IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

    Въобще не '' троля '' , а за комлексите и друг път и на други места съм писал ..............
    ..
    А че ти си трола , е достатъчен един бегъл поглед на мненията ти .......... Едноподлогови (този ти е от най -големите ) ...... , винаги подигравателни , винаги като коментар на някой или казано от някой ...............
    Мнения , засягащи твой мисли или действия - почти нямаш ...........
    айде пак си прегледай мненията.
    в повечето подръпваш за ********* я форекса, я кретенчо, ехх-чо - редовно.
    другата част от поста е многоточия, истерично смеещи се човечета или куул ))
    неуравновесена работа.
    ората си пишат по темите а ти дотичаш и гледаш да фанеш неко Х_У..

    на тая основа каквито и графики да сложиш и колкото и да тръбиш, че си познал нещо си...никой няма интерес да го чете.

    за хомносексуалните ти фантазии няма да говорим, ти няма да изтраеш и сам ще повдигнеш любимата си тема.
    Last edited by RUBLA; 28.06.2018, 11:35. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

      От известно време ме гложди въпросът, защо се хабя да обяснявам на неразбрани индивиди разни неща, при условие, че отсрещната страна първо няма желание, а вероятно и възможност да ме разбере. Каузата е необратимо загубена, което ме кара просто да спра да го правя.
      Троли си със здраве и избивай комплексата!
      Ти, можеш да обясниш , на некой - нещо ????
      Ти ????
      Където , 10 човека ти обяснявахме за казуса с Брокерите , а ти ...... дъвчеше и гледаше
      Когато ти отговоря с някакъв пост , без значение - сериозен или подигравка . - цел ден трябва да черпиш хората около теб !! !
      Кауза пердута , обаче , е въобще стоенето ти по подобни на този форуми ............. Финала - винаги ще е един и същ
      Въобще не '' троля '' , а за комлексите и друг път и на други места съм писал ..............
      На Истинските тролове , това е реплика № 1 - когато нямат , какво да кажат или усетят , капацитета на опонента - винаги , винаги прибягват до "" избиваш комплекси ''
      А че ти си трола , е достатъчен един бегъл поглед на мненията ти .......... Едноподлогови (този ти е от най -големите ) ...... , винаги подигравателни , винаги като коментар на някой или казано от някой ...............
      Мнения , засягащи твой мисли или действия - почти нямаш ...........
      Последното такова е '' Купувам киви на 0.7070 '' . Сега сме на 0.6770
      Айде , със здраве ............ Предполагам след 1 .08 ....... ще се преориентираш към Бг мама

      Коментар


      • Към края е, но може и да не е съвсем края...

        Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Това не са индексите, Биткойна може да падне и под 5000 за няколко дни. Макар че е към края на корекцията и няма да ускори толкова бързо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

          Харесва ли ти Баце Кондорския , та все така официално почваш .........
          Я ми цитирай , некой '' изцепки '' от златото от тука от валутната
          Аз съм добре ................
          Изпушил тотално си ти ........... Всичко назад - киви , койни , копачки ..............
          Бая бой изеде от форекса - Форексбоя

          пп К'во работиш , бе .......... та имаш такива ''паралии - клиенти ''
          От известно време ме гложди въпросът, защо се хабя да обяснявам на неразбрани индивиди разни неща, при условие, че отсрещната страна първо няма желание, а вероятно и възможност да ме разбере. Каузата е необратимо загубена, което ме кара просто да спра да го правя.
          Троли си със здраве и избивай комплексата!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

            Баце Кондорско,
            Ще си позволя да цитирам изказване на мой клиент преди време:"40 бона къде не съм ги дал?!"
            Иначе мен не ме мисли. За себе си се погрижи, че гледам нещата отиват на окончателно изпушване, особено с последните ти няколко изцепки по темите из форОма.
            Харесва ли ти на Баце Кондорския , та все така официално почваш .........
            Я ми цитирай , некой '' изцепки '' от златото от тука от валутната
            Аз съм добре ................
            Изпушил тотално си ти ........... Всичко назад - киви , койни , копачки ..............
            Бая бой изеде от форекса - Форексбоя

