн, щото Ердоган не давал да ги пренасят през митницата, и били контрабанда. Мога да ти продам няколко по 8 000, пък ти ще имаш 12 000 чиста печалба от турците. Ама може някой друг да ги купи, тъй, че побързай!
                        Last edited by IvanTerziev; 06.10.2018, 12:02.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                          После да няма пак нечули, недоразбрали ....... пък и сърдити

                          Няма такава опасност, всички сме вече зарибени, аз лично с пуканки и бира

                          Коментар


                          • Добри Ютро!!!
                            #bitcoin halving: only 19 months to go ... we are in the green zone!
                            https://twitter.com/100trillionUSD/s...91104456253442

                            После да няма пак нечули, недоразбрали ....... пък и сърдити
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Коя е правилната посока? Тъй като ви слушам - всичкия кеш у Лайткойн, по Коледа 2017. Един ден и тая Коледа ще я пише наедно с Голямата Депресия, и Холандските лалета.
                              https://www.youtube.com/watch?v=AQ4edkthGNc
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение

                                Ванкооо Ванко.... толкова вложена енергия но не и в правилната посока... жал ми е
                                Коя е правилната посока? Тъй като ви слушам - всичкия кеш у Лайткойн, по Коледа 2017. Един ден и тая Коледа ще я пише наедно с Голямата Депресия, и Холандските лалета.

                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X