IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
    сега е 15 иляди и се вири нагоре кат на млад войник пищова ...

    Коментар


    • Скоро 0 на 0
      http://banks.dir.bg/2018/01/02/news26743247.html

      Коментар


      • https://m.capital.bg/biznes/finansi/...t_e_razlichno/
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Xman1 - продадох доста койни и със сигурност знам за тях преди ти да си чул че ги има. Време ти е да прогледнеш.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Xman1 - работа да искаш и то истинска работа, почивам си като пиша тук да не зомбирате хората да се връзват на глупости.




            Да затова непрекъснато разпространяваш дезинформация, който те е послушал теб само си е изгубил парите, нито една от прогнозите ти не е вярна.

            Ти нищо не работиш, най много да си на държавна софра или в някоя банка, само това би обяснило непрекъснатото ти писане срещу криптовалутите.

            Поне си признай, че имаш "конфликт на интереси".

            Коментар


            • Xman1 - работа да искаш и то истинска работа, почивам си като пиша тук да не зомбирате хората да се връзват на глупости.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Xman1 - и автора на проекта да ви каже че той е провален и се е обезсмислил и него ще пратите в болница. Това е като дрога и няма отказване от нея на добра воля, няма пунк по който да не се пропукало вече и 10 години никаква реализация освен оскъдна и спорадична. Обаче това ви говори че трябва да се чакат 300 години, ами чакайте си ги тогава и може след 300 лета да произлезе нещо друго освен понци от него. Явно можете и имате сили за това.

                Нямаш ли си някаква друга работа?! Има и други теми, къде по-добри, отивай там.


                П.С. Сума смислени хора спряха да пишат в темата, но ти продължаваш с безмислиците си.
                Last edited by Xman1; 02.01.2018, 18:15.

                Коментар


                • Xman1 - и автора на проекта да ви каже че той е провален и се е обезсмислил и него ще пратите в болница. Това е като дрога и няма отказване от нея на добра воля, няма пунк по който да не се пропукало вече и 10 години никаква реализация освен оскъдна и спорадична. Обаче това ви говори че трябва да се чакат 300 години, ами чакайте си ги тогава и може след 300 лета да произлезе нещо друго освен понци от него. Явно можете и имате сили за това.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Xman1 - понци схемите не подпомагат икономиката, това са тумори. Все едно туморите да помагат на тялото като му увреждат органите. Тези неща не са полезни и това че ЦБ водейки валутни войни помежду си муртиплицират дълговете безобразно няма да има хепиенд. А койните - те просто не стават за нищо в момента и са вредни, дори хората да приемат по масово да ги използват и те да опосредствят истинска икономика това пак ще доведе само до отлагане на проблема.


                    Съветвам те да отидеш на доктор, преди да е станало твърде късно.

                    Коментарите ти са абсолютно безмислени и повтарящи се. Защо не отидеш да пишеш в темата за БФБ, там да ги плюеш и да им обясняваш?!

                    Да речем според мен няма нищо по-далече от истинската икономика от БГ икономиката, но не съм отишъл да се изказвам във всяка тема по този въпрос.
                    Last edited by Xman1; 02.01.2018, 17:49.

                    Коментар


                    • Xman1 - понци схемите не подпомагат икономиката, това са тумори. Все едно туморите да помагат на тялото като му увреждат органите. Тези неща не са полезни и това че ЦБ водейки валутни войни помежду си муртиплицират дълговете безобразно няма да има хепиенд. А койните - те просто не стават за нищо в момента и са вредни, дори хората да приемат по масово да ги използват и те да опосредствят истинска икономика това пак ще доведе само до отлагане на проблема.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Една интересна статия за това как Биткойн вероятно подпомага растежа на Японската икономика.

                        http://uk.businessinsider.com/bitcoi...se-gdp-2017-12

                        Коментар


                        • И един от най-добрите анализи на Cardano, със всичките му плюсове и минуси, които съм чел..

                          https://hackernoon.com/cardano-ether...d-8fcd5f8abcdf

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                            Това нещо не е конкуренция на блокверигата. За сега Hashgraph технологията не се различава особено много от Ripple. Всички знаем, че централизираните "доверени" нодове могат да бъдат "безкрайно бързи".
                            Така е.. не му правя промоция, просто любопитно четиво за колегите. Да раздвижим малко мисленето...
                            Ето и противни мнения

                            https://medium.com/@aaaalexaaa9/hash...r-c827e8524df9
                            https://medium.com/@aaaalexaaa9/hash...r-1468177f06c9

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

                              Слагаш най-злия адблокър и забравяш за тия реклами на цял екран. По принцип подкрепям сайтовете, които редовни посещавам и изключвам блокъра за тях. Но излезе ли ми реклама на цял екран, която ми закрива текста, директно се включва с настройка за блокирана на абсолютно всичко. Разбирам, че от това си изкарват парите, но трябва да има някаква мярка на нахалството.
                              Между другото преди месец-два и на инвестора ми изквича, че има майнър пуснат, ама май бързо се отказаха от тая идея.А реално нямам против да им заделя да речем 5% процесор - не ми пречи, а прозореца на инвестора е отворен през повечето време.
                              https://chrome.google.com/webstore/d...belmpjcgmbgjcl
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

                                Това нещо не е конкуренция на блокверигата. За сега Hashgraph технологията не се различава особено много от Ripple. Всички знаем, че централизираните "доверени" нодове могат да бъдат "безкрайно бързи".

                                Коментар

                                Working...
                                X