IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А за Ripple какво мислите.Дали ще бъде повлияна цената му от тази нa BCH . За последните 24ч е поскъпнал близо 20% . А за TRON?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      Вечно НеразбралиЯД - последните ми 2 поста са за Биткоин Кеш - цената на придобиване беше 0 (НУЛА, ЗЕРО) както искаш така го разбирай .... Нооо..... условието бе да имаш Биткоин!!! Анадъму (Ферщейн)???
      ...
      Kис кис кис... и колко Биткойна имаше като ти подариха Кеш?
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Вечно НеразбралиЯД - последните ми 2 поста са за Биткоин Кеш - цената на придобиване беше 0 (НУЛА, ЗЕРО) както искаш така го разбирай .... Нооо..... условието бе да имаш Биткоин!!! Анадъму (Ферщейн)???
        П.С. Аз си продадох по-голямата част от "дивидента" за притежание на Биткоин (добре и за което не съжелявам), но от месец май т.г. се подготвям за 15-ти ноември, та очаквате включване ако си постигна "таргета"!!!
        Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Не не, ограниченият ми ресурс помни, че по Коледа Биткойн беше почти 4 пъти по-скъп. Рипъл 8 пъти, Етер и Лайткойн 7 пъти и нещо по-скъпи от сега.
        Т.е. дори зимна гума пази по - добре цената си за няма и година, макар и на старо и износена.
        И стига с тия хортувания, че видиш ли цената е тръгнала от нула, и все си на далавера. Между нас няма такива де са купили на нула. .
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
          Вечно НеразбралиЯД ......
          Давам ти графика за последната седмица BCH/USD:
          https://imgur.com/a/apjcXgG
          Цитирания от теб пост е бил при цена 460$ - в момента цената е 532$. т.е. всеки 100$ инвестирани вчера 11.00 часа в Биткоин Кеш сега са вече 115$
          Можеш ли да го "вденеш" това с ограничения си мозъчен ресурс или???
          Не не, ограниченият ми ресурс помни, че по Коледа Биткойн беше почти 4 пъти по-скъп. Рипъл 8 пъти, Етер и Лайткойн 7 пъти и нещо по-скъпи от сега.
          Т.е. дори зимна гума пази по - добре цената си за няма и година, макар и на старо и износена.
          И стига с тия хортувания, че видиш ли цената е тръгнала от нула, и все си на далавера. Между нас няма такива де са купили на нула. .
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Вечно НеразбралиЯД ......
            Давам ти графика за последната седмица BCH/USD:
            https://imgur.com/a/apjcXgG
            Цитирания от теб пост е бил при цена 460$ - в момента цената е 532$. т.е. всеки 100$ инвестирани вчера 11.00 часа в Биткоин Кеш сега са вече 115$
            Можеш ли да го "вденеш" това с ограничения си мозъчен ресурс или???

            Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Маринец,
            откак "предупреждаваш" - цената върви плавно надолу. Спучайност?
            Last edited by marin1; 04.11.2018, 13:12.
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
              Добри Ютро
              Цената на Биткоин Кеш (BCH) скача с над 8% за последните 24 часа! На 15-ти този месец ще се прави ъпгрейд на мрежата и последните няколко дни има успешни тестове за това https://stresstestbitcoin.cash/asset...est_report.pdf
              Цената като нищо може да отиде до 1/5 от цената на Биткоин (може и по-нагоре) а това значи поне 3 пъти увеличение от текущата цена!!!
              Да няма после пак нечули/неразбрали .....
              Маринец,
              откак "предупреждаваш" - цената върви плавно надолу. Спучайност?
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Пурко, никой няма да ги изкопае последните койни - не е и нужно
                И като се изкопат кво ще стане?

                Ще се менкат на борсите, щото то да си купиш нещо с тях по Нета не може. Тея дето ги приемат намаляват. Съответно цената им ще пада или ще се използва само за спекула. Да бяха нещо кат картините, произведенията на изкуството, етц - да си ги гледаш и да ги чакаш да им се дигне цената с времето. Може и това да стане - ама не е много вероятно.

