IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз искам да благодаря на Иван Терзиев за мъдростите, които продължава да ръси в тази тема Пич, ти си безподобен лъжец или зле платен трол Щял да прави чипове ..... къде бе момче
    А най ми харесва тезата ти как криптовалутите били не знам си колко милиарда, мисъл прозира зад това ей! Все едно да кажеш, че доларите са 185 милиона трилиона, защото заедно със щатския, броиш и зимбабвииския. Ти си малка форумна легенда и за мен остава единствено желанието да те срещна някой ден, че в моята среда подобни образи няма и бих се радвал малко на клоунада на живо. Да живеиш!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



      Той не е този който е създал монета за "милиарди долари"... той е този който създаде монета с цел да спечели някой долар и после да изчезне... а с него и монетата. Догикойн струва милиарди долари, благодарение на знайни и незнайни герои, които дори в най тежките моменти не се отказаха от монетата и продължиха да я подкрепят. Така се роди една монета без претенции за нищо и оцеляла, благодарение на своето "комюнити" много по-дълго от някои супер претенциозни монети.

      Иначе можеш да вярваш на когото си поискаш, но това няма да промени истината.
      Ясно, създателят на "dogecoin" е искал да спечели едни бързи пари и да изчезне, и сега говори глупости защото го е яд че не е останал по-дълго.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Abnell Разгледай мнение

        Въпросът не е дали вярва, а дали има нужните знания и опит, за да се изказва. Дали човек вярва или не е последствие на приложени знания и опит, не начална точка, освен ако не става въпрос за някаква религия.Човекът без да вярва е създал криптовалута която се измерва в милиарди долари. По-склонен съм да вярвам на него отколкото на друг който просто си е купил биткойн на $5000 и продал на $15000 и е чел няколко статии за това ще е то блокчейн.


        Той не е този който е създал монета за "милиарди долари"... той е този който създаде монета с цел да спечели някой долар и после да изчезне... а с него и монетата. Догикойн струва милиарди долари, благодарение на знайни и незнайни герои, които дори в най тежките моменти не се отказаха от монетата и продължиха да я подкрепят. Така се роди една монета без претенции за нищо и оцеляла, благодарение на своето "комюнити" много по-дълго от някои супер претенциозни монети.

        Иначе можеш да вярваш на когото си поискаш, но това няма да промени истината.

        Коментар


        • Биткойн конференцията не приема плащане с хойни ....

          https://btcmiami.com/tickets/
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


            Този човек никога не е вярвал в криптовалутите, той просто създаде Догикойн за да прибере малко парички ако "мине номера". Откакто си продаде монетите от време на време излизат такива негови коментари срещу Догикойн... явно някой му плаща за това. Защото този човек в момента с тези си изказвания манипулира цената... и по лошото е, че не му е за първи път. Аз лично не бих му вярвал за нищо на него, независимо колко голям "експерт" е.
            Въпросът не е дали вярва, а дали има нужните знания и опит, за да се изказва. Дали човек вярва или не е последствие на приложени знания и опит, не начална точка, освен ако не става въпрос за някаква религия.Човекът без да вярва е създал криптовалута която се измерва в милиарди долари. По-склонен съм да вярвам на него отколкото на друг който просто си е купил биткойн на $5000 и продал на $15000 и е чел няколко статии за това ще е то блокчейн.
            Last edited by Abnell; 12.01.2018, 15:55.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Abnell Разгледай мнение
              С тази статия май каза доста негативни неща не само за неговото творение, а за сегашните криптовалути като цяло. Забелязал съм, че феновете на биткойна с много лека ръка отхвърлят всякакви критики. Когато идват от дървени философи по разни форуми, ок, то и аз ако вярвах в нещо с такава сила също нямаше да обръщам внимание на анонимни тролове. За този човек, обаче, няма съмнение дали разбира и дали има опит, и пак се чува, че плюел от злоба и завист и говорил глупости. По тази логика няма да се съмняваме в целите и обективността само на тези които са били облагодетелствани, защото те хем разбират, хем нямат причина да завиждат. Това не те ли притеснява малко?

              Този човек никога не е вярвал в криптовалутите, той просто създаде Догикойн за да прибере малко парички ако "мине номера". Откакто си продаде монетите от време на време излизат такива негови коментари срещу Догикойн... явно някой му плаща за това. Защото този човек в момента с тези си изказвания манипулира цената... и по лошото е, че не му е за първи път. Аз лично не бих му вярвал за нищо на него, независимо колко голям "експерт" е.

              Можеби в тези негови мнения прозират неговите лични цели... т.е. искал е да създаде нещо като Понци схема, да "затвори магазина" и да изчезне... но не му се получи "номера". Всъщност получи му се до някъде, но с много малка печалба за него самия и сега го е яд... и се чуди как може тази негова "Понци схема", да е още жива, а той да не прибира пари.
              Last edited by Xman1; 12.01.2018, 15:47.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                Разбира се че ще напише това. Този човек разпродаде всичките си Догита при първа възможност и от много години няма нищо общо с Догикойн. Той буквално остави монетата да умре... но други хора я поеха и тя продължи да живее, а сега го е яд че е разпродал всичко навремето.

                Иначе монетата не е лоша, макар и "създадна като на шега", после си стана нормална монета. В момомента Догикойн има една от най ниските такси за транзакция. Единственото "wrong" (грешно) нещо в случая е че създатля на монетата можеше да вярва повече в творението си, а не да "избяга" и то в най-тежкия момент.

