IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Ясно, в Кракена не са ти дали и Tier като хората. Макар че там вярвам че може и никога да не изтеглиш нищо, като им гледам и проблемите с платформата, и съпорта...
    В ОРГОМНА ГРЕШКА си приятелю ......
    След последния ъпдейт на сървърите им нещата са перфектни!!!
    От началото на годината имам над 10 тегления, като само 2 са на АлтКоини, Еврата влизат за 5-6 часа след като ги наредиш и "забавянето" идва от българските банки .....

    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

      Напротив!!! В Кракен имам толкова много евра, че не мога да ги изтегля за 1 година напред ....
      т.е. мога, но ако почна ударно да ги тегля (максимума за месец) ще трябва да се регистрирам по ДДС като физическо лице а аз не го искам това.
      От друга страна мен евра не ми трябват та ако падне до нивата които съм писал по-долу ще се подготвя за следващия скок, който ще е поне предишния връх Х 10!!!
      Който може и иска - да смята
      Ясно, в Кракена не са ти дали и Tier като хората. Макар че там вярвам че може и никога да не изтеглиш нищо, като им гледам и проблемите с платформата, и съпорта...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
        .................
        Гледам обаче бай Марин верно оклюмал с тия цифри, ц ц ц...
        Напротив!!! В Кракен имам толкова много евра, че не мога да ги изтегля за 1 година напред ....
        т.е. мога, но ако почна ударно да ги тегля (максимума за месец) ще трябва да се регистрирам по ДДС като физическо лице а аз не го искам това.
        От друга страна мен евра не ми трябват та ако падне до нивата които съм писал по-долу ще се подготвя за следващия скок, който ще е поне предишния връх Х 10!!!
        Който може и иска - да смята

        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Туй са мечките хахахаха, станали от зимен сън.
          Гледам обаче бай Марин верно оклюмал с тия цифри, ц ц ц...
          аз за бацето се притеснявам
          не се вижда наоколо... да не земе да си посегне...
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            ядАт, пиЯт и сън не спЯт
            Туй са мечките хахахаха, станали от зимен сън.
            Гледам обаче бай Марин верно оклюмал с тия цифри, ц ц ц...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Ко? Народа яде и пие, неделя е вече за Бога
              Февруари имаше дори под 7000, голям праз.
              ядАт, пиЯт и сън не спЯт
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                ............ Под 8 000 $ и само бай Марин товари самосвала. Щот ще свършат.
                Добри Ютро!!!
                Рано е още:
                $4,800-4,200 recommended entry
                $2,800-2,500 potential final bottom for the current bear market
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Уплаши се народът! Под 8 000 $ и само бай Марин товари самосвала. Щот ще свършат.
                  Ко? Народа яде и пие, неделя е вече за Бога
                  Февруари имаше дори под 7000, голям праз.

                  Коментар


                  • Уплаши се народът! Под 8 000 $ и само бай Марин товари самосвала. Щот ще свършат.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • тая тема да не я заключиха?!
                      препоръка е

                      Коментар


                      • IvanTerziev - витално крипто ? , тук и двата лагера нещо са изтрещяли.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Криптовалути през етф е супер. Търгувал съм го 8 пъти и квото и да стане все съм 15-20% на печалба. Идеална работа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            А тока кой ще плаща !?!?
                            Евро-субсидиите хахахаха, пък тях може вие да ги връщате някой ден - дето тук сте много отворени.

                            Коментар


                            • 3D принтирането изглежда, че има бъдеще. Не бих го отписал:

                              https://twitter.com/cnbc/status/974423497618309120?s=21


                              Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Не знам някой да е казвал, че са за производство. 3Д принтирането е точно за прототипи и единични бройки.

                              Все някога ще излезе витално крипто. Тия днешните нямат възможностите да сменят кеша. За Биткойн трансфер се чака повече и от банките, а комисионните станаха в пъти по-големи. Бах таз революция, засега го ползват само за спекула.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                А тока кой ще плаща !?!?
                                Ще го пишем в графата "технологични загуби при преноса" в годишния отчет на ЧЕЗ. Още съвсем малко остана докато ББаце го купи и ми даде да правя каквото си искам със счетоводния баланс.

                                Коментар

                                Working...
                                X