                Коментар


                • Добри Ютро
                  Цената на Биткоин Кеш (BCH) скача с над 8% за последните 24 часа! На 15-ти този месец ще се прави ъпгрейд на мрежата и последните няколко дни има успешни тестове за това https://stresstestbitcoin.cash/asset...est_report.pdf
                  Цената като нищо може да отиде до 1/5 от цената на Биткоин (може и по-нагоре) а това значи поне 3 пъти увеличение от текущата цена!!!
                  Да няма после пак нечули/неразбрали .....
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Ти? Да купуваш? Неее, туй чудо няма да стане Коментирах глупостта за парниковия ефект просто.
                    Ние с инвестициите правехме пари - и пак правим пари. Ти правиш навалица само пред бюрото по труда...
                    Абе къде е Императорът? Преди се вясваше редовно...
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Кво сега, да купувам ли че да не съм Пурко? Или ще стана Пурко след като купя и слязат още няколко пъти надолу? Лайткойн с години беше втора валута след Биткойн. Никой не вярваше, че може да тръгне към забвение. Начи хем познавам от истерията по лалетата от Коледа насам... хем Пурко съм бил. Вие дето се ушихте по "инвестиции" какви сте?
                      Ти? Да купуваш? Неее, туй чудо няма да стане Коментирах глупостта за парниковия ефект просто.
                      Ние с инвестициите правехме пари - и пак правим пари. Ти правиш навалица само пред бюрото по труда...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Пурко, никой няма да ги изкопае последните койни - не е и нужно
                        Кво сега, да купувам ли че да не съм Пурко? Или ще стана Пурко след като купя и слязат още няколко пъти надолу? Лайткойн с години беше втора валута след Биткойн. Никой не вярваше, че може да тръгне към забвение. Начи хем познавам от истерията по лалетата от Коледа насам... хем Пурко съм бил. Вие дето се ушихте по "инвестиции" какви сте?
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Е, ти като си много умен - значи не си разбрал. Последните койнове ще изхабят милиарди пъти повече енергия от първите. Трудността се вдига неимоверно, и един койн ще изяде колкото цял град за ден.
                          Отделно, че има още 1000 други кандидат нови парадигми.
                          Инак гледам цената си пада бавно и сигурно. Купувайте, че ще свършат!

                          Абре, туй Лайткойнче за нищо го нямате! Отиде си на цената от 2013 година. Айде, нагоре и само нагоре! След 5 години пак у поза партер. Дефлационна "валута" Още нямаме и 8 пъти спад за няма и година, няма са пуашите! Оня път се срина таман над 30 пъти (да не се бърка с 30 процента)!
                          Качва се по стълбите - слиза с асансьора!

                          Императоре, отърва ли се навреме от новата икономика, или ще чакаш още 5 години да си върне поне на колкото си го взел? Ако не потъне завинаги като стотиците други забравени "валути". Имаше едно понятие, "глупави пари". Мислех да пусна линк да не се обиди някой, ама ми ги трият (линковете).
                          Пурко, никой няма да ги изкопае последните койни - не е и нужно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                            Глупи, май си забравил че Бития е почти изкопан вече - тук няма печатане, няма инфлация
                            Е, ти като си много умен - значи не си разбрал. Последните койнове ще изхабят милиарди пъти повече енергия от първите. Трудността се вдига неимоверно, и един койн ще изяде колкото цял град за ден.
                            Отделно, че има още 1000 други кандидат нови парадигми.
                            Инак гледам цената си пада бавно и сигурно. Купувайте, че ще свършат!

                            Абре, туй Лайткойнче за нищо го нямате! Отиде си на цената от 2013 година. Айде, нагоре и само нагоре! След 5 години пак у поза партер. Дефлационна "валута" Още нямаме и 8 пъти спад за няма и година, няма са пуашите! Оня път се срина таман над 30 пъти (да не се бърка с 30 процента)!
                            Качва се по стълбите - слиза с асансьора!

                            Императоре, отърва ли се навреме от новата икономика, или ще чакаш още 5 години да си върне поне на колкото си го взел? Ако не потъне завинаги като стотиците други забравени "валути". Имаше едно понятие, "глупави пари". Мислех да пусна линк да не се обиди някой, ама ми ги трият (линковете).
                            Last edited by IvanTerziev; 30.10.2018, 22:10.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Ха малко да разчупим темата, не само за печалби а за това което можем да си позволим с тях:
                              https://www.youtube.com/watch?v=4mil33Kiz7U
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Значи е време за купуване, щом тоя се появи.


                                Тва беше добро. Ама да знаеш, че понякога и той познава. Няма идеален "познавач" дето да бърка на 100%.

                                Коментар

                                Working...
                                X