IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И преди (месец март т.г.) съм го поствал долното:
    Unlike Gold, Bitcoin is Once in a Generation Investment Opportunity: CNBC

    https://cointelegraph.com/news/unlik...portunity-cnbc
    Доволен съм че се възползвах от тази възможност! ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА - НЯМАМ КАКВО ДА КАЖА!!!
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение

      Не знам с колко са скочили хората, но coinbase имаха по 100 000 регистрации на 24 часа! А и продавачите вече не са толкова склонни да продават. Така като чета по форумите, следващата цел на мнозина е $100 000.
      https://www.coinbase.com/
      SERVICE UNAVAILABLE


      Coinbase is currently down for maintenance. Please try again later or see our status page for more information.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
        Za 10тина мин цената ви падна с 1000 долара, каква валута е това
        Като цената се спре на някакво ниво може и да стане валута. В момента е по-скоро commodity.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение

          Не знам с колко са скочили хората, но coinbase имаха по 100 000 регистрации на 24 часа! А и продавачите вече не са толкова склонни да продават. Така като чета по форумите, следващата цел на мнозина е $100 000.
          Според мен първо ще има голяма корекция, преди пак да тръгнем нагоре. Твърде много медиен шум има... я ЕС ще забрани Биткойна, я нещо друго, ще се случи... "чичко паричковците" няма да позволят такъв растеж толкова бързо.

          Предишният път когато бяхме тръгнали така устремно нагоре, Китай забрани Биткойн борсите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


            Можеби пак трябва да погледнеш графиката, какво нормално има?! Данеби хората които използват Биткойн в последните 24 часа да са скочили с 10% ?! Не са... това след $10 000 е чиста спекулация, за бъдещ растеж.


            Според мен ще има корекция, защото медиите създадоха твърде много "хайп" през последните няколко дни.
            Не знам с колко са скочили хората, но coinbase имаха по 100 000 регистрации на 24 часа! А и продавачите вече не са толкова склонни да продават. Така като чета по форумите, следващата цел на мнозина е $100 000.

            Коментар


            • Za 10тина мин цената ви падна с 1000 долара, каква валута е това

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Не съм аз, не чакам този влак. Това на снимката сте вие двамата с бай Марин. Надухте ни главите с вашите койни и накрая изпуснахте влака.
                Не ти разбирам намека... защо да сме изпуснали влака?! Бай Марин продаде преди няколко дни, аз също се каня да го направя... после ще чакаме корекция... и да се случи и да не се случи пак добре.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                  Това на снимката ти ли си...?!



                  П.С. Аз наистина чакам корекцийка, но няма да остана супер разочарован, ако не се случи.
                  Не съм аз, не чакам този влак. Това на снимката сте вие двамата с бай Марин. Надухте ни главите с вашите койни как щели да струват по 30 хиляди парчето и накрая изпуснахте влака.
                  Last edited by Frosty; 29.11.2017, 18:57.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Днес пак има статия за биткойна. Ще понадва още преди да се спука. Ако въобще се спука?

                    „Хартийката в джоба ви, която наричаме пари, има стойност, защото ние вярваме, че има стойност, защото вярваме, че правителството стои зад нея. Всичко е въпрос на доверие“, каза Харкър.

                    Може да е и въпрос на недоверие. В Зимбабве и други африкански държави приемат койна не само защото много му вярват, а защото не вярват на местните валути. Местната валута изчезна и койна бързо запълни вакума. Явно не е нужно правителство да стои зад валутата. Едно предимство на електронните пари е, че се разпространяват лесно. Няма нужда да ги пренасят със самолети и бронирани коли. Дори и да се спука балона вероятно тези държави ще продължат да търгуват с койни защото вече всички са свикнали и няма нужда някой да ги учи как да ги ползват. Системата е отработена. Не вярвам скоро Зимбабве да опита да издаде своя валута така че има определен минимум потребители които да продължат да ги ползват.
                    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                    Коментар


                    • http://banks.dir.bg/2017/11/29/news26636652.html
                      После аз съм бил вярвал в конспирации! Отдавна се канят да забранят криптото в Европа.
                      От един друг форум: http://hash.bg/forum/topic/1214-%D0%...D0%B0-bitcoin/
                      Айде на кеските, че свръшиха! По два форка на месец! Как не са се сетили да пускат Коледен биткойн, Великденски Биткойн, първоаприлски, за деня на Земята, за деня на Водата и т.н.
                      Bitcoin Cash - ясен

                      Bitcoin Gold - говорен вече - Coinomi

                      Bitcoin Diamond - http://www.btcd.io/
                      https://coinmarketca...itcoin-diamond/- в момента е на 9%

                      Super Bitcoin - http://supersmartbitcoin.com/
                      2017.12.17
                      fork the blockchain at the height of 498888, a new beginning

                      Lightning Bitcoin - http://lightningbitcoin.io/
                      23, December, 2017
                      Last edited by IvanTerziev; 29.11.2017, 18:55.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Корекцията вече се случи, само че беше нагоре.



                        Преди малко по Канал 1 казаха за биткойна.

                        Това на снимката ти ли си...?!



                        П.С. Аз наистина чакам корекцийка, но няма да остана супер разочарован, ако не се случи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                          Най вероятно ще има срутване, защото е очевидно, че някой умишлено "надува" цената.

                          Наистина е добре да има корекция, защото започнаха да купуват хора които си нямат на идея изобщо какво е това нещо... и ще останат много разочаровани когато цената падне 2 - 3 пъти. После тия хора ще реват... че са ги измамили.

                          Сега е най лошия момент за инвестиция в крипто.


                          Вярвали сме, но това в момента вече не е нормален растеж. Иначе не се притеснявай за нас, кой влак сме изпуснали... ти и при корекцията, няма да си купиш, така че какво значение има.


                          П.С. Ако се случи голямата корекция, аз продавам всичко друго и отивам под наем... започвам от имотите на село... и после по ред на "номерата".
                          Корекцията вече се случи, само че беше нагоре.



                          Преди малко по Канал 1 казаха за биткойна.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение
                            Защо пък да не е нормален растеж? Биткойн с кой друг актив може да се сравни, с никой! Все едно няма акции, които правят 1000% на година. А пък и при биткойн, нямаме бариерите, които ги има при акциите. Всеки един човек с интернет може да си купи и и биткойни за $20. Пробвай да си купиш BRK.B за $20.

                            Можеби пак трябва да погледнеш графиката, какво нормално има?! Данеби хората които използват Биткойн в последните 24 часа да са скочили с 10% ?! Не са... това след $10 000 е чиста спекулация, за бъдещ растеж.


                            Според мен ще има корекция, защото медиите създадоха твърде много "хайп" през последните няколко дни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                              Послушайте Джейми Даймън, той е прав... в балон сме вече.
                              Какво от това? Той не е казал , че ще се спука.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                                Вярвали сме, но това в момента вече не е нормален растеж.
                                Защо пък да не е нормален растеж? Биткойн с кой друг актив може да се сравни, с никой! Все едно няма акции, които правят 1000% на година. А пък и при биткойн, нямаме бариерите, които ги има при акциите. Всеки един човек с интернет може да си купи и и биткойни за $20. Пробвай да си купиш BRK.B за $20.

                                Коментар

                                Working...
                                X