IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Друже, прието. Извинения, ако с нещо е премината границата.
    Не, само виждам, че няма да има смисъл от спорене. А и ще забием далече от темата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

      На лични исках да ти отговоря, ама нещо не става.

      Да не занимаваме хората, защтото не мисля, че някой сериозно се интересува от тези въпроси.
      Друже, прието. Извинения, ако с нещо е премината границата.

      Коментар


      • [QUOTE=forexboy;n3275576]
        Първоначално изпратено от [URL="https://forum.investor.bg/member/27510-aleks262"
        aleks262[/URL] ]

        Днес, 20:41
        Този коментар от forexboy е изтрит от aleks262
        Причина: Моля спазвайте добрия тон
        Вие модераторските папагали достойнство нямате ли? За една кирлива заплатка на всичко сте готови вкл. и да поемате псувни и ругатни от целия форум. Като ми триеш мненията, да не мислиш, че ще ми затвориш устата, БАСТУН?! Както много пъти досега съм ви казвал и пак ще го кажа, не забравяйте, че ядете хляб благодарение на НАС, които посещаваме и оживяваме шибания ви форум, папагали такива!


        Коментар


        • [QUOTE=[URL="https://forum.investor.bg/member/27510-aleks262"]aleks262[/URL] ]

          Днес, 20:41
          Този коментар от forexboy е изтрит от aleks262
          Причина: Моля спазвайте добрия тон
          Вие модераторските папагали достойнство нямате ли? За една кирлива заплатка на всичко сте готови вкл. и да поемате псувни и ругатни от целия форум. Като ми триеш мненията, да не мислиш, че ще ми затвориш устата, БАСТУН?! Както много пъти досега съм ви казвал и пак ще го кажа, не забравяйте, че ядете хляб благодарение на НАС, които посещаваме и оживяваме шибания ви форум, папагали такива!
          Last edited by forexboy; 15.12.2017, 23:50.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

            Бай Марине, стига вече, светът не се върти около твоите 10 видеокарти. Докато ти чоплиш с картите, виж какво правят руснаците, ако искаш може да им направиш сметка на печалбата.
            Няма полза от това копаене, ако пролетта някой беше вкарал директно13 хиляди долара в биткойни, сега щеше да има почти 180 000 долара. С твоите десет карти може би ще ти трябват 20-30 хиляди години, докато изкопаеш 180 хиляди долара. Надявам се че поне можеш да смяташ.
            Ти защо не ходиш там от където си излЕзнал? Да ни освободиш от тролското си присъствие става ли? Че писанките ти са като надпис на стена с фекал, чете се, но е грозно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
              Много си прав!!!
              Всичко идва от човешката алчност!!! Да знам,че на някой ще му стигнат 1.000 лв. веднага му ги давам, ама после ще вземе да гледа към 10.000 лв. и така нататък до 1.000.000!!! После ще иска частен хеликоптер, после самолет .....
              Е не става така!!! Човек трябва да е доволен ОТ ТОВА КОЕТО ИМА!!! Разбрах го когато бях едва на 23-24 години и оттогава съм ЩАСТЛИВ!!! Дай Боже всекиму!!!
              Днес за втори път съм съгласен с тебе.

              Първият път беше, че биткойн ще ходи над 25 000.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                С BGN всеки мое. Със сатошита искам.
                Готово! Грижи нямаш! Пиши на ЛС да се уточним.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Проблемът не е хейтването а в алчността от бързата и лесна печалба. Днес 40 хил долара са ти малко, утре 400 хил и така накрая идва 'Сатоши' и обира чиповете от масата. Толкова бързо пари в историята рядко се печелят и човек трябва да е стъпил здраво на земята че да не литне и после да падне лошо. Поне частично взимайте истински кеш !
                  Много си прав!!!
                  Всичко идва от човешката алчност!!! Да знам,че на някой ще му стигнат 1.000 лв. веднага му ги давам, ама после ще вземе да гледа към 10.000 лв. и така нататък до 1.000.000!!! После ще иска частен хеликоптер, после самолет .....
                  Е не става така!!! Човек трябва да е доволен ОТ ТОВА КОЕТО ИМА!!! Разбрах го когато бях едва на 23-24 години и оттогава съм ЩАСТЛИВ!!! Дай Боже всекиму!!!

