IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    ... но е ясно,че цената е манипулирана и нереална.


    Като на всичко останало, има ли нещо на което цената да не е манипулирана и да е реална?! Само за разлика от останалите неща криптовалутите се манипулират по трудно и не са директно подвластни на никой... т.е. силните на деня немогат да се съберат в събота и да обявят в неделя "нещо си".

    Примерно да речем златото и недвижимите имоти са едни от най манипулираните неща...

    Коментар


    • Императорът - всички криптоси използват едно и също ядро независимо какво разправят девелопърите, ядрото спре ли ще спрат всички до един и включително и новите биткойни и гол и молд и всичко.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • prectical - купуват ги, но тежко ги купуват като все едно им точиш кръв. Не знам примерно 10 койна ако изтърсиш на тези "големи и утвърдени" борси ще ги платят ли и процедурата винаги им е сложна. Трудна работа но цената им е хай ясно как става номера. Ако качват все така цената това нещо няма да се докопае докато сме живи а в момента и то е икономическа отрова..дефлация..дефрация и спящи пари се трупат. Това сега е като фризер за пари от който само продавачите на хардуер и на ток точат пари, които евентуално харчат. Ако продължават така ще си намерят майстора по бързата процедура за части от секундата..сатошито ще им спре блок чайна.
        Last edited by supertrader; 31.10.2017, 08:17.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          100 МБ пазарна капитализация на Биткойновете, Уолстрийт тоже почти всеки ден чупят рекорди.


          Това не е ли всъщност крахът на държавните пари? Само златцето изостава.


          Аз иначе си покопвам разни работи - по мънинко - като предпазлив млад кърт. Вече трупам лайтстотинчици в портфейлченцето - ей-тъй: за опит - пък ще видим какво-що.
          Тва не е сериозно крах на държавните пари. Като е крах обръщайте всичко де що имате в злато и койни и ако сте прави ще сте новите крале на света хаха. Това са дискусии за форума на бг мама там ги плещят такива

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            nasco_3 - и 2-3 процента от този оборот е реални сделки, всичко друго е сделки със себе си.
            Много точно казано, а дали е между нерегулираните брокери или межди шайка големи играчи не се знае, но е ясно,че цената е манипулирана и нереална. В крайна сметка хората им купуват койните пък после не могат да си ги продадът. Е как става тоя номер? хаха тия борси са да се продават само койните пък защо при сривове борсите изведнъж спират

            Коментар


            • 100 МБ пазарна капитализация на Биткойновете, Уолстрийт тоже почти всеки ден чупят рекорди.


              Това не е ли всъщност крахът на държавните пари? Само златцето изостава.


              Аз иначе си покопвам разни работи - по мънинко - като предпазлив млад кърт. Вече трупам лайтстотинчици в портфейлченцето - ей-тъй: за опит - пък ще видим какво-що.
              Last edited by Императорът; 30.10.2017, 22:38. Причина: Като кърт.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • На кеските като им се вдига цената - иху миху!
                Като поевтиня в пъти хойна, и седя така над 3 години... 3 години тихо!
                И чартове давах...
                Лале от разновидността Вицекрал в нидерландски каталог от 1637 година. Цената за негова луковица достига между 3000 и 4200 гулдена в зависимост от размера. По това време обучен занаятчия печели около 300 гулдена годишно.[1]
                ...
                Той твърди също, че много инвеститори са разорени и нидерландската търговия претърпява сериозен удар от падането на цените.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • nasco_3 - и 2-3 процента от този оборот е реални сделки, всичко друго е сделки със себе си.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                    Ти ми кажи да купувам ли сега, или да продавам??
                    Снежине.... стой си настрана ве, са дет ше го мислиш с 20% нагоре / надолу... яяяя виж ко хуу си си отстрани
                    Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

                      Няма значение.. извън борда си..
                      Ти ми кажи да купувам ли сега, или да продавам??
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Какво да правим, да купуваме или да продаваме??
                        Няма значение.. извън борда си..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          marin1 - направо има опашки да им го купуват с кеш койна, всичките си комисионни и такси по традиция брокита влагат в сделки със себе си на още по висока цена и си правят цената да върви нагоре.
                          Дали при 2-3 милиярда дневен оборот е възможно всички сделки да са със себе си? Някаква част от мен взе да се съмнява!
                          Last edited by nasco_3; 30.10.2017, 17:30.

                          Коментар


                          • marin1 - направо има опашки да им го купуват с кеш койна, всичките си комисионни и такси по традиция брокита влагат в сделки със себе си на още по висока цена и си правят цената да върви нагоре.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              Честит Нов Рекорд в Цената!!!
                              6320 Битфинекс .
                              Какво да правим, да купуваме или да продаваме??
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Много тихо в темата днес - що ли???
                                Над 10.000 лв. за един Биткоин!!! Досега не съм продавал на толкова и ще взема да продам малко, колкото да съм в ИГРАТА.
                                Успех даже и на сривлювците желая .....
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X