IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Зимата ще сме под $4000

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Вай вай, новата парадигма почна да се търгува с едни петички хилядарки... Как тъй нещо хем ограничено хем му падна цената 4 пъти от ланския снег насам?
      Споко идва друга зима плодовете се берат лятото и есента.

      Коментар


      • Всички начини по които можете да загубите койните си на едно място:


        https://www.bloomberg.com/news/artic...e-your-bitcoin

        Коментар


        • Вай вай, новата парадигма почна да се търгува с едни петички хилядарки... Как тъй нещо хем ограничено хем му падна цената 4 пъти от ланския снег насам?
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

            Какво точно е скам-нал след като проекта търпи своята еволюция още от 2012-та?
            https://bitcointalk.org/index.php?topic=411366.0
            https://forum.ripple.com/viewtopic.p...=5399&start=40
            Не ми е под ръка линка, дето тоя мушмурок се фалеше как скамнал проекта преди Емуние.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Тоя скамна няколко проекта, турил си името и снимката, и се фали по форумите с което. Имаше един лаф за наивниците - сутринта като минеш да ги окосиш - до вечерта поникнали нови!
              Какво точно е скам-нал след като проекта търпи своята еволюция още от 2012-та?
              Никой никакви пари не иска от тебе. Няма ICO, няма първоначално раздаване на ниски цени и т.н
              Технологията си струва - госип-протокол със секциониране на мрежата, 20000 транзакции в сек.

              https://www.radixdlt.com/roadmap

              Коментар


              • Първоначално изпратено от хамстер Разгледай мнение

                айде пак си прегледай мненията.
                в повечето подръпваш за ***** я форекса, я кретенчо, ехх-чо - редовно.
                другата част от поста е многоточия, истерично смеещи се човечета или куул ))
                неуравновесена работа.
                ората си пишат по темите а ти дотичаш и гледаш да фанеш неко Х_У..

                на тая основа каквито и графики да сложиш и колкото и да тръбиш, че си познал нещо си...никой няма интерес да го чете.

                .
                Па не си познал ...........
                Изброените ме '' ловят за ***** '' ......... не ги подръпвам .............
                Щото със всеки (без форексбою - не става нищо от него ) имам спор , който е в моя полза ..............
                Ората си пишат по темите ''глупости'' ............
                И е вече е и Доказано !!!!
                Справка - графиките ............ Така , че май мене са ме хванали за ******** , изброените
                Като всеки един съм предупредил ,,,,,,,,, че ще го направи - рано или късно
                И ще ме фанеш ........... яко .............
                С тая ипотечка - нема друг шанс ...............
                Last edited by RUBLA; 28.06.2018, 11:40. Причина: Моля спазвайте добрия тон и не се заяждайте. Личностни уточнения на ЛС.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                  Въобще не '' троля '' , а за комлексите и друг път и на други места съм писал ..............
                  ..
                  А че ти си трола , е достатъчен един бегъл поглед на мненията ти .......... Едноподлогови (този ти е от най -големите ) ...... , винаги подигравателни , винаги като коментар на някой или казано от някой ...............
                  Мнения , засягащи твой мисли или действия - почти нямаш ...........
                  айде пак си прегледай мненията.
                  в повечето подръпваш за ********* я форекса, я кретенчо, ехх-чо - редовно.
                  другата част от поста е многоточия, истерично смеещи се човечета или куул ))
                  неуравновесена работа.
                  ората си пишат по темите а ти дотичаш и гледаш да фанеш неко Х_У..

                  на тая основа каквито и графики да сложиш и колкото и да тръбиш, че си познал нещо си...никой няма интерес да го чете.