                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Друже, чакай, аз дори още не съм стигнал до количествените улеснения, тези хеликоптерни пари. С тях пък паричната бездна може да влезе в теоретичната физика като сингулярност. Именно елементарна алгебра е необходима за да бъде разбран дадения от мен пример. С диференциални уравнения нека да смятат тия, които ФЕД обгрижва. Там са специалисти, като накрая винаги казват - и все пак златото си е най-добро /Алън Грийнспан/. Не знам изворът на упорството ти относно съвременната финансова измишльотина. Кредит-дълг е двоицата сили, които движат съвременната икономика. "Двоица сили" не е понятие от филологията, а от Статиката като дял на науката Механика. Ако няма двоица сили, единствено левитацията може да дойде на помощ. Ако си философ, защото всякакви се занимават със всичко, то това е Дао-то на съвременната икономика. Не знам какъв си, за да ти онагледя по-разбираемо нещата. Но, това, което изрази за покритието на фиатните пари, надминава дори басните на Лафонтен.
                    На лични исках да ти отговоря, ама нещо не става.

                    Да не занимаваме хората, защтото не мисля, че някой сериозно се интересува от тези въпроси.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                      А пък на мен ми е много интересно как, като се появи някой и каже че е спечелил ХХХ пари, и хейтърите се смъчават???!!!
                      Почват да смятат ли, що ли??? Поне 2-3 часа - "ни вопъл, ни стон"!!!
                      Да си жив и здрав Колега - още толкова да спечелиш следващите 3 месеца! Ако си с Видеокарти, горе/долу мога да направя сметка какви мощности имаш за такава печалба, ама хейтърите са "шах с пешката" и си викат - абе то и аз мога, ама не искам (много кисело това грозде) .....
                      Проблемът не е хейтването а в алчността от бързата и лесна печалба. Днес 40 хил долара са ти малко, утре 400 хил и така накрая идва 'Сатоши' и обира чиповете от масата. Толкова бързо пари в историята рядко се печелят и човек трябва да е стъпил здраво на земята че да не литне и после да падне лошо. Поне частично взимайте истински кеш !




                      Коментар


                      • A boy asked his bitcoin-investing dad for 1 bitcoin for his birthday.

                        Dad: What? $15,554??? $14,354 is a lot of money! What do you need $16,782 for anyway?

                        https://twitter.com/cryptomanran/sta...65804809027585

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                          А пък на мен ми е много интересно как, като се появи някой и каже че е спечелил ХХХ пари, и хейтърите се смъчават???!!!
                          Почват да смятат ли, що ли??? Поне 2-3 часа - "ни вопъл, ни стон"!!!
                          Да си жив и здрав Колега - още толкова да спечелиш следващите 3 месеца! Ако си с Видеокарти, горе/долу мога да направя сметка какви мощности имаш за такава печалба, ама хейтърите са "шах с пешката" и си викат - абе то и аз мога, ама не искам (много кисело това грозде) .....
                          Бай Марине, стига вече, светът не се върти около твоите 10 видеокарти. Докато ти чоплиш с картите, виж какво правят руснаците, ако искаш може да им направиш сметка на печалбата.
                          Няма полза от това копаене, ако пролетта някой беше вкарал директно13 хиляди долара в биткойни, сега щеше да има почти 180 000 долара. С твоите десет карти може би ще ти трябват 20-30 хиляди години, докато изкопаеш 180 хиляди долара. Надявам се че поне можеш да смяташ.
                          Last edited by Frosty; 15.12.2017, 22:40.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                            много интересен коментар! Аз лично направих 40 хил. долара за 3 месеца и не бих нарекал това "щуротия"?
                            едва ли от копане си направил толкова Добра доходност няма спор но все пак трябва да вземеш парата да не вземе рязко да смени посоката или малко са ти 40 хил долара ако става дума има съфорумци които сигурно милиони направиха и си мълчат НО трябва да теглите кеша преди да вземе да падне. Честито ако кеша е по сметката в реална валута!



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lord_buho Разгледай мнение

                              П.п.май ше влизам скоро ама идея
                              си нямам как.
                              по терлици ... и умната , че мое и да боли !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                                А пък на мен ми е много интересно как, като се появи някой и каже че е спечелил ХХХ пари, и хейтърите се смъчават???!!!
                                Почват да смятат ли, що ли??? Поне 2-3 часа - "ни вопъл, ни стон"!!!
                                Ми докато се оправят от киселините в стомаха ...

                                Коментар

                                Working...
                                X