IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    Що балък ве, аз ли "инвестирах" на 20 000. Нямам една стинка загуби от койни.
    Ама нямаш и една стотинка печалба.. Хайде, скрий се малко някъде, стига апострофира всяко мнение. Разбрахмете - кески, пирамида, ще гърми - записъл съм си, имам ти предвид мнението, хайде спри да го даваш без да са ти го искали и остави малко темата на мира, че да може реално нещо да се коментира в нея, а не само твоите диарии да четем.
    @ Модераторите - няма ли малко да го озаптите тоя, затри цялата тема, то бива свобода на изказа, ама неговото едно нормално мнение няма, само заяжданици. Отдолу Money, Todor Sabev са анти, но поне дават прогнози на някаква база - технически анализ и т.н., та мнението им е полезно. А тоя само бълва мизерия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Сам си написал защо - защото Иван Балъка е щял да ги купува хахаха
      Антииндикатор си ти.
      Що балък ве, аз ли "инвестирах" на 20 000. Нямам една стинка загуби от койни.

      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Четох аз, за малко да се подхлъзна да купувам eMunie. Още го няма в coinmarket, както и новия Радикс.
        Защо ли?
        Сам си написал защо - защото Иван Балъка е щял да ги купува хахаха
        Антииндикатор си ти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

          Хаха.. тема от 2014-та и мнение на конкуретното централизирано банкерско Рипъл.. мерси.
          Седни и почети малко, стига си мятал клишета..
          Четох аз, за малко да се подхлъзна да купувам eMunie. Още го няма в coinmarket, както и новия Радикс.
          Защо ли?
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            https://bitcointalk.org/index.php?topic=411366.0
            https://forum.ripple.com/viewtopic.p...=5399&start=40
            Не ми е под ръка линка, дето тоя мушмурок се фалеше как скамнал проекта преди Емуние.
            Хаха.. тема от 2014-та и мнение на конкуретното централизирано банкерско Рипъл.. мерси.
            Седни и почети малко, стига си мятал клишета..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              Забавно е как правиш сметка на чуждите пари Затова ли си на опашката с помощи?
              E по-добре ли щеше да бях се набарбалякал по Нова Година? Нали Новата парадигма, ще свършат - ква е логиката да изгуби 75% от стойността си, пък Рипълите 85% ?
              Нали милион гонехме, оня Макафи щеше да си реже ценностите в ефир, кога тоя милион???
              Last edited by IvanTerziev; 30.06.2018, 10:19.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Хубаво, смятай биткойна в злато като те влече. За половин година е поевтинял пак 4 пъти!
                Дядка бе, как си могъл да си профукаш спестяванията за нула време, как тъй те излъгаха с тъпите кески?
                Само за инфо, понеже смятате че преди 4 години било по-надалавера...
                Койните са се вдигнали безкрайност пъти! Тръгнали са от нулата, и калкулаторът ми дава деление на нула. т.е. далаверата от тях е безкрайна, при едно условие. Да си влязъл в началото на пирамидата, и по няква случайност да не си продал досега.
                И 5 $ да станат - винаги ще имате едничкото утешение, че е бил нула, някога...
                Забавно е как правиш сметка на чуждите пари Затова ли си на опашката с помощи?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  ...
                  Да не говорим за най-мащабната грешка - но същевременно естествена грешка - ногократно вече ти я посочих... защо изчисляваш цената на Биткойн в зеленички? След години ако внуците ти ти четат постовете, ще ти се смеят: "Дядка бе, как си могъл да смяташ цената на Биткойн в някакви мръсни салфетки?"

