IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

    Харесва ли ти Баце Кондорския , та все така официално почваш .........
    Я ми цитирай , некой '' изцепки '' от златото от тука от валутната
    Аз съм добре ................
    Изпушил тотално си ти ........... Всичко назад - киви , койни , копачки ..............
    Бая бой изеде от форекса - Форексбоя

    пп К'во работиш , бе .......... та имаш такива ''паралии - клиенти ''
    От известно време ме гложди въпросът, защо се хабя да обяснявам на неразбрани индивиди разни неща, при условие, че отсрещната страна първо няма желание, а вероятно и възможност да ме разбере. Каузата е необратимо загубена, което ме кара просто да спра да го правя.
    Троли си със здраве и избивай комплексата!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

      Баце Кондорско,
      Ще си позволя да цитирам изказване на мой клиент преди време:"40 бона къде не съм ги дал?!"
      Иначе мен не ме мисли. За себе си се погрижи, че гледам нещата отиват на окончателно изпушване, особено с последните ти няколко изцепки по темите из форОма.
      Харесва ли ти на Баце Кондорския , та все така официално почваш .........
      Я ми цитирай , некой '' изцепки '' от златото от тука от валутната
      Аз съм добре ................
      Изпушил тотално си ти ........... Всичко назад - киви , койни , копачки ..............
      Бая бой изеде от форекса - Форексбоя

      пп К'во работиш , бе .......... та имаш такива ''паралии - клиенти ''
      Last edited by Kondora; 28.06.2018, 06:42.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Според мене ще падаме и под $5000 до месец-два


        Това не са индексите, Биткойна може да падне и под 5000 за няколко дни. Макар че е към края на корекцията и няма да ускори толкова бързо.
        Last edited by Todor Sabev; 27.06.2018, 14:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
          Изтървахме койня............Койня изтърва 'а ме ................................Оп оп оп ..... Връти - сучи .....
          СпециЯлен поздрав за Кретеня и Форексбою ...................


          .
          Баце Кондорско,
          Ще си позволя да цитирам изказване на мой клиент преди време:"40 бона къде не съм ги дал?!"
          Иначе мен не ме мисли. За себе си се погрижи, че гледам нещата отиват на окончателно изпушване, особено с последните ти няколко изцепки по темите из форОма.

          Коментар


          • Изтървахме койня............Койня изтърва 'а ме ................................Оп оп оп ..... Връти - сучи .....
            СпециЯлен поздрав за Кретеня и Форексбою ...................


            .
            Last edited by Kondora; 27.06.2018, 13:07.

            Коментар


            • Според мене ще падаме и под $5000 до месец-два

              Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              В момента в който ти изплува като копач - осъзнах, че със светлото бъдеще на биткойна е гейм овър ... нищо лично, но такива са реалностите и баш разбирачи като тебе са най-добрия индикатор за това, което престои.

              успех

              Коментар



              • https://alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  В момента в който ти изплува като копач - осъзнах, че със светлото бъдеще на биткойна е гейм овър ... нищо лично, но такива са реалностите и баш разбирачи като тебе са най-добрия индикатор за това, което престои.

                  успех
                  А аз се чудех що в БГ имало криза вече 10 години, докато не разбрах че ти си бил някъф си там шеф... на водопад

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Ама Терзиев не е прав - който си плаща точецът - да си го ползва за каквото иска. Тояги за тия, дето крадат точец.
                    Е нали генерира въглеродни емисии, едно друго... Значи не мога да си внеса УАЗ щото нямал Евро 6, ама мога да горя ток за 1000 лв/мес. и да изтърся 1 тон въглероден диоксид от тях, колкото от 1000 УАЗ-а.
                    Особено грозна е картинката на тия промишлените ферми, дето горят стотици мегавати на халост. На кеските дори не им е нужно копаене, повечето от тия от топ 100 вече не се копаят.
                    10 тояги на голо, туй казвам аз!

                    Биткойнът ще дойде най-вредния софт на всички времена! Нямаме 10 планети. Не ЦРУ, ами Сатаната го е измислил!
                    Last edited by IvanTerziev; 26.06.2018, 16:19.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Също така да отворим лагерите в Белене и да набутаме там всички спекуланти и несъгласни със статуквото. И да назначим Императора за Дуче.
                      Турете ме Дуче, добре

                      Ама Терзиев не е прав - който си плаща точецът - да си го ползва за каквото иска. Тояги за тия, дето крадат точец.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin

                        Миша, през цялото туй време ти въртя геврека на таксито - това ще правиш и утре Да виждаш 10-те разлики?
                        В момента в който ти изплува като копач - осъзнах, че със светлото бъдеще на биткойна е гейм овър ... нищо лично, но такива са реалностите и баш разбирачи като тебе са най-добрия индикатор за това, което престои.

                        успех

                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • как е печалбари, копате ли, милиони прайте ли ?!?..... ей тая тема не стихваше по ено време, щеше да стане 50тка, 100вка една милка, бъдещето аааа ууу, бай Марин и оше двама трима изтрещели дет зомбираха тука влака нема да спира да лети ..... е ше спре ама на 2 лв. дет му е и мястото ....
                          накрая кОр ....
                          Същата графика и съдба следва Амазоня AMZN щот плешивия Безос си мисли че са открили топлата вода, е да ама нема нешо дет да е останало дълго у въздуха .....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            не ми трябва някакъв аджемия да ми пише кой спира.... ти малко като шопите(хем не си шоп) = не е важно аз да съм добре -важно е Вуте да е зле

                            ЕС и САЩ да спрат - китайците не дремят. Мощността особено специализираната няма какво да се прави с нея освен да се копа. Та се надявай да стане хем печелившо за твоята мина хем другите да са зле... и да капе нещо няма да си оправдава разправията.
                            Ти малко като идиотите. Какво ми пука на кой му е зле, зависимостта е - спиране на мощности, спадане на трудността, покачване на доходността за тия, които все още си работят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Заради такива кютюци като теб съм написал изрично - ЕС и САЩ спират преди БГ. Не цял свят. Само че има един тънък момент с останалите местенца с евтин ток - твърде несигурни са и редовно изчезват цели ферми
                              не ми трябва някакъв аджемия да ми пише кой спира.... ти малко като шопите(хем не си шоп) = не е важно аз да съм добре -важно е Вуте да е зле

                              ЕС и САЩ да спрат - китайците не дремят. Мощността особено специализираната няма какво да се прави с нея освен да се копа. Та се надявай да стане хем печелившо за твоята мина хем другите да са зле... и да капе нещо няма да си оправдава разправията.

                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                това би могло да стане ако при спад 120 пъти в цената , спадне и 120 пъти мощността 'впрегната' да копа койни.... което с толкова специализиране техника произведена в последно време... трудно.

                                остава другото...мощността да е пряко свързана с цената на тока в НАЙ-ЕВТИНИТЕ дестинации за копане. София не е от тях - не е и от скъпите, но не е и от евтинията.

                                който ползва фрии или много евтин ток ще копае и ще остава, за всички останали копането става кауза пердута... кой избил избил..как се ожени.

                                още е рано за това има време, но точката в която копачите ще са на минус само от цената на тока е близо. тогава започват първо миграции, а после и затваряне на мощности, НО винаги себестойността на тока ще е определяща.
                                Заради такива кютюци като теб съм написал изрично - ЕС и САЩ спират преди БГ. Не цял свят. Само че има един тънък момент с останалите местенца с евтин ток - твърде несигурни са и редовно изчезват цели ферми

                                Коментар

                                Working...
                                X