IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вие хем искате да е валута , хем искате да расте със десетки проценти, е няма как да стане нито едното нито другото,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
      Рипълът е централизирана, премайната банкерска измишльотина, която дори банкерите няма да докоснат с пръст. Рипълът е всичко онова срещу, което цялата криптосфера имаше идеологическо намерение да се бори.. търгувайте си го, но не се "влюбвайте" в него..
      Така е, харесвам Лалета те са красиви, харесвам и Ръпъл той се движи, говори на гаджето си за Блокчейн и то ще те обича още повече. Какво още му трябва на човек!?

      Коментар


      • Рипълът е централизирана, премайната банкерска измишльотина, която дори банкерите няма да докоснат с пръст. Рипълът е всичко онова срещу, което цялата криптосфера имаше идеологическо намерение да се бори.. търгувайте си го, но не се "влюбвайте" в него..

        Коментар


        • Според мен бъдещето е във криптовалутата колкото по рано го разберем толкова по-добре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


            Всичко разбираме, нас не ни мисли, вие сте заблудените и си нямате на идея за какво иде реч. Нали щяхме да се срутиме... тръгнел ли Биткойна веднъж надолу и край... нал тъй... да ама не... Биткойн е по як от икономиката на повечето измислени държавички... а алт.монетите са му като офицери хем го пазят, хем го бутат назад напред, да не стои на едно място.

            Вие си стойте от страни и си чакайте... можеби ще чакате да стане задължително ?!
            Едно време лалетата са били по-яки от икономиката. Но...

            Така е, цената на биткойн в момента е абсолютното доказателство, че биткойн е пари.

            Коментар


            • Етера май много претоварен.Днес ми върнаха една транзакция пусната вчера.Лайткойна е ок за сега да транзакции между борсите или догекойн.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                По принцип е така,но се появяват наченки на нова парадигма и скъсване с познатия модел.
                Ако,рипъла стане първенец,ще има гейм чейнджър в системата.
                Аз съм на изчакване сега.

                Според мен е малко вероятно Рипъл да стане първи... и преди е имало случаи Рипъл да се доближи до Биткойн, но после отстъпва. Рипъл е относително малко ползваем в крипто средите, мисля дори Лайткойн се използва повече. Някои хора използват Рипъл за трансфер от една борса към друга, но все още са малко.

                В последно време хората масово започнаха да използват Етер за трансфер... но той след като се претовари, част от тях минаха на Рипъл, останалите се разпределиха по други алт.монети... Лайткойн също е с рекорден брой транзакции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



                  Според мен ако Биткойна тръгне силно нагоре, алт.монетите ще отстъпят. Поради причината, че част от хората в алт.монети се включват при Биткойн когато има булл цикъл. В момента още не е съвсем ясно дали имаме нов булл цикъл при Биткойн, но до няколко дни ще разберем.
                  По принцип е така,но се появяват наченки на нова парадигма и скъсване с познатия модел.
                  Ако,рипъла стане първенец,ще има гейм чейнджър в системата.
                  Аз съм на изчакване сега.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                    Няма идеален вход,има идеален изход


                    Според мен ако Биткойна тръгне силно нагоре, алт.монетите ще отстъпят. Поради причината, че част от хората в алт.монети се включват при Биткойн когато има булл цикъл. В момента още не е съвсем ясно дали имаме нов булл цикъл при Биткойн, но до няколко дни ще разберем.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      Няма идеален вход,има идеален изход
                      Ами на 3.30 имаше ясен сигнал за сел.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

                        2.30-2.40 е идеален вход.
                        Няма идеален вход,има идеален изход
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Иначе, че помага - помага, но хората тук не искат нищо да разбират.

                          Всичко разбираме, нас не ни мисли, вие сте заблудените и си нямате на идея за какво иде реч. Нали щяхме да се срутиме... тръгнел ли Биткойна веднъж надолу и край... нал тъй... да ама не... Биткойн е по як от икономиката на повечето измислени държавички... а алт.монетите са му като офицери хем го пазят, хем го бутат назад напред, да не стои на едно място.

                          Вие си стойте от страни и си чакайте... можеби ще чакате да стане задължително ?!
                          Last edited by Xman1; 05.01.2018, 19:05.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                            Ето да си дойдем на думата:
                            Дразня се, защото пишете,без да знаете (да сте попрочели поне),бъркате хората ,които искат да научат нещо от тази тема,и си става чист жизнерадостен спам.

                            XRP -не се копае!!!

                            Ластик се нарича краткосрочен дип или ъп с бързо движение на поне 25-30%,след което се възтановява(това за дей трейдващите е важно)

                            Разработчика на xrp е заложил 100 млрд. Бройки,т.е. ограничени са.
                            емитирани са 99%,т.е. всички.

                            20% държат създателите,25% държат едно съглашение от няколко световни банки.
                            ха познай къде ще ходи цената
                            2.30-2.40 е идеален вход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              hemilio - по какво разбра че е ластик. Риска при предварително изкопаните е че емитента като ги продаде може да няма кой да ги поддържа и направо да изчезнат. Не казвам че ще стане а че има вероятност и то голяма.
                              Ето да си дойдем на думата:
                              Дразня се, защото пишете,без да знаете (да сте попрочели поне),бъркате хората ,които искат да научат нещо от тази тема,и си става чист жизнерадостен спам.

                              XRP -не се копае!!!

                              Ластик се нарича краткосрочен дип или ъп с бързо движение на поне 25-30%,след което се възтановява(това за дей трейдващите е важно)

                              Разработчика на xrp е заложил 100 млрд. Бройки,т.е. ограничени са.
                              емитирани са 99%,т.е. всички.

                              20% държат създателите,25% държат едно съглашение от няколко световни банки.
                              ха познай къде ще ходи цената
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                                Не помага, това което правите е чист спам. Това все едно аз да вляза сега в темата за БФБ и да започна да обяснявам как работят криптовалутите и как акциите всъщност са безмислени и остарели.

                                Не ме интересува как "работи на теория" банковата система, моят личен опит с нея не е добър. Държат се нагло, не разбират от нищо, имат високи такси... не ме интересува нищо повече. Да стават перфектни или да се закриват... то май вече е много късно.
                                А ти говориш като пастор от секта...да ме прощават божиите служители .
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X