                  Това от години се мъча да го втълпя на нозина - ама за жълтото - че цената на грам златце е точно един грам златце. Да изчисляваш истинско златце в някакви свободно фабрикуеми от мошшшшшеници пари, е абсурдно.
                  Хубаво, смятай биткойна в злато като те влече. За половин година е поевтинял пак 4 пъти!
                  Дядка бе, как си могъл да си профукаш спестяванията за нула време, как тъй те излъгаха с тъпите кески?
                  Само за инфо, понеже смятате че преди 4 години било по-надалавера...
                  Койните са се вдигнали безкрайност пъти! Тръгнали са от нулата, и калкулаторът ми дава деление на нула. т.е. далаверата от тях е безкрайна, при едно условие. Да си влязъл в началото на пирамидата, и по няква случайност да не си продал досега.
                  И 5 $ да станат - винаги ще имате едничкото утешение, че е бил нула, някога...
                  Last edited by IvanTerziev; 29.06.2018, 21:47.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Юли, август 4000 хиляди. Тук нещата се случват по - бързо.
                    Спокойно, след 2-3 години може и по 5-6 цента да вървят койните. Трябва само да изчакате. Хиляди милиони койни стоят готови напечатани, в очакване на балъците, на които да бъдат пробутани.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Вай вай, новата парадигма почна да се търгува с едни петички хилядарки... Как тъй нещо хем ограничено хем му падна цената 4 пъти от ланския снег насам?
                      Оффффф.

                      Я провери пак - колко му е "паднала" цената за 3-4 години и кое друго е било по-сгодно?
                      Естествено ли е нещо - според тебе - да скочи стократно като цена за толкова кратък период, колкото и да е секси?
                      Спадът от 20 Б бе предопределен, това не значи НИЩО. Който се е нагувичил на 200 кинта все още е силно нагоре.
                      Ясно е - спекула - вечният номер: първо спекулантите надуват цената на нещото (сега биткойнченцето) и ти вземат парите - после сриват цената - провокирайки реакция като твоята... и след като са ти взели парите, вземат ти и биткойнченцето.
                      Според теб колко от наличните биткойнченца въобще са изтъргувани от нова година насам? Това е интересен въпрос... помня - Пи Джей разправяше, че в най-лудият ден на Ню-Йоркската борса, с най-огромна, мащабна, масова и за ного пари търговия, са врътнати само... 0.6% от регистрираните акции !!! Тоест - 99.4% от инвестициите са си останали... инвестирани.
                      Тогава възниква въпросът - борсовата цена - на акции и на койнченца - реална ли е при толкова мижава търговия спрямо теоретично възможните обеми за?


                      Да не говорим за най-мащабната грешка - но същевременно естествена грешка - ногократно вече ти я посочих... защо изчисляваш цената на Биткойн в зеленички? След години ако внуците ти ти четат постовете, ще ти се смеят: "Дядка бе, как си могъл да смяташ цената на Биткойн в някакви мръсни салфетки?"

                      Това от години се мъча да го втълпя на нозина - ама за жълтото - че цената на грам златце е точно един грам златце. Да изчисляваш истинско златце в някакви свободно фабрикуеми от мошшшшшеници пари, е абсурдно.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Викаш, да бях се набухал на 18К и сега да съм загубил над 70% процента от парите си щеше да ми е по-гот

                        Биткойня като стане по $1 ще си купя 10, да се фукам, че и аз съм имал койни
                        Преглътни го, няма да имаш

                        Коментар


                        • Викаш, да бях се набухал на 18К и сега да съм загубил над 70% процента от парите си щеше да ми е по-гот

                          Биткойня като стане по $1 ще си купя 10, да се фукам, че и аз съм имал койни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Давам по-дълъг срок за всеки случай. Може пък преди това да има нов спайк над 7000. Човек никога не знае. Има и толкова спекуланти, които надуват цената на койните...


                            Да, да, има и регулации (не-пазарен механизъм) дето им я смъкват
                            Стой и лапай мухите, кат оня безработния предприемач Ванката

                            Коментар


                            • Давам по-дълъг срок за всеки случай. Може пък преди това да има нов спайк над 7000. Човек никога не знае. Има и толкова спекуланти, които надуват цената на койните...

                              Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Юли, август 4000 хиляди. Тук нещата се случват по - бързо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Зимата ще сме под $4000
                                Юли, август 4000 хиляди. Тук нещата се случват по - бързо.

                                Коментар

                                Working...
                                X