IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=411366.0
    https://forum.ripple.com/viewtopic.p...=5399&start=40
    Не ми е под ръка линка, дето тоя мушмурок се фалеше как скамнал проекта преди Емуние.
    Хаха.. тема от 2014-та и мнение на конкуретното централизирано банкерско Рипъл.. мерси.
    Седни и почети малко, стига си мятал клишета..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
      Забавно е как правиш сметка на чуждите пари Затова ли си на опашката с помощи?
      E по-добре ли щеше да бях се набарбалякал по Нова Година? Нали Новата парадигма, ще свършат - ква е логиката да изгуби 75% от стойността си, пък Рипълите 85% ?
      Нали милион гонехме, оня Макафи щеше да си реже ценностите в ефир, кога тоя милион???
      Last edited by IvanTerziev; 30.06.2018, 10:19.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Хубаво, смятай биткойна в злато като те влече. За половин година е поевтинял пак 4 пъти!
        Дядка бе, как си могъл да си профукаш спестяванията за нула време, как тъй те излъгаха с тъпите кески?
        Само за инфо, понеже смятате че преди 4 години било по-надалавера...
        Койните са се вдигнали безкрайност пъти! Тръгнали са от нулата, и калкулаторът ми дава деление на нула. т.е. далаверата от тях е безкрайна, при едно условие. Да си влязъл в началото на пирамидата, и по няква случайност да не си продал досега.
        И 5 $ да станат - винаги ще имате едничкото утешение, че е бил нула, някога...
        Забавно е как правиш сметка на чуждите пари Затова ли си на опашката с помощи?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          ...
          Да не говорим за най-мащабната грешка - но същевременно естествена грешка - ногократно вече ти я посочих... защо изчисляваш цената на Биткойн в зеленички? След години ако внуците ти ти четат постовете, ще ти се смеят: "Дядка бе, как си могъл да смяташ цената на Биткойн в някакви мръсни салфетки?"

          Това от години се мъча да го втълпя на нозина - ама за жълтото - че цената на грам златце е точно един грам златце. Да изчисляваш истинско златце в някакви свободно фабрикуеми от мошшшшшеници пари, е абсурдно.
          Хубаво, смятай биткойна в злато като те влече. За половин година е поевтинял пак 4 пъти!
          Дядка бе, как си могъл да си профукаш спестяванията за нула време, как тъй те излъгаха с тъпите кески?
          Само за инфо, понеже смятате че преди 4 години било по-надалавера...
          Койните са се вдигнали безкрайност пъти! Тръгнали са от нулата, и калкулаторът ми дава деление на нула. т.е. далаверата от тях е безкрайна, при едно условие. Да си влязъл в началото на пирамидата, и по няква случайност да не си продал досега.
          И 5 $ да станат - винаги ще имате едничкото утешение, че е бил нула, някога...
          Last edited by IvanTerziev; 29.06.2018, 21:47.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Юли, август 4000 хиляди. Тук нещата се случват по - бързо.
            Спокойно, след 2-3 години може и по 5-6 цента да вървят койните. Трябва само да изчакате. Хиляди милиони койни стоят готови напечатани, в очакване на балъците, на които да бъдат пробутани.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Вай вай, новата парадигма почна да се търгува с едни петички хилядарки... Как тъй нещо хем ограничено хем му падна цената 4 пъти от ланския снег насам?
              Оффффф.

              Я провери пак - колко му е "паднала" цената за 3-4 години и кое друго е било по-сгодно?
              Естествено ли е нещо - според тебе - да скочи стократно като цена за толкова кратък период, колкото и да е секси?
              Спадът от 20 Б бе предопределен, това не значи НИЩО. Който се е нагувичил на 200 кинта все още е силно нагоре.
              Ясно е - спекула - вечният номер: първо спекулантите надуват цената на нещото (сега биткойнченцето) и ти вземат парите - после сриват цената - провокирайки реакция като твоята... и след като са ти взели парите, вземат ти и биткойнченцето.
              Според теб колко от наличните биткойнченца въобще са изтъргувани от нова година насам? Това е интересен въпрос... помня - Пи Джей разправяше, че в най-лудият ден на Ню-Йоркската борса, с най-огромна, мащабна, масова и за ного пари търговия, са врътнати само... 0.6% от регистрираните акции !!! Тоест - 99.4% от инвестициите са си останали... инвестирани.
              Тогава възниква въпросът - борсовата цена - на акции и на койнченца - реална ли е при толкова мижава търговия спрямо теоретично възможните обеми за?


              Да не говорим за най-мащабната грешка - но същевременно естествена грешка - ногократно вече ти я посочих... защо изчисляваш цената на Биткойн в зеленички? След години ако внуците ти ти четат постовете, ще ти се смеят: "Дядка бе, как си могъл да смяташ цената на Биткойн в някакви мръсни салфетки?"

              Това от години се мъча да го втълпя на нозина - ама за жълтото - че цената на грам златце е точно един грам златце. Да изчисляваш истинско златце в някакви свободно фабрикуеми от мошшшшшеници пари, е абсурдно.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Викаш, да бях се набухал на 18К и сега да съм загубил над 70% процента от парите си щеше да ми е по-гот

                Биткойня като стане по $1 ще си купя 10, да се фукам, че и аз съм имал койни
                Преглътни го, няма да имаш

                Коментар


                • Викаш, да бях се набухал на 18К и сега да съм загубил над 70% процента от парите си щеше да ми е по-гот

                  Биткойня като стане по $1 ще си купя 10, да се фукам, че и аз съм имал койни

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Давам по-дълъг срок за всеки случай. Може пък преди това да има нов спайк над 7000. Човек никога не знае. Има и толкова спекуланти, които надуват цената на койните...


                    Да, да, има и регулации (не-пазарен механизъм) дето им я смъкват
                    Стой и лапай мухите, кат оня безработния предприемач Ванката

                    Коментар


                    • Давам по-дълъг срок за всеки случай. Може пък преди това да има нов спайк над 7000. Човек никога не знае. Има и толкова спекуланти, които надуват цената на койните...

                      Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Юли, август 4000 хиляди. Тук нещата се случват по - бързо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Зимата ще сме под $4000
                        Юли, август 4000 хиляди. Тук нещата се случват по - бързо.

                        Коментар


                        • Зимата ще сме под $4000

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Вай вай, новата парадигма почна да се търгува с едни петички хилядарки... Как тъй нещо хем ограничено хем му падна цената 4 пъти от ланския снег насам?
                            Споко идва друга зима плодовете се берат лятото и есента.

                            Коментар


                            • Всички начини по които можете да загубите койните си на едно място:


                              https://www.bloomberg.com/news/artic...e-your-bitcoin

                              Коментар


                              • Вай вай, новата парадигма почна да се търгува с едни петички хилядарки... Как тъй нещо хем ограничено хем му падна цената 4 пъти от ланския снег насам?
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X