                  за хомносексуалните ти фантазии няма да говорим, ти няма да изтраеш и сам ще повдигнеш любимата си тема.
                  Last edited by RUBLA; 28.06.2018, 11:35. Причина: Спазвайте добрия тон!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                    От известно време ме гложди въпросът, защо се хабя да обяснявам на неразбрани индивиди разни неща, при условие, че отсрещната страна първо няма желание, а вероятно и възможност да ме разбере. Каузата е необратимо загубена, което ме кара просто да спра да го правя.
                    Троли си със здраве и избивай комплексата!
                    Ти, можеш да обясниш , на некой - нещо ????
                    Ти ????
                    Където , 10 човека ти обяснявахме за казуса с Брокерите , а ти ...... дъвчеше и гледаше
                    Когато ти отговоря с някакъв пост , без значение - сериозен или подигравка . - цел ден трябва да черпиш хората около теб !! !
                    Кауза пердута , обаче , е въобще стоенето ти по подобни на този форуми ............. Финала - винаги ще е един и същ
                    Въобще не '' троля '' , а за комлексите и друг път и на други места съм писал ..............
                    На Истинските тролове , това е реплика № 1 - когато нямат , какво да кажат или усетят , капацитета на опонента - винаги , винаги прибягват до "" избиваш комплекси ''
                    А че ти си трола , е достатъчен един бегъл поглед на мненията ти .......... Едноподлогови (този ти е от най -големите ) ...... , винаги подигравателни , винаги като коментар на някой или казано от някой ...............
                    Мнения , засягащи твой мисли или действия - почти нямаш ...........
                    Последното такова е '' Купувам киви на 0.7070 '' . Сега сме на 0.6770
                    Айде , със здраве ............ Предполагам след 1 .08 ....... ще се преориентираш към Бг мама

                    Коментар


                    • Към края е, но може и да не е съвсем края...

                      Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Това не са индексите, Биткойна може да падне и под 5000 за няколко дни. Макар че е към края на корекцията и няма да ускори толкова бързо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                        Харесва ли ти Баце Кондорския , та все така официално почваш .........
                        Я ми цитирай , некой '' изцепки '' от златото от тука от валутната
                        Аз съм добре ................
                        Изпушил тотално си ти ........... Всичко назад - киви , койни , копачки ..............
                        Бая бой изеде от форекса - Форексбоя

                        пп К'во работиш , бе .......... та имаш такива ''паралии - клиенти ''
                        От известно време ме гложди въпросът, защо се хабя да обяснявам на неразбрани индивиди разни неща, при условие, че отсрещната страна първо няма желание, а вероятно и възможност да ме разбере. Каузата е необратимо загубена, което ме кара просто да спра да го правя.
                        Троли си със здраве и избивай комплексата!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                          Баце Кондорско,
                          Ще си позволя да цитирам изказване на мой клиент преди време:"40 бона къде не съм ги дал?!"
                          Иначе мен не ме мисли. За себе си се погрижи, че гледам нещата отиват на окончателно изпушване, особено с последните ти няколко изцепки по темите из форОма.
                          Харесва ли ти на Баце Кондорския , та все така официално почваш .........
                          Я ми цитирай , некой '' изцепки '' от златото от тука от валутната
                          Аз съм добре ................
                          Изпушил тотално си ти ........... Всичко назад - киви , койни , копачки ..............
                          Бая бой изеде от форекса - Форексбоя

                          пп К'во работиш , бе .......... та имаш такива ''паралии - клиенти ''
                          Last edited by Kondora; 28.06.2018, 06:42.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Според мене ще падаме и под $5000 до месец-два


                            Това не са индексите, Биткойна може да падне и под 5000 за няколко дни. Макар че е към края на корекцията и няма да ускори толкова бързо.
                            Last edited by Todor Sabev; 27.06.2018, 14:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
                              Изтървахме койня............Койня изтърва 'а ме ................................Оп оп оп ..... Връти - сучи .....
                              СпециЯлен поздрав за Кретеня и Форексбою ...................


                              .
                              Баце Кондорско,
                              Ще си позволя да цитирам изказване на мой клиент преди време:"40 бона къде не съм ги дал?!"
                              Иначе мен не ме мисли. За себе си се погрижи, че гледам нещата отиват на окончателно изпушване, особено с последните ти няколко изцепки по темите из форОма.

                              Коментар


                              • Изтървахме койня............Койня изтърва 'а ме ................................Оп оп оп ..... Връти - сучи .....
                                СпециЯлен поздрав за Кретеня и Форексбою ...................


                                .
                                Last edited by Kondora; 27.06.2018, 13:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X