IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Па по едно време и у печката моеше да си ги туряш, не толкоз отдавна

    Е те тия по 10 000, че даже и 50 000 левки - емисия от '97 до борда после
    Ааа, язък викаш, койните и у печката не горят... Язък казвам и аз, то ако ставаха щях да си дръпна сорса на някой кескарник, и да си билдна няколко сторин милиарда койна. Таман за 100 години ще има за печката!
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

      добре ве, що го купуаш тва и то май кат гледам е CFD !?!? явно с цел печалба, а добре моеж ли да си запазиш файла с тоз крипто чеп някъде ? до колко знам май и това ньет, щот кат думнат поредната измислена борса и отече, е добре тогава къде му е киро на кирията с тия измишльотини питам аз ?!? ...... некой викаха "парите на бъдещето" ама са нещо ги нема да коментират повече, падна цената и се изпокриа ... и също щот не са никви пари а въздух по налягане, конвенционалните пари мое си ги туриш у джеба независимо дали ше разбият банката или не, а тва ньенто ....
      Па по едно време и у печката моеше да си ги туряш, не толкоз отдавна

      Е те тия по 10 000, че даже и 50 000 левки - емисия от '97 до борда после

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Не мога да разбера как може да търгувате нещо чиято цена зависи от група схемаджии и мошенгии?
        Туй към форексаджиите и тия с акции, не тука

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          с тия приказки много ще натъжиш кретенчо.
          Той вече много ме натъжи, като не ми прати нищо. Тоя измамник

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

            Когато мислиш, че някой е глупак, то шансът и той да мисли същото за теб, хич не е малък.
            Вярно е това. Монопола до последно ме мисли за глупак и малоумник, само поради факта, че НЕ се набутах като него.
            Ако си бях набутал старомодния апартамент у модерните крипто парадигми - щях да съм прогресивен. Друго си е като гори твоята къща да гори и на Вуте.
            п.с. Абе тия крипто котки живи ли са още, да взема да си купя една, че да стана модерен?
            Last edited by IvanTerziev; 10.12.2018, 15:17.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение
              Проекта върви към приключване. Глупаците в световен мащаб са преброени, което беше основната цел на този проект...
              Когато мислиш, че някой е глупак, то шансът и той да мисли същото за теб, хич не е малък.

              Коментар


              • Проекта върви към приключване. Глупаците в световен мащаб са преброени, което беше основната цел на този проект...
                Location: Terminal Island
                Institution: FBI Correctional Facility
                Jurisdiction: Unknown

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Да, със стоп 900.
                  добре ве, що го купуаш тва и то май кат гледам е CFD !?!? явно с цел печалба, а добре моеж ли да си запазиш файла с тоз крипто чеп някъде ? до колко знам май и това ньет, щот кат думнат поредната измислена борса и отече, е добре тогава къде му е киро на кирията с тия измишльотини питам аз ?!? ...... некой викаха "парите на бъдещето" ама са нещо ги нема да коментират повече, падна цената и се изпокриа ... и също щот не са никви пари а въздух по налягане, конвенционалните пари мое си ги туриш у джеба независимо дали ше разбият банката или не, а тва ньенто ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                    Освен това блокверигата е като жив организъм, променя се и оцелява. Няма да изчезне от някакви си "малки" сътресения. Това всъщност е първият дигитален организъм... и е само на 10 години, има още много време да се докаже.
                    Големите приказки, за някаква разпределена база данни! Освен това оцеляването й не зависи от цената. Оцеляла е от цена нула, и пак ще оцелее до цена нула, дори и един миньор да са забравили нейде у някое мазе.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                      Mr Barbaron ви предупреди за близката смърт на криптокойните още януари 2018,
                      след това на 06.10.2018, 14:14
                      и на 19.11.2018, 22:22

                      Сега собствениците на койните могат да си сметнат колко са загубили, защото не послушаха съветите ми




                      06.10.2018, 14:14

                      На мен това ми се струва по-скоро като маркет манипулация. На всичко отгоре този който манипулира крипто пазара манипулира и Уолстрийт и това е напълно видимо. Първо напомпа цената на всичко и сега всичко надолу... фундамента не се е променил, тези ниски цени в момента нямат логика. Можеби се готвят да ни спретнат нова "криза", но това няма общо с криптовалутите.
                      Технологичните компании също са надолу, повечето от тях без да имат каква да е връзка с криптовалутите. Например Netflix каква връзка има та е с 40% надолу?!... и Netflix ли ще стане 0 ?
                      Мисля че се заблуждаваш с изводите си, криптовалутите и друг път са ги правили тези големи амплитуди нагоре и после надолу.

                      Просто спекулантите си нямат друга работа и го играят този "номер" откакто има борси и пазари.

                      След лошите години ще дойдат, добри години, винаги е било така и винаги ще бъде така. Това не се отнася само до криптовалутите.

                      Тази "криза" има и една хубава страна даде голям бууст на т.нар. "stable coins".

                      Освен това блокверигата е като жив организъм, променя се и оцелява. Няма да изчезне от някакви си "малки" сътресения. Това всъщност е първият дигитален организъм... и е само на 10 години, има още много време да се докаже.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                        И за какво ти е този стоп.............

                        За 900 $ ли си ..... при условие , че удари ли ти го ще си загубил 2600 $ ...........
                        .


                        Имам зона на влизане между 4000 и 2000. Под 1000 излизам,А ловеното на дъно с близък сто при тази волатилност не е опция. За мен пробиване на нивото под 1000 вероятно зануляване Койн под 1000 не ми трябва..
                        АКО бях опитал да влизам в позиция по време на консолидацията 6000- 8000 или ловил дъно до тук. Загубите щяха да са много по - големи. Сега е момента,
                        Разбира се за 20, 30 процента не си заслужава да се слага стоп ,

                        но аз съм по - алчен от алчния
                        https://www.youtube.com/watch?v=DvKf0yk4_xE
                        Last edited by Todor Sabev; 10.12.2018, 05:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Да, със стоп 900.
                          И за какво ти е този стоп.............

                          За 900 $ ли си ..... при условие , че удари ли ти го ще си загубил 2600 $ ...........

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Риск-- печалба 1 към 40. Ха Ха
                            Ми той балона гърме многократно, във времето, ще гръмне наистина когато големи кешират. Писах вече.
                            И какво купуваш, че нещо стопа на 900 не е каквото си мисля.. и аз като си погледна сметките ти се смея ..хаха..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              Друго си е да се набуташ в пирамида ) хаха обикновенно като гръмне балона пътят е само един.
                              Риск-- печалба 1 към 40. Ха Ха
                              Ми той балона гърме многократно, във времето, ще гръмне наистина когато големи кешират. Писах вече.
                              Last edited by Todor Sabev; 09.12.2018, 16:12.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Да, със стоп 900.
                                Друго си е да се набуташ в пирамида ) хаха обикновенно като гръмне балона пътят е само един.

                                Коментар

                                Working...
                                X