IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
    over 95% of all bitcoins in circulation are owned by about 4% of the market .......https://howmuch.net/articles/bitcoin...h-distribution

    нале щеше да е децентрализирана валута ?
    да не говоря, че тези 4% лесно могат да манипулират цената
    То като гледам разпределението на хойните (1% играчи държат 66% от хойните), направо си е огледало на разпределението на парите...
    1% от населението държат 50% от парите по света... а честито!

    Преоблякъл се Илия, огледал се - пак в тия
    Last edited by Kildirim_Bei; 04.11.2017, 01:10.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
      Каквото и да си говорим Форекс Мастъра излезе прав, цитирам от 14-Ное-2012:

      "Днес 14.11.2012 г. откривам в този форум най-горещата тема у нас и по света през следващите 5-10 години. Всеки форум с финансова насоченост ще ври и кипи на тази тема през следващите години."

      Форексов, държиш ли ги още или продаде?
      Ние да се надяваме,че форекса е жив,а не се е метнал от някой мост след като му задигнаха койните от Гокса. Дано си сред нас братле и да си направил поне някви кинти,че от златото бая затъна от върха влезна. Но и да си говорим реално много от добитите в началото койни са продадени за мизерни пари, а другите ги ограбиха. Чувам,че бая хора са имали огромно количество койни в началото и са продавали за 1-2 долара, после други на 100-200. Съмняваме дори в тази тема да има един такъв освен нашият биткойн манякс ексмен да държи койните си и да не е кеширал до сеха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
        Биткойн, който обещаваше да "премахне" "лошата банкова система" в момента взима по-големи такси за превод от същата тази "лоша банкова система". И да, никой не прехвърля биткойни, всеки седи и си ги държи и се услушва като диво прасе в тръстика чакайки да стане $1000000, и тогава ще чака да стане $2000000000
        Ха-ха-ха-ха - ного цветисто, аз щях просто да напиша: "услушва се кат` тако`а"
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Май тръгна по пързалката.....
          Хората трябва да си приберат печалбите все пак.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

            Подозирам, че върви схема за нулиране на американския дълг.. само не мога още да им хвана спатиите
            Още един белег за опозоряването на държавните пари. Под статията по инерция написах, че Ябълчицата не струва 900 МБ. Въпросът е какво реално струват тия 900 МБ и защо за 100 години зеленичкото е загубило 99.5% покупателна стойност.

            От години разправям, че частните валути са по-истински от държавните, без значение дали ги емитира Ябълчичката, Мидичката, Жабокът, Охълът или която и да е работеща, произвеждаща нещо и печелеща компания.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              145 страница от тази тема - година и нещо не могат да я напълнят. По едно мнение на месец-два. Като тръгне надолу и става тихо като у гробища!
              Днеска иху-миху, утре тихо!
              Няма лошо, ако тръгне надолу. Тука ще вдигате наздавици още 145 страници.
              Така или иначе, в темата пишат предимно теоритици.

              Коментар


              • Май тръгна по пързалката.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  Това нещо като се сурне надолу ще пада като камък
                  Като нищо. Тръгне ли надолулу, като нищо ще иде под 1 Б. Както казах - класическа схема за двойно очесване - смятам че (почти) неминуемо ще се случи - както с всяко търгуемо нещо. И какво като? Акциите на могъщите компании, особено старите - колко пъти досега са се сривали и пак възхождали - а сега - най-нависоко? Защото чесането от спекулантите си е чесане, ама активът си е актив.

                  Аз мисля, че криптовалутите е едно от най-хитроумните неща, измисляни някога, поне откакто император Веспасиян е измислил платените кенефи.

                  След опозоряването на държавните пари (неслучайно Волтер е казал, че книжните пари неминуемо ще стигнат реалната си стойност - нула), просто някой трябваше да измисли нови - истински пари, а не такива, дето шепа политически тарикати могат да си ги фабрикуват неограничено. Златцето трудно може да изпълнява вече тази роля, защото е недостатъчно и - колкото и да е безкрайно делимо теоретически - реално не е така, щото не сме мравчоци да кътаме златни микромолекулки.

                  Не помните ли - преди години спорихме какво може да замени опозорените държавни пари? Аз мисля: криптовалутите могат да постигнат туй... ако не се самоизядат някак си един вид, например въдейки се ного видове.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    + 111111111
                    Да не стане така, че на 14.11.2017г, форумът леко ще позамръзне....
                    145 страница от тази тема - година и нещо не могат да я напълнят. По едно мнение на месец-два. Като тръгне надолу и става тихо като у гробища!
                    Днеска иху-миху, утре тихо!
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Apple добави 6 млрд. долара към пазарната си стойност само за ден, прескачайки границата от 900 млрд. долара..
                      Подозирам, че върви схема за нулиране на американския дълг.. само не мога още да им хвана спатиите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        На тия кде им изчезна вестничето? Май много вече набиват във физ зло и няма нужда от пропаганда.
                        Неизчезнало - пишат си го.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                          Каквото и да си говорим Форекс Мастъра излезе прав, цитирам от 14-Ное-2012:

                          "Днес 14.11.2012 г. откривам в този форум най-горещата тема у нас и по света през следващите 5-10 години. Всеки форум с финансова насоченост ще ври и кипи на тази тема през следващите години."

                          Форексов, държиш ли ги още или продаде?
                          Ашколсун на Форексов. Гениалството му в предсказанието е сравнимо с моето - когато още февруари 15-а година казах, че Доналдът ще стане президент.

                          Аз преди малко намерих една симпатична копачка за Лайткойнченца - която тествам - някой знае ли я? А ако някой иска да удари едно рамо и тоже да я пробва - дават стартов бонус от едно зеленичко - ето (рефералски) линк:

                          https://litemihub.com/?ref=9475
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
                            over 95% of all bitcoins in circulation are owned by about 4% of the market .......https://howmuch.net/articles/bitcoin...h-distribution

                            нале щеше да е децентрализирана валута ?
                            да не говоря, че тези 4% лесно могат да манипулират цената
                            Децентрализацията не е в притежанието, а в емитирането и трансфера..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                              Каквото и да си говорим Форекс Мастъра излезе прав, цитирам от 14-Ное-2012:

                              "Днес 14.11.2012 г. откривам в този форум най-горещата тема у нас и по света през следващите 5-10 години. Всеки форум с финансова насоченост ще ври и кипи на тази тема през следващите години."

                              Форексов, държиш ли ги още или продаде?
                              + 111111111

                              Да не стане така, че на 14.11.2017г, форумът леко ще позамръзне....

                              Коментар


                              • Bitcoin block reward crossed $100,000 per block today..

                                Коментар

                                Working...
                                X