                Сегашното му плюене по монетата също не му прави чест, явно проблема си е в него, а не в творението му.
                С тази статия май каза доста негативни неща не само за неговото творение, а за сегашните криптовалути като цяло. Забелязал съм, че феновете на биткойна с много лека ръка отхвърлят всякакви критики. Когато идват от дървени философи по разни форуми, ок, то и аз ако вярвах в нещо с такава сила също нямаше да обръщам внимание на анонимни тролове. За този човек, обаче, няма съмнение дали разбира и дали има опит, и пак се чува, че плюел от злоба и завист и говорил глупости. По тази логика няма да се съмняваме в целите и обективността само на тези които са били облагодетелствани, защото те хем разбират, хем нямат причина да завиждат. Това не те ли притеснява малко?

                Коментар


                • Ето една добра статия от Форбс, която всеки скептик трябва да прочете. "3 Lies Bitcoin Skeptics Tell Themselves"

                  https://www.forbes.com/sites/ktorpey.../#1e9c82fd5b96

                  Коментар


                  • Крипто пирамидата хлопнала кепенците, що така?
                    Дали ще гледаме мт Гокс 2?
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение

                      Blaгодаря за инфото , ще падне подробно четене довечера . С моето копане от 0,001 това 0,03 означава месец . Кракена днес ми дава служебно съобщение , че временно не работи .
                      Ако искаш по бързо плащане ще трябва просто да се хванеш директно да копаеш някоя монета (разбира се в pool), но тогава и печалбата ще е по-малка. Зависи как ще се движи цената на монетата. Хубавото на nicehash е че винаги можеш да копаеш най изгодната монета... лошото е че плащанията са в Биткойн. (при който таксите на транзакция са огормни). Ако имаха опция примерно за плащания в Лайткойн или Биткойн Кеш, щеше да е много по-добре, но нямат.
                      Last edited by Xman1; 12.01.2018, 15:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Abnell Разгледай мнение
                        Известно време спрях да следя темата, така че се извинявам ако това вече е било споделяно:

                        https://motherboard.vice.com/en_us/a...palmer-opinion

                        Заглавието е страхотно: My Joke Cryptocurrency Hit $2 Billion and Something Is Very Wrong

                        Разбира се че ще напише това. Този човек разпродаде всичките си Догита при първа възможност и от много години няма нищо общо с Догикойн. Той буквално остави монетата да умре... но други хора я поеха и тя продължи да живее, а сега го е яд че е разпродал всичко навремето.

                        Иначе монетата не е лоша, макар и "създадна като на шега", после си стана нормална монета. В момомента Догикойн има една от най ниските такси за транзакция. Единственото "wrong" (грешно) нещо в случая е че създатля на монетата можеше да вярва повече в творението си, а не да "избяга" и то в най-тежкия момент.

                        Сегашното му плюене по монетата също не му прави чест, явно проблема си е в него, а не в творението му.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                          Имай в предвид, че таксата за прехвърляне към "външен портфейл", за малки суми е около 0,001... а не 5%, както на човек му изглежда. Освен това ако натрупаш малки суми в неборсов портфейл после ще имаш огромна такса за прехвърляне. Разгледай пак таксите:

                          https://www.nicehash.com/help/fees

                          Ако прехвърляш малки суми, почти всичко ще замине за такси. Таксите за прехвърляне при биткойн могат да достигнат от 10$ до 40$ (когато е натоварена мрежата).

                          Според мен минималната сума за трансфер трябва да е около 0.03 ,a най-добрата борса е Coinbase или ако не стане там, тогава Kraken.

                          Blaгодаря за инфото , ще падне подробно четене довечера . С моето копане от 0,001 това 0,03 означава месец . Кракена днес ми дава служебно съобщение , че временно не работи .

                          Коментар


                          • Известно време спрях да следя темата, така че се извинявам ако това вече е било споделяно:

                            https://motherboard.vice.com/en_us/a...palmer-opinion

                            Заглавието е страхотно: My Joke Cryptocurrency Hit $2 Billion and Something Is Very Wrong

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение

                              Прочетах ,че към външен портфейл е 4 %, което изглежда поносимо . Препоръчителна сума за прибиране ... 50 , 100 , 200 долара ?

                              Имай в предвид, че таксата за прехвърляне към "външен портфейл", за малки суми е около 0,001... а не 5%, както на човек му изглежда. Освен това ако натрупаш малки суми в неборсов портфейл после ще имаш огромна такса за прехвърляне. Разгледай пак таксите:

                              https://www.nicehash.com/help/fees

                              Ако прехвърляш малки суми, почти всичко ще замине за такси. Таксите за прехвърляне при биткойн могат да достигнат от 10$ до 40$ (когато е натоварена мрежата).

                              Според мен минималната сума за трансфер трябва да е около 0.03 ,a най-добрата борса е Coinbase или ако не стане там, тогава Kraken.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                ........

                                Ша изкопаеш Биткойн на видеокарта, ама ако ти е безплатен тока, картите да речем 100 броя, и ако ти се чака 20 години!
                                На лаптопски процесори са го копали в самото начало.
                                Трябва да си доста начинаещ (да не кажа по-силна дума) за да се опитваш да копаеш ДИРЕКТНО Биткоин с Видеокарти!!!
                                Пиасал съм в предния си пост - "Друг е въпроса кой алгоритъм е най-изгоден в определен момент за различните Видеокарти"

                                Ето ти един алгоритъм (пул) http://xpmforall.org на който вървят най-добре старите Видеокарти - една Р290Х вади към 15,6 CPD (Chains Per Day) ако иамш 100 такива карти Биткоина си го изкарал за има-няма 2 седмици!!!
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X