            пп К'во работиш , бе .......... та имаш такива ''паралии - клиенти ''
            Last edited by Kondora; 28.06.2018, 06:42.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Според мене ще падаме и под $5000 до месец-два


              Това не са индексите, Биткойна може да падне и под 5000 за няколко дни. Макар че е към края на корекцията и няма да ускори толкова бързо.
              Last edited by Todor Sabev; 27.06.2018, 14:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
                Изтървахме койня............Койня изтърва 'а ме ................................Оп оп оп ..... Връти - сучи .....
                СпециЯлен поздрав за Кретеня и Форексбою ...................


                .
                Баце Кондорско,
                Ще си позволя да цитирам изказване на мой клиент преди време:"40 бона къде не съм ги дал?!"
                Иначе мен не ме мисли. За себе си се погрижи, че гледам нещата отиват на окончателно изпушване, особено с последните ти няколко изцепки по темите из форОма.

                Коментар


                • Изтървахме койня............Койня изтърва 'а ме ................................Оп оп оп ..... Връти - сучи .....
                  СпециЯлен поздрав за Кретеня и Форексбою ...................


                  .
                  Last edited by Kondora; 27.06.2018, 13:07.

                  Коментар


                  • Според мене ще падаме и под $5000 до месец-два

                    Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    В момента в който ти изплува като копач - осъзнах, че със светлото бъдеще на биткойна е гейм овър ... нищо лично, но такива са реалностите и баш разбирачи като тебе са най-добрия индикатор за това, което престои.

                    успех

                    Коментар



                    • https://alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        В момента в който ти изплува като копач - осъзнах, че със светлото бъдеще на биткойна е гейм овър ... нищо лично, но такива са реалностите и баш разбирачи като тебе са най-добрия индикатор за това, което престои.

                        успех
                        А аз се чудех що в БГ имало криза вече 10 години, докато не разбрах че ти си бил някъф си там шеф... на водопад

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Ама Терзиев не е прав - който си плаща точецът - да си го ползва за каквото иска. Тояги за тия, дето крадат точец.
                          Е нали генерира въглеродни емисии, едно друго... Значи не мога да си внеса УАЗ щото нямал Евро 6, ама мога да горя ток за 1000 лв/мес. и да изтърся 1 тон въглероден диоксид от тях, колкото от 1000 УАЗ-а.
                          Особено грозна е картинката на тия промишлените ферми, дето горят стотици мегавати на халост. На кеските дори не им е нужно копаене, повечето от тия от топ 100 вече не се копаят.
                          10 тояги на голо, туй казвам аз!

                          Биткойнът ще дойде най-вредния софт на всички времена! Нямаме 10 планети. Не ЦРУ, ами Сатаната го е измислил!
                          Last edited by IvanTerziev; 26.06.2018, 16:19.
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Също така да отворим лагерите в Белене и да набутаме там всички спекуланти и несъгласни със статуквото. И да назначим Императора за Дуче.
                            Турете ме Дуче, добре

                            Ама Терзиев не е прав - който си плаща точецът - да си го ползва за каквото иска. Тояги за тия, дето крадат точец.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin

                              Миша, през цялото туй време ти въртя геврека на таксито - това ще правиш и утре Да виждаш 10-те разлики?
                              В момента в който ти изплува като копач - осъзнах, че със светлото бъдеще на биткойна е гейм овър ... нищо лично, но такива са реалностите и баш разбирачи като тебе са най-добрия индикатор за това, което престои.

                              успех

                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • как е печалбари, копате ли, милиони прайте ли ?!?..... ей тая тема не стихваше по ено време, щеше да стане 50тка, 100вка една милка, бъдещето аааа ууу, бай Марин и оше двама трима изтрещели дет зомбираха тука влака нема да спира да лети ..... е ше спре ама на 2 лв. дет му е и мястото ....
                                накрая кОр ....
                                Същата графика и съдба следва Амазоня AMZN щот плешивия Безос си мисли че са открили топлата вода, е да ама нема нешо дет да е останало дълго у въздуха .....

                                Коментар

                                Working